در برخی از سوئیس دیده بان مارک های را آغاز کرده اند به آغوش E-Commerce

در اوایل این ماه Ulysse Nardin پرده برداری از چیزی است که بسیاری از لوکس ساعت ساز شده اند آهسته به آغوش: یک وب

توسط ETELARESANKHABAR در 29 خرداد 1399

در اوایل این ماه Ulysse Nardin پرده برداری از چیزی است که بسیاری از لوکس ساعت ساز شده اند آهسته به آغوش: یک وب سایت تجارت الکترونیک.

"من با دیدن این سایت به عنوان تداوم آنچه که ما در حال انجام در آجر و ملات می گوید:" مدیر عامل شرکت Patrick Pruniaux اضافه کرد که در حال حاضر این سایت در عملیاتی در ایالات متحده آمریکا و انگلستان "در هنگام کسی را در یک سبد آنها ممکن است به اتمام و خوب است. اگر تجارت الکترونیکی, تجربه, خوب است, آن ممکن است در فروشگاه."

Ulysse Nardin Diver X Nemo Point and Cape Horn

Ulysse Nardin غواص X نمو نقطه و کیپ هورن حسن نیت ارائه میدهد از Ulysse Nardin

بسیاری از آقای Pruniaux را رقبای اما خودداری از مستقیم به مصرف کننده فروش آنلاین چرا که آنها تمایلی به اخلال تاسیس کانال های توزیع و ناراحت دیرینه روابط با multibrand همکاران. هر چند که پویا مانند بسیاری از چیزهایی که در دوران Covid-19 است که در حال تغییر است. اگر چه چند مدیران آمده اند و در آن گفت: این بیماری همه گیر به وضوح شتاب verticalization تلاش به عنوان مارک آمدن به شرایط با پیامدهای جهانی مستندات.

Hublot Big Bang e

Hublot Big Bang e حسن نیت ارائه میدهد از Hublot

Hublot رفت زندگی با یک e-commerce-فعال سایت در اوایل این ماه که آن را عرضه the Big Bang e نام تجاری را بر روی یک ساعت هوشمند لوکس. مدیر عامل شرکت ریکاردو گوادلوپ نقل شده است عنوان کرد و گفت که با فروشگاه های خرده فروشی قطع در طول بحران این برند که مجبور به پیگیری سریع آن پلت فرم های دیجیتال.

ماکسیمیلیان Büsser بنیانگذار و مدیر خلاق ژنو بر اساس نام تجاری مستقل MB&F, گرفته, روش اندازه گیری شده به e-commerce. شرکت, خواهر, تجاری, M. A. D, گالری شده خرید و فروش آنلاین برای سال. در سال 2019, MB&F غوطه ور انگشتان خود را به تجارت الکترونیکی ارائه شده توسط برخی از شرکت-ایجاد جدول ساعت از طریق وب سایت گالری. بعد این برند قرار می گیرد را انتخاب کنید قطعه از آن مجموعه ساعت مچی—مانند HM10 بولداگ یا آن جدیدترین co-ایجاد LM101 MB&F X H. Moser—آنلاین.

MB&F x H. Moser LM101

MB&F x H. موزر LM101 آلن Farmelo

"مرحله سوم شامل قطعات انتخاب شده از ما در سراسر جهان خرده فروشی شرکای موجودی—به طور معمول گذشته باقی مانده قطعه ای از یک سری, فقط در یکی از خرده فروشان ما" توضیح می دهد که Charris Yadigaroglou سر ارتباطات MB&F. "ما در حال بحث در حال حاضر با همکاران ما که قطعه اما ما قصد داریم برای رفتن زندگی می کنند با کسانی که در اطراف اواسط ماه ژوئن است."

اوج نیز بدست e-commerce یادداشت. این نام تجاری است که انتظار می رود برای معرفی یک سایت تجارت الکترونیکی در ژوئن 30.

"تا آنجا که به تجاری اعتبار e-commerce آن باقی مانده است دیده می شود می گوید:" تیری Collot نام تجاری مدیر Zenith ایالات متحده آمریکا است. "این مهم است که آن را. پس ما فقط باید 30 درب در کل کشور ما به مشتریان که می گویند " من 60 مایل دورتر از این شهر که در آن شما می خواهید من به من watch?'"

Zenith Chronometer Revival Shadow

اوج Chronometer احیای سایه حسن نیت ارائه میدهد از اوج

در تضاد کامل, سازمان دیده بان صنعت سه بیشتر به دنبال پس از برندها—Audemars Piguet رولکس و Patek Philippe—ثابت قدم باقی می ماند در تعهد خود را به آجر و ملات خرده فروشی. هیچ یک پیشنهاد مستقیم e-commerce, و نه آنها اجازه می دهد خود را در نمایندگی های مجاز به فروش آنلاین. (Patek Philippe به طور خلاصه خود را مجاز خرده فروشان به شرکت در تجارت الکترونیکی پس از Covid-19 اعلام شد یک بیماری همه گیر در مارس اما معکوس این تصمیم پس از این کارخانه دوباره باز در 27 آوریل.)

"صادقانه آنها لازم نیست برای انجام هر چیزی جدید به درایو کسب و کار خود می گوید:" برایان دافی مدیر عامل این ساعت از سوئیس که صاحب متعدد چند فروشگاه با نام تجاری در ایالات متحده آمریکا و انگلستان "آنها از این نظر است که شما واقعا باید به فروشگاه می آیند و سعی کنید بر روی محصول. و من واقعا احترام است که مشاهده. اما اگر هر روز آنها تصمیم آنها می تواند داد و ستد می خواهیم یک کسب و کار آنلاین است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن