درخواست ترسناک مامان: همسر من تنبل است و آن را به من و خشم او

LittleBee80/گتی بپرسید مامان ترسناک ترسناک است مامان جدید مشاوره ستون که در آن تیم ما از "کارشناسان" پاسخ ت

توسط ETELARESANKHABAR در 12 تیر 1399
ask-scary-mommy-i-do-everything
LittleBee80/گتی

بپرسید مامان ترسناک ترسناک است مامان جدید مشاوره ستون که در آن تیم ما از "کارشناسان" پاسخ تمام سوالات شما در مورد زندگی, عشق, تصویر بدن و دوستان و پدر و مادر و هر چیز دیگری که شما گیج کننده.

در این هفته... چه چیزی شما را بکنید هنگامی که شما کشیده بیش از حد نازک و شریک زندگی خود را نمی های بار وقتی که می آید به کارهای خانه یا مراقبت از کودک? چگونه می توانم آنها را تغییر دهم ؟ باید سوال خود را? ایمیل [email protected]

عزیز ترسناک مامان

من و شوهرم سه تا از بچه ها (قرون 12 و 9 و 5) و ما هر دو شغل تمام وقت. من مشغول به کار از خانه از ماه مارس اما شوهر من از لحاظ فنی در نظر گرفته شود یک کار ضروری پس از او بوده است, کار در خارج از خانه. حتی اگر من کار حداقل به عنوان ساعت (اگر نه بیشتر) از او من همه از کودک-پرورش و مسئولیت های خانواده. من پیدا کردن آن غیر ممکن است برای گرفتن کار انجام می شود به عنوان موثر به عنوان زمانی که بچه ها در مدرسه بودند بنابراین مصرف آن را بیشتر از زمان در حال حاضر بیش از حد. به جای دیدن هرج و مرج در اطراف خانه ما و تبادل نظر در شوهر من خلوت به حیاط خلوت بعد از کار به "خارج کردن" با یک کتاب و یا گوش دادن به موسیقی است. هر هفته یک بار یا دو او ممکن است پرتاب یک زن و شوهر استیک در کوره, اما من هنوز هم انجام خرید مواد غذایی و تمیز کردن. من سعی کردم به او صحبت کردن در مورد آن, اما او فقط مومبلس چیزی در مورد "بودن در محل کار در تمام طول روز." من احساس می کنم به طور کامل پشتیبانی نشده و من در پایان عقل. چگونه می توانم من شوهر به زمین بیشتر است ؟

اول از همه شما به تنهایی نیست. در واقع داده ها نشان می دهد که زنان در روابط با جنس مخالف صرف به طور متوسط نزدیک به 50 درصد زمان بیشتری را هر روز در فعالیت های خانگی و مراقبت از کودکان کمتر از همکاران مرد خود.

اما فقط به خاطر شما نیست به تنهایی باعث نمی شود که آن حق است. این مزخرف نیاز برای پایان دادن به. ASAP.

ازدواج یک شراکت بین دو بزرگسال و آن را برای تلفن های موبایل مانند همسر خود اقدام بیشتر شبیه به یک کودک دیگر در خانواده است. فقط به خاطر اینکه شریک زندگی شما اتفاق می افتد به کار خارج از خانه را ندارد و کار خود را بیشتر "ارزش" و خود را در زمان کمتر با ارزش است. شما نیاز و شایسته به یک شریک در تمام این نه به ذکر است فرزندان خود را شایسته پدر و مادر است که در خانواده است.

که گفت:, ازدواج معنا نیست که همه چیز برابر است تمام وقت. در واقع اغلب گفته است که ازدواج به این معنا نیست هر شریک می کند 50%; به این معنی هر شریک به 100%. بنابراین شما لازم نیست برای ایجاد یک tit-for-tat لیست کارهای خانگی و من می توانم به شما اطمینان دهم که نگه داشتن نمره است یک راه عالی برای به انجام رساندن چیزی جز خشم. همه ما در مختلف نقاط قوت و ضعف بیش از حد. مثلا شوهر من نشانی از یک کار خیلی بهتر از کمک به بچه های ما با مدرسه کار, اما من انجام یک کار بهتر از بارگذاری ماشین ظرفشویی. او لذت می برد خرید مواد غذایی و پخت و پز; من بیزار دو چیز است. مهم این است که هیچ کدام از شما احساس می کند مانند آنها در حال حمل بیشتر از گناهان و بالا بردن یک خانواده و در حال اجرا یک خانواده از شریک دیگر – که اتفاق می افتد نیست در خانواده شما در حال حاضر.

پس بنشینید و صحبت در مورد همه چیز است که اتفاق می افتد در خانه و با خانواده – شامل چیزهایی مانند برنامه ریزی دکتر قرار ملاقات ها و ثبت نام بچه ها برای مدرسه همراه با آشکار در کارهای خانه مثل آشپزی و مواد غذایی خرید – و سپس تصمیم می گیرید که در حال رفتن به انجام آنچه. یادآوری شریک زندگی خود را که مهم است برای بچه های خود را به دیدن هر دو پدر و مادر که به طور فعال درگیر در تشکیل خانواده و در حفظ خانواده است. بود شرکت و تقاضا است که وقت و انرژی خود را محترم شمرده شود. پس از همه کمتر وقت و انرژی شما را مجبور به صرف انجام کارهای خانه بیشتر وقت و انرژی شما می خواهید به صرف وقت خود را با شوهر و بچه ها. آن را یک پیروزی برای تمام اعضای خانواده.

سپس به مرحله یک بیت. شریک زندگی خود را کامل بزرگسالان به طوری که آنها را مانند آن عمل می کنند. آنها یک کودک که نیاز به آموزش داده شود; که توهین آمیز به هر دو شما. بنابراین مقاومت در برابر اصرار به micromanage چگونه شوهر خود را برابر حوله یا بارهای ماشین ظرفشویی. نیش زبان خود را و دان ' تی را "توصیه." به عبارت دیگر اجازه شوهر خود را در عمل مانند رشد کرده که او است.

اگر شما سعی کردم همه این گفتگو صادقانه هیچ micromanaging یا nitpicking ، – و شریک زندگی خود را هنوز هم نمی کشیدن وزن خود را در اطراف خانه و همچنین پس از آن به عنوان سخت به عنوان آن را ممکن است من فکر می کنم شما نیاز به یک نگاه بسیار جدی در آنچه که آنها در حال آوردن به رابطه و خانواده است. آنها یک نوع محبت و توجه پدر و مادر ؟ آیا آنها از شما حمایت در اهداف شغلی خود را? آیا آنها به شما کمک کند بهترین خود را خود ؟ انجام آنها را به شما احساس خوبی در مورد خودتان ؟ اگر شما نمی توانید پاسخ این با توجهی بله, پس از آن من فکر می کنم شما نیاز به در نظر گرفتن آنچه که شما در حال گرفتن از رابطه. بر اساس آنچه شما گفته اید در مورد رابطه تان آن را برای تلفن های موبایل مانند شریک زندگی خود را نمی آوردن زیادی به رابطه خود و یا خانواده در حال حاضر.

اگر این مورد است, من به شدت توصیه درمانی – هر دو به صورت جداگانه و به عنوان یک زن و شوهر. شریک زندگی تان ممکن است برخی از تشخیص داده نشده و یا درمان افسردگی یا اضطراب. شما نیاز به کمک یک شخص ثالث به حرکت برخی از این مسائل.

اگر شما سعی کردم همه که و شما هنوز هم احساس نمی مانند شریک زندگی خود را تخلیه بر شما و خانواده خود را, سپس آن را ممکن است زمان را در نظر بگیرید که آیا شما در واقع ممکن است مبارک از هم جدا. بسیاری از والدین نگران هستند که طلاق را آسیب بچه های خود را, اما در واقعیت, سمی ازدواج بیشتر و مضر برای بچه ها از طلاق است. فرزندان خود را سزاوار به یک مادر خوشحال است که در حال اجرا نیست خودش پاره پاره مراقبت از یک شریک است که حاضر به عمل به مانند بزرگسالان است. شما ارزش بیشتر از آن هستند و بنابراین بچه های خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب