درخواست ترسناک مامان: من در تلاش نیست به بازی مورد علاقه, اما قدیمی ترین من باعث می شود آن را سخت


ask-scary-mommy-favorite-child
FluxFactory/گتی

بپرسید مامان ترسناک ترسناک است مامان جدید مشاوره ستون که در آن تیم ما از “کارشناسان” پاسخ تمام سوالات شما در مورد زندگی, عشق, تصویر بدن و دوستان و پدر و مادر و هر چیز دیگری که شما گیج کننده.

در این هفته… چه چیزی شما را بکنید هنگامی که شما لذت بردن از صرف وقت با یکی از فرزندان خود را تا آنجا که دیگر ، می توانید خانواده پویا تغییر دهید ؟ باید سوال خود را? ایمیل [email protected]

عزیز ترسناک مامان
من با داشتن مشکلات واقعا با بهره گیری از قدیمی ترین (5) تا آنجا که دیگر من دو فرزند (3 و 1) و وزن آن را با گناه. حقیقت این است که من یک مقدار زیادی از بدترین نقاط خودم در 5. او را مضطرب او یک کمال او نیست و او بسیار tender-hearted. من نمی خواهم به بازی مورد علاقه 5 اما خیلی دشوار است و نیازمند است که من خودم تنفر خود را برای آن و احساس 3 و 1 در حال گرفتن توجه/عشق آنها نیاز دارید و یا سزاوار چرا که آنها بسیار کمتر خواهان و آسان تر رفتن از او است.

من فکر می کنم مظهر این پویا برجسته شد به من شب گذشته: 5 و 3 مانند به خواب با هم در غیر مدرسه شب. در وسط شب 3 مریض شدم و بالا آوردم. او بزرگ شدن خودش به توالت و تنها نیمی از استفراغ در طبقه. 5 به نام به من به من از خواب بیدار و در آن زمان من طبقه بالا 3 در حال حاضر در تلاش برای تمیز کردن استفراغ کردن کف خودش. ما همه چیز را تمیز و شروع کردم به tucking دختران پشت در. 5 شروع به گریه و زمین نمی کردن. من او را خواسته اگر او خوب بود و او برای رفتن به بیمار بیش از حد ؟ او می گوید: “هیچ اگر چه او می اندازد تا در بستر من!?” در آن زمان من پشت کردم به تخت خود را من متوجه شدم من صرف زمان بیشتری را تسلی و آرام بخش 5 که 3 بود که انداخت تا در وهله اول! آن را فقط به من آنقدر دیوانه چون من احساس می کنم این چیزی است که اتفاق می افتد تمام وقت. من و همسرم صرف بسیاری از زمان ما در تلاش برای کمک به 5 مدیریت احساسات خود و ما دیگر کودکان نادیده گرفته می شود به سادگی از آنجا که آنها نمی جیر جیر چرخ.

شوهر من بسیار تیره و تار رابطه با خواهر خود و برخی از تنفر نسبت به پدر و مادر خود را به خاطر او در یک شبیه پویا – بسیار عاطفی نیازمند خواهر و پدر و مادر است که اساسا catered به او و او را نادیده گرفت چرا که او آسان بود-رفتن به جایی که او خواستار شد. من نمی خواهم تاریخ را تکرار می کنند.

من نیاز به مشاوره های جامد برای کمک به تغییر نگرش من در مورد قدیمی ترین و برای جلوگیری از هر گونه احساس غفلت و یا خشم در کودکان دیگر.

چیزهایی اول اول: اگر شما احساس رنجش خود را فرزند او در حال حاضر آن را می داند. که ممکن است واقعا سخت به بلع قرص. پدر و مادر پر است از این, اگر چه, و فروتنی است که بخشی از این کار است.

آنچه شما توصیف به عنوان خود را “بدترین” کیفیت هستند و در واقع بخش هایی از خود و دختر خود را که از جدی محبت محل. شما نیاز به پیدا کردن پذیرش خود و کسانی که کیفیت قبل از اینکه شما می توانید شروع به کمک به کودک خود را. بهترین راه برای انجام این کار از طریق درمانی که پیشنهاد من از صمیم قلب اگر شما قادر به از نظر مالی استطاعت آن را.

وقتی که می آید به دختر خود را از آنچه که شما آن را توصیف نمی کند به نظر می رسد مانند او به طور فعال در تلاش برای آسیب رساندن به او و خواهر و برادر و یا نمایشگاه هر عمدا هشدار دهنده رفتار است. صادقانه او برای تلفن های موبایل مانند یک واقعا هوشمند واقعا بصری بچه با یک قلب بزرگ است. این بچه ها اغلب نیاز به انرژی بیشتر از مراقبان آنها به دلیل احساسات و افکار می تواند حتی بیشتر قریب به اتفاق نسبت به متوسط خرس کوچک است.

تغییر پویا چگونه یک خانواده عمل فوق العاده دشوار است. آن را غیر ممکن نیست هر چند. در اینجا چیزی است که شما و شوهر شما واقعا نیاز به انجام:

1. مدل خوب ثبات عاطفی. بچه ها انتخاب کنید تا بر روی همه چیز. پرواز کردن دسته وقتی که می آید به یک فرزند و نه دیگران چیزی است که شما واقعا نمی توانیم فراموش کنه.

2. تغییر تمرکز خود را. آن را خوب به احساس سرخوردگی در مورد همه چیز. به جای برچسب زدن دختر خود را باید به عنوان “مشکل” شاید در نظر همه چیز را از دیدگاه های مختلف (چیزی که بی طرفانه غیر خودی هستند درست است؟) شما 5 سال برای تلفن های موبایل بسیار احساسی هوشمند است. او می خواهد برای به اشتراک گذاشتن یک تخت خواب با خواهر کوچک او می دانست که مامان و بابا بودند و نیاز به کمک 3 زمانی که او بیمار بود و صادقانه آن را احتمالا کمی پس از سانحه به تماشای خواهر کوچک او مریض در وسط شب بود و او به احتمال زیاد می ترسم این اتفاق می افتد دوباره. مشق شب خود را برای پیدا کردن راه به reframe فرزند خود را “ویژگی منفی” به عنوان ویژگی های مثبت.

3. 5 سخت است. در سن بچه ها شروع به تجربه “بچه بزرگ” احساسات. تنظیم این احساسات برای یک کودک که سن واقعا سخت است برای اولین بار در. آنها لازم نیست که واژگان و یا روش برای رسیدگی به همه چیز آنها احساس — به خصوص عاطفی فرزندان هوشمند. این مهارت است که زمان می برد و این جایی است که ثبات عاطفی نشان داده شده توسط شما و شوهر خود را می آید در دستی برای کمک به آنها را ساخت. در ادامه به درخواست او برای کمک به خواهر و برادر کوچکتر و آموزش خود مراقبتی خوب روش برای زمانی که او احساس می کند غرق شده است.

عدم تمایل به تکرار پویایی خانواده است که شما و شوهر خود را تجربه کرده است بیشتر قابل درک است. همه ما خانواده چمدان ما نمی خواهید برای حمل با ما به زندگی ما به عنوان پدر و مادر از بچه های خود ما. اما اجازه ندهید که خود را ابر زمان ارتباط خود را با قدیمی ترین.

دوباره درمانی و مشاوره هستند گزینه های فوق العاده برای کمک به شما در یادگیری خود-پذیرش بنابراین شما می توانید عشق خود را و فرزندان خود را در راه همه شما نیاز دارید و شایسته را به دوست شود.

باید سوال خود را? ایمیل [email protected]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>