درخواست ترسناک مامان: من چگونه می توانم بگویم مردم ما و انجام می شود؟'

Maskot/گتی بپرسید مامان ترسناک ترسناک است مامان جدید مشاوره ستون که در آن تیم ما از "کارشناسان" پاسخ تمام س

توسط ETELARESANKHABAR در 23 تیر 1399
ask-scary-mommy-one-and-done
Maskot/گتی

بپرسید مامان ترسناک ترسناک است مامان جدید مشاوره ستون که در آن تیم ما از "کارشناسان" پاسخ تمام سوالات شما در مورد زندگی, عشق, تصویر بدن و دوستان و پدر و مادر و هر چیز دیگری که شما گیج کننده.

در این هفته... چه چیزی شما را بکنید هنگامی که خانواده و دوستان خود را نگه دارید hounding شما را به یکی دیگر از کودک? چگونه می توانم به شما بگویم آنها را به f*ck off, دلیل این که شما کاملا محتوا با یک کودک ؟ باید سوال خود را? ایمیل [email protected]

عزیز ترسناک مامان

من و شوهرم درخشان و زیبا پنج-ساله. او خوشحال و سالم و ما احساس می کنیم بسیار خوش شانس به پدر و مادر خود را. اما او تنها فرزند ما می خواهیم به — ما هرگز احساس تمایل به دیگری از ما شد و پدر و مادر. من تا به حال شدید PPD/PPA پس از زایمان و امور مالی ما در حال rollercoaster به علاوه ما واقعا عاشق استقلال است که می آید با یک دختر پنج ساله با یک, کامل, شخصیت پر جنب و جوش و توانایی برای سرگرم کردن خودش در هنگام نیاز است. اما به معنای واقعی کلمه همیشه از او به دنیا آمده ایم بر دوش با "هنگامی که شما بچه ها داشتن دیگری ؟" و "او نیاز به یک خواهر و برادر" نوع سوالات و تفسیر از همه ما اعضای خانواده و دوستان است. چگونه می تواند ما را مودبانه به آنها بگویید به fuck off, از آنجا که ما خوشحال هستیم و این هیچ یک از کسب و کار خود را?

تبریک دانستن آنچه شما می خواهید و که محتوای چرا که یک هدیه واقعی. Methinks دوستان و خانواده خود را نه ممکن است و یا می دانید که چگونه برای رسیدن به این نوع طرز فکر به همین دلیل است که آنها در حال ارائه این سر در گم واکنش به انتخاب زندگی است که باید چیزی را با آنها انجام دهد.

کمتر بچه ها = کمتر تلخه. اسباب بازی, لباس, پوشک, صندلی های بالا, حامل, لباس نوزاد, کودک, حمام, بی دستمال مرطوب — تمام اشیاء مادی است که با داشتن یکی دیگر از کودک/کودک نو پا. این همچنین به معنای کمتر تلخه از نظر بهداشت و درمان نگرانی (داشتن یک کودک پر است از ناشناخته و بسیار ترسناک ترین چیزی که برای هر کسی), بی خوابی شب, لجبازی کودکان نوپا meltdowns مسائل را با دیگر بچه ها و غیره. شما پیدا کرده ام آنچه با این نسخهها کار بهترین برای شما و خانواده خود را و در حال حاضر شما فقط به نشستن و لذت بردن از شادی از آن است. که فوق العاده است.

خواهر و برادر هستند! اما داشتن آنها را تضمین نیست آنها همراه می شود و دوستان مادام العمر. برای بسیاری از خواهران و برادران به این معنی برعکس. من تنها یک کودک تا زمانی که من تقریبا هفت و در حالی که من درونگرا طبیعت من کاملا کاربردی در معاشرت و هرگز احساس تنهایی. دختر خود را کاملا خوب است.

شما می توانید به مردم بگویید هر آنچه که دوست دارید — آیا احساس می کنید مانند شما مدیون کسی خود را پس از زايمان داستان یا حساب بانکی خود را. شما لازم نیست. اما اگر شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن آن چیزهایی که به دنبال آن بروید. ما اصلا بحث در مورد چگونه گران قیمت و ذهنی مالیات آن این است که کودکان اغلب به اندازه کافی با افراد نزدیک به ما. آنها همیشه می توانید با استفاده از یک یادآوری است که این همه آفتاب و رنگین کمان. نوزادان زیبا را به عنوان جهنم اما آنها در حال کار سخت است. من شخصا آرزو می کنم من می تواند با توجه به تولد به دو 9 ماهه ساله خودم — هر چیزی زودتر تاری است و صادقانه نوزادان کوچک نیز به نوعی دشوار و خسته کننده AF.

یک نسخه از این می تواند چیزی شبیه به این: "خب عمه میلدرد ما نیست با داشتن فرزند بیشتر. (دختر) است که همه ما می تواند همیشه امیدوار و ما او را داشته باشد. من پیشنهاد می کنم یک نجات حیوانات اگر شما به دنبال برای حمایت عاطفی بیش از یک موجود زنده?"

وجود دارد تقریبا چهار سال بین خود من دو بچه ها و من استفاده می شود به haaaaate آن زمانی که مردم خواهد بود مانند "آه آن را فقط او ؟" در اشاره به قدیمی ترین من. اول از همه او را به هر کسی "فقط" هر چیزی. من تلاش با مسائل مربوط به ناباروری و سقط جنین. گاهی اوقات من می خواهم نشان می دهد که کمی در تلاش برای معتبر مکالمه گاهی اوقات من می خواهم فقط لبخند tartly و می گویند: "بله. آن را او. و آن را ممکن است همیشه این باشد که راه. نیست او فوق العاده است؟"

افشای اما چقدر شما مایل به احساس بد نیست در مورد بستن کل مکالمه پایین اگر شما نیاز به. مطمینا احساس بد آوردن یک گناه سفر به گلدان خود را شانس در حال حاضر آنها?tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب