اشلی گراهام سهام برخی پس از زايمان واقعی بودن در Instagram

اشلی گراهام/Instagram اشلی گراهام ارسال شده یک عکس از او را پس از زایمان بدن در Instagram همراه با عکس عکس

توسط ETELARESANKHABAR در 13 اردیبهشت 1399
ashely-graham-post-baby-body
اشلی گراهام/Instagram

اشلی گراهام ارسال شده یک عکس از او را پس از زایمان بدن در Instagram همراه با عکس عکس از نوزاد اسحاق

در ژانویه 2020, اشلی گراهام و همسرش, فیلمساز جاستین اروین استقبال اولین فرزند خود را. گراهام که همیشه حمایت برای بدن تنوع در تمام 20 سال به عنوان یک مدل حرفه ای شده است به خصوص صوتی در مورد چگونه بدن خود به نظر می رسد و احساس می کند مانند پس از زايمان. امروز (مارس 1) او معمولی مشترک یک عکس از شکم او که نبوده است به ویرایش و یا کار فتوشاپ در کمترین.

نمایش به صورت اسلاید از عکس ها که از ویژگی های برخی از عکس های سلفی و عکس با نوزاد خود نشان می دهد یک پرده نگاه کنید به گراهام زندگی روزمره است. راستش نمی آید خیلی متفاوت از زندگی خود ما.

حتی در طول بارداری گراهام نمی دریغ گرفتن سوپر واقعی در مورد چگونگی رابطه او با بدن او تغییر کرده است و اگر چه دشوار بود او شکم در حال رشد او را به یاد چه قوی بدن ما هستند.

"[من] تغییر شده است در برخی از راه های جدید و جالب. آن شده است آسان به آغوش من باردار, بدن, اما آن را قطعا یک یادآوری از چگونه بدن ما واقعا هستند" گراهام در مصاحبه با گفت: Grazia بازگشت در اوایل ماه ژانویه سال قبل از او به هنگام تولد. او افزود: "هیچ چیز متناسب با من است. من پیامک متخصص مد من و من گفت: من نیاز به اتصالات. من فقط نیاز به پنج قطعه کلیدی."

پس از داشتن او یک کمی گراهام بوده است refreshingly صادق در مورد او پس از زايمان تجربه به اشتراک گذاری عکس ها از علائم کشش و تغذیه با شیر مادر و صحبت کردن در مورد چگونه آمادگی او احساس که او متوجه او می شود پوشک پوشیدن بیش از حد. "بالا بردن دست خود را اگر شما نمی دانید که شما می خواهم به تغییر خود را پوشک بیش از حد. بعد از این همه سال در مد من هرگز می تواند حدس ام که یکبار مصرف لباس زیر خواهد بود مورد علاقه من, قطعه ای از لباس اما ما اینجا هستیم! هیچ کس مذاکرات در مورد بهبود و شفا (بله حتی کثیف قطعات) مادران جدید را از طریق رفتن. من می خواستم به شما نشان می دهد بچه ها که این همه رنگین کمان و پروانه" او نوشت: در یک Instagram post.

گراهام طرفداران عشق چگونه باز شده است. در مورد بارداری پس از زندگی. اگر چه مشهور در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای بیشتر كلیك كنید وقتی که می آید به صحبت کردن در مورد والدین و چگونگی تاثیر آن بر تصویر بدن خود را بیشتر از ما در معرض تصویر-نسخه کامل از آنچه زندگی به نظر می رسد پس از شما به هنگام تولد و کسانی که نیستند همیشه واقع بینانه است. البته هر فرد پس از زايمان سفر منحصر به فرد است و هیچ وجود دارد "راست" راه رفتن در مورد آن. آن را فقط الهام بخش برای دیدن همه دیدگاه های مختلف وجود دارد که بسیاری از آنها تاکید می کند که حتی اگر آن را بسیار جذاب به تجربه چگونه badass بدن ما آن را نیز آسان نمی روند.

در تازه ترین Instagram, تصاویر به صورت خودکار یک دیدگاه نوشته: "من دوست دارم از این عکس ها." یکی دیگر از اظهار نظر "U الهام بخش من پس از زايمان سفر." آن راد برای دیدن گراهام رسیدن طرفداران او در چنین معتبر, راه مثبت. نگه داشتن واقعی, پست, آینده, اشلی! مادران دوست دارم به آن را ببینید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de