How-Many-Dead-Kids-And-Teachers-1
کلاوس Vedfelt/گتی

معلم بودن در شهر بالتیمور مدارس دولتی از سال 2007 بوده است یک افتخار است. آن نیز طاقت فرسا انجام و دلخراش. من باید دانش آموزان خود را از طریق مصیبت و خود من. من باید خندید با بچه های من TikToked با بچه های من شده است به دوش کودک برای آنها; من در آنجا اردو زدند با آنها را آموخته و با آنها در مورد آنها نگران. من حمایت کرده اند برای آنها آنها را دوست داشت و آنها برگزار شد و در مجالس ترحیم برای عزیزان… برای مجالس ترحیم برای هر یک از دیگر. من باید گریه کرد به عنوان آنها راه می رفت در سراسر مراحل فارغ التحصیلی و گریه که من قرار دادن آنها در زمین است.

من مادام العمر اما این اولین بار است که من در واقع نگران چه مدت است که زندگی ممکن است. در سال 2012 سندی هوک در کل کشور را تکان داد. این هم اولین بار من واقعا متوجه شدم که کشور من نمی مراقبت در مورد من و یا مدارس آمریکا. اگر 20 مرده کلاس اول بود به نتیجه در ایمنی و تفنگ تعمیرات اساسی در کشور ما به معنای واقعی کلمه هیچ چیز نمی خواهد. در پی این وحشت من تا به حال به تصمیم می گیرید برای اولین بار (اما ظاهرا نه آخرین بار): اگر من هم حاضر به مرگ برای دانش آموزان من. تصمیم گرفتم که من می خواهم. من ترک من اتاق و قفل درب من که فقط از خارج قفل شده به آنها را امن نگه دارید. من انجام این کار است. هشت سال بعد با ما زندگی می کنند مستند دریل و بحث معلمان همچنین حمل سلاح گرم است.

هشت سال بعد از آن سال 2020 و ما در تلاطم جهانی همه گیر. یکی است که فراتر از هر جناح و همه فهم. موارد در کشور ما پیشی گرفته اند 4 میلیون و تقریبا 150K نفر کشته شده اند. نرخ عفونت تنها افزایش در سراسر کشور. Coronavirus انتقال بدتر از زمانی که ما در ابتدا بسته را برای سال در ماه مارس. هنوز مورد بحث ما بازگشت. چرا ؟ چرا که اقتصاد به آن نیاز دارد چرا که کودکان و نوجوانان به آن نیاز دارند چرا که خانواده ها به آن نیاز دارند چرا که بی پروا رئیس جمهور خواسته های آن است.

Teacher in a Classroom without students at school's out
manonallard/گتی

من از آنها بدم میاید آموزش آنلاین. من از دست من و بچه ها آنها را از دست من. دستکاری من فرزندان خود و تحصیلات خود را در حالی که تلاش برای تعامل و عیب یابی به صورت 100 8th کلاس یک کابوس است. من اساسا تدریس فرزندان من در صبح, تدریس دانش آموزان من در بعد از ظهر برای مراقبت فرزندان من در شب و تدریس من در مدرسه بچه ها دوباره تا نیمه شب. I. Am. خسته. اما آرزوی همه گیر دور نمی خواهد آن را داشته باشد.

وجود دارد بیش از حد بسیاری از مشکلات با راه حل. علمی عدالتی در کشور ما بیش از حد بزرگ است. در چند سال گذشته از آموزش حرفه ای من تا به حال بین 31 و 37 مدرسه دانش آموزان در هر کلاس درس. فاصله در شش پا را شاید به من اجازه می دهد به مناسب 15. جایی که بقیه رفتن ؟ بسیاری از کودکان و نوجوانان دریافت مزارع پشتیبانی برای ناهار. کجا و چگونه آنها می رویم به دریافت آنها را با محدود تماس با ؟ آنچه در مورد انتقال? که به و خروج از ساختمان ؟ رفتن به حمام ؟ فراموش ماسک و یا بچه های خود امتناع آنها ؟

اگر ما فراموش AA/BB برنامه که در حال تماشای فرزندان من در حالی که من کار ؟ باید من یک پرستار بچه به اشتراک گذاری با دیگر معلمان? اگر کسی در کلاس من بیمار شود ما تمام شده است. آیا خانواده من قرنطینه ، بچه ها در علاقه مندی اشتراک گذاشتن ؟ خود را معلم و پدر و مادر و درس گروه? اگر من بیمار هستم و باید به تمام 14 روز است که در تمام سال از ترک. من پرداخت می شود ؟ چه اگر یکی از بچه ها مریض می شود و من کوهورت می رود, دیجیتال, دارم, را ترک برای که ؟ اگر بچه من بیمار می شود که زیر برای من ؟ من همگروهی قرنطینه می شود و از آنجا که من در معرض فرزند من?

A girl in the library with many books in the background
MattoMatteo/گتی

چه در مورد کسانی که پدر و مادر که دوز بچه های خود را با تیلنول قبل از مدرسه به دلیل آنها یک جلسه و فرزند خود دارای یک تب ؟ آنچه در مورد من ثبت نشده دانش آموزانی که ناراحت کننده به دنبال تست به عنوان آنها زندگی می کنند در زیر رادار? آنچه در مورد بیمه بچه ها که اصلا تست دسترسی داشته باشید ؟ دوستان شما در حال خرید چند هفته از مدرسه برای بچه های خود را قبل از اجتناب ناپذیر قرنطینه در حداکثر. و در چه هزینه ؟

معلمان باید طولانی خواسته شده است به رفع یک سیستم شکسته توسط دیگران (دولت/سیستمیک و ساختاری نژادپرستی/و غیره). این بیماری همه گیر شده است جناح رئیس جمهور و بسیاری از مقامات دولتی را به ارتفاعات باور نکردنی. وجود دارد یک گروه از خودخواه مردم که حاضر به اذعان به علم و پوشیدن ماسک. از آنجا که این عوامل معلمان دوباره خواسته بودن به تحمل وزن غیر قابل تصور از یک کار Sisyphean. به حرکت رو به جلو در این وابسته به ‘پیروس’ پیروزی از اقتصاد است.

چه خواهد بود ، بیایید نگاهی به Baltimore City, شهر من دوست دارم برای این کار. اگر 3 درصد از ما نزدیک به 100,000 دانش آموزان و کارکنان قرارداد این ویروس که به معنی 3,000 کارکنان/دانش آموزان آلوده می شود. اگر نرخ مرگ و میر باقی می ماند در 3.4% — به عنوان در هر دانشگاه جانز Hopkin دانشگاه را برآورد فعلی ایالات متحده مورد مرگ و میر — که حدود 102 مرده است. این است که از جمله افراد مسن پدربزرگ و مادربزرگ و بالا بردن دانش آموزان و یا بچه ها در خانه با پدر و مادر. چگونه بسیاری از مرده بچه ها و معلمان است قابل قبول خطر است ؟

من یک معلم بزرگ است. با انعطاف پذیری در برنامه درسی من من می دانم که من می تواند کمک به بچه ها دوباره از دست رفته دانشگاهی زمین و ایجاد تعامل مجازی فرصت های یادگیری. آنچه من می توانم انجام آنچه که هیچ کس می تواند انجام دهد این است رفع ما بچه ها را هنگامی که دوستان خود, خانواده و معلمان شروع به مرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net