آریزونا عضو شورای می گوید: "من نمی توانم نفس بکشم' در اعتراض به ماسک حکم

lolonghi/توییتر آریزونا عضو شورای شهر است که به طور گسترده ای برای انتقاد استفاده او از جورج فلوید در حال م

توسط ETELARESANKHABAR در 7 تیر 1399
AZ-Councilman-Uses-George-Floyds-words-1
lolonghi/توییتر

آریزونا عضو شورای شهر است که به طور گسترده ای برای انتقاد استفاده او از جورج فلوید در حال مرگ واژه ها — "من نمی توانم نفس" — در یک ضد ماسک رالی

زمانی که اسکاتسدیل آریزونا عضو شورای شهر مرد فیلیپس زمان مرحله در یک ضد ماسک تجمع روز شنبه او با پوشیدن یک پارچه سیاه و سفید ماسک صورت. او ایستاده بود و در سکوت برای یک دقیقه و پس از آن صحبت به میکروفون: "من نمی توانم نفس بکشم" قبل از پاره پوشش ، انتخاب سیاستمدار استناد کلمات از مرگ مردان سیاه و سفید در اعتراض به بهداشت عمومی قیمومیت و این کم جدید ما رسیده و امریکا.

"من نمی توانم نفس بکشم" شد مرگ عبارت از جورج فلوید. اریک گارنر. الیاس McClain. بسیاری از مردان سیاه و زنان ما به احتمال زیاد حتی نمی شنوند در مورد دلیل مرگ و میر خود را حتی نمی توان اخبار. و این شورای با استفاده از این کلمات در اعتراض به پوشیدن ماسک, چیزی است که می تواند کمک به نجات آسیب پذیر زندگی از COVID-19? این مرد سزاوار بود skewered.

و او به طور گسترده ای توسط چهره های عمومی در هر دو طرف راهرو. سناتور جمهوری خواه مارتا McSally نام خود را به نظر "نفرت" در حالی که آریزونا جمهوریخواه فرماندار mlb گفت: "نفرت به اندازه کافی رفتن نیست."

"آخر کلمات جورج فلوید هرگز نباید به استناد این" Ducey در توییتر نوشت و خواستار فیلیپس از موقعیت خود در شورای شهر. "هر کسی که مسخره قتل یک انسان دیگر هیچ جایی در اداره عمومی است. دوره."

و همه از این بیش از خواسته بودن به پوشیدن ماسک.

در اینجا حقایق: مقامات بهداشت عمومی هستند و درخواست ما را به پوشیدن ماسک و پوشش صورت نه برای خودمان بلکه برای محافظت از دیگران است. بهترین علوم ما در حال حاضر می گوید که یک ماسک ممکن است کمک به نگه داشتن شما از گسترش COVID-19 اگر شما بیمار هستید و یا بدون علامت است. بهترین سناریو: علم حق است و این می تواند صرفه جویی در زندگی همه در اطراف شما. بدترین سناریو: شما یک کمی ناراحت کننده از پارچه بیش از صورت خود را. این واقعا سخت است یک انتخاب ؟ است خود را به راحتی واقعا خیلی برای شما مهم تر از دیگر مردم زندگی می کند?

فیلیپس از آنجا ادعا کرد که نظرات خود را به حال چیزی برای انجام با فلوید, جلب, و یا بی شماری دیگر سیاه و سفید آمریکایی کشته شده توسط پلیس. ماسک خود بود "داغ و محافظه کار" او گفت:. او به معنای "هیچ بی احترامی," او اضافه شده است. "من متاسفم در مورد نظر من امروز ساخته شده بود که در همان نظر آقای فلوید ساخته شده بود," او نوشت: با توجه به Arizona Republic. "او سزاوار نیست چه اتفاقی برای او و من به هیچ وجه در تلاش بود تا نور از آن گفت: من نمی تونم نفس بکشم در ماسک. لطفا من را قبول صمیم عذرخواهی و که می رود به هر کسی که شد به جرم."

صرف نظر از قصد از سخنان خود تاثیر روشن است: او "هیچ بی احترامی" است که واقعی و مطلق عدم توجه به زندگی دیگران. او مایل به اجازه می دهد آمریکایی ها به مرگ از COVID-19 بنابراین او می تواند به جلوگیری از "داغ و محافظه کار" و او مایل به مسخره مرگ آمریکایی های سیاه و سفید را به آن نقطه. این نفرت و این هیچ جایی در اداره عمومی است.

آخرین مطالب