در حال معلمان قهرمانان یا وثیقه خسارت ؟ ما در حال گرفتن پیام های مخلوط


what-about-the-teachers-1
مامان ترسناک و مارتین-dm/گتی

اجازه دهید بحث در مورد معلمان است.

شما می دانید — قهرمانان گیر آنهایی که ما ستایش و گفت: در حال underpaid و تحت قدردانی فقط چند ماه پیش ؟

این خنده دار چگونه به سرعت مردم می تواند به نوبه خود بر شما. همان کسانی که معلمان ما همه مورد ستایش قرار داد به عنوان شگفت انگیز در حال حاضر فقط وثیقه آسیب در چشم سیاستمداران و مردم در قدرت است.

من آن را دریافت کنید — بچه ها ما نیاز به مدرسه. من یک دختر در دبیرستان که واقعا می خواهد برای رفتن به عقب. اما ما نمی توانیم عجله این مثل ما بازگشایی امریکا است. ما نیاز به انجام آن حق است.

در تمام بحث بازگشایی مدارس و معلمان سمت چپ هستند. پدر و مادر شدن را انتخاب که آیا دانش آموزان خود را فراموش یادگیری آنلاین و یا در فرد یادگیری اما معلمان گویند.

در تمام بحث بازگشایی مدارس — وجود دارد هیچ خوب راهنمایی در مورد چگونه ما در حال رفتن به نگه داشتن معلمان و کارکنان امن است.

در تمام بحث بازگشایی مدارس — هیچ کس پیشنهاد بودجه برای کمک به پرداخت برای هر تغییر باید اجرا شود.

به عبارت دیگر ما در حال پرتاب معلمان را به آتش کشیدند و آنها را وادار به سعی کنید به شکل یک راه برای نگه داشتن دانش آموزان خود را امن نگه داشتن خود را امن و به نوعی آموزش است. همه بدون منابع اضافی.

Cheerful professor communicate with pupils over video call
Drazen_/گتی

وجود دارد بنابراین بسیاری از سوالات که نیاز به پاسخ:

آنچه در مورد معلمان که مسن تر هستند و یا مشکلات سلامتی? آنها قادر به انجام کلاس های آنلاین? و یا آنها قرار است برای قربانی سلامتی خود را و احتمالا زندگی خود را فقط به نگه داشتن کار خود را ؟

که در حال رفتن به خرید ضد عفونی کننده دست? در گذشته بسیاری از معلمان یا خود را خریداری و یا با تکیه بر پدر و مادر کمک های مالی برای ضد عفونی کننده دست. که نه تحت پوشش در بودجه. نه بافت و یا ماسک. اگر شما فکر می کنم دانش آموزان در حال رفتن به یاد داشته باشید ماسک خود را هر روز فکر می کنم دوباره. بسیاری از دانش آموزان حتی نمی توانید پیگیری خود را مداد به همین دلیل است که معلمان اغلب عرضه آنها.

که در حال رفتن به پرداخت اضافی برای کمک در تمیز کردن و مطابق با اصول بهداشتی مدرسه ؟

در حال معلمان قرار است برای تدریس به مدت هشت ساعت بدون استراحت ؟ نگه داشتن بچه ها در اتاق به صورت ویژه و ناهار ؟ آموزش فرسوده است — چند معافیت معلمان مهم خود را به خوبی بودن.

که در حال رفتن به پوشش برای معلمان زمانی که آنها می آیند با این ویروس ؟ در حال حاضر وجود دارد کمبود جایگزین — آن را یک کار سخت با کمی پرداخت. من یک جایگزین برای سه سال گذشته و من می توانم به شما بگویم که من قصد ندارم به عقب. آن را به ارزش آن است. من می دانم که بسیاری دیگر از جایگزین خوبی که احساس همان.

خواهد شد و معلمان باید به قرنطینه می شود و اگر یک دانش آموز در کلاس خود می شود COVID-19? خواهد شد و کل کلاس را به قرنطینه می شود? خواهد شد که به اتفاق می افتد هر بار که کسی تست مثبت برای حذف. چه اتفاقی می افتد اگر کلاس قرنطينه می آید و دو روز بعد شخص دیگری تست مثبت ؟ آنها رفتن به ادامه از تغییر در فرد به صورت آنلاین و بازگشت دوباره ؟

مدارس حتی نمی تواند شروع به فکر کردن در مورد بازگشایی بدون داشتن برنامه برای این و همه حالات دیگر. و معلمان باید درگیر در آن تصمیم گیری!

آیا ما واقعا برای رفتن از “این افراد قهرمانان” به “این افراد را می توان قربانی”?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im