جدید اپل آی فون SE است که در حال حاضر از فروش از سهام اولیه آن

در سال های اخیر دیده ایم تجربه اپل یک مقدار عادلانه از موفقیت خود را با آی فون XR و آی فون 11 که هر دو نسخه ار

توسط ETELARESANKHABAR در 30 فروردین 1399

در سال های اخیر دیده ایم تجربه اپل یک مقدار عادلانه از موفقیت خود را با آی فون XR و آی فون 11 که هر دو نسخه ارزان سیب گل سرسبد اپل. با توجه به آمار فروش هر دو دستگاه به فروش بسیار خوب و در برخی موارد در واقع outsold خود را گران تر از خواهر و برادر.

تبلیغات

این است که چرا ما نمی توانیم بگوییم ما خیلی تعجب به یاد بگیرند که آی فون جدید SE در حال انجام است فقط به عنوان خوب و یا حداقل این چیزی است که به نظر می رسد. با توجه به ما در فروشگاه اپل به نظر می رسد که حمل و نقل بار برای آی فون SE در حال حاضر لغزش. این به نظر می رسد نشان می دهد که بسیاری از مشتریان سفارش آن را به نقطه که در آن اولیه سهام سهم ممکن است در حال حاضر شده است تخلیه شده است.

این درست نیست برای همه اپل فروشگاه در سراسر جهان, که در آن برخی از مکان های زمان حمل و نقل است که هنوز به صورت 24 آوریل. همچنین ما نمی توانیم با اطمینان می گویند اگر لغزش در بار حمل و نقل است که با توجه به گوشی محبوبیت و یا اگر به این دلیل است که اپل تولید کرده است بسیاری از واحدهای آن, پس از آن واقعا می تواند هر چیزی.

مانند ما گفت: به نظر می رسد اپل به لذت بردن از موفقیت با آن ارزان تر اپل با آیفون جدید SE با قیمت $399 آن قطعا آن را کاملا یک سرقت به ویژه هنگامی که آن را همراه با سخت افزار مورد استفاده در 2019 مدل گل سرسبد. در هر صورت ما احتمالا باید صبر کنید در حالی که قبل از ما می تواند یک تصویر واضح تر از چگونه به خوبی تلفن انجام شده است اما در این میان هستند و هر یک از شما برنامه ریزی در گرفتن آن ؟

در زمینه اپل >تلفن های همراه. بیشتر بخوانید درباره آی فون و آی فون Se. منبع: cultofmactinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب