اپل آیفون 8 قطع شده است

قبل از آی فون جدید SE اعلام شد, شایعه شده بود که این گوشی می تواند تا حد زیادی بر روی آی فون 8 طراحی شده است.

توسط ETELARESANKHABAR در 30 فروردین 1399

قبل از آی فون جدید SE اعلام شد, شایعه شده بود که این گوشی می تواند تا حد زیادی بر روی آی فون 8 طراحی شده است. مطمئن شوید به اندازه کافی شایعات درست شد. اما در حال حاضر آن را نیز بدان معنی است که اپل پس از قطع فون 8 به این معنی که اگر شما می خواهید ارزان, آی فون, آی فون جدید SE بهترین شرط بندی شما است.

تبلیغات

اپل به طور معمول نگه داشته و بزرگتر اپل در سراسر حتی زمانی که مدل های جدیدتر اعلام شده است. دلیل این است که در حالی که اپل لزوما "بودجه" گوشی های مدل های قدیمی تر به فروش می رسد کمتر آن را به یک گزینه برای کسانی که پول را ندارد و یا نیاز به خرید یک high-end آی فون.

که گفت: ما گمان می کنم آن را در واقع حس می کند که آی فون 8 است قطع شود. در واقع ما احتمالا می خواهم تا آنجا که به می گویند که آی فون جدید SE ممکن است بهتر خرید. دلیل این است که از نظر پردازنده با استفاده از این چیپ A13 یافت در سال گذشته گل سرسبد اپل به این معنی که از آن خواهد شد بسیار قدرتمند است.

همچنین با بهره گیری از دقیق نرم افزار دوربین برای رسیدن به, بوکه نگاه از حالت عمودی با وجود داشتن تنها یک دوربین. همچنین قیمت $399 است که باعث می شود آن را بسیار مقرون به صرفه است. اپل تجربه شده است یک بیت از موفقیت در سال های اخیر با آی فون XR و آی فون 11 که هر دو می چرخاند کمی ارزان تر از گل سرسبد مدل. آن جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه این آی فون جدید SE را در آن نقطه قیمت می باشد.

در زمینه اپل >تلفن های همراه. بیشتر بخوانید درباره آیفون, آیفون 8 و آیفون Se.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im