اپل HomePod سخنرانان در ابتدا طراحی شده توسط خود نرم افزار است که تا حد زیادی مبتنی بر iOS. با توجه به یک گزارش از 9to5Mac آنها کشف کردند که در آخرین به روز رسانی هوشمند بلندگو سیستم اپل ساخته شده برخی از تغییرات که در آن HomePod در حال حاضر طراحی شده توسط tvOS همان سیستم عامل استفاده می شود برای اجرای تلویزیون اپل.

تبلیغات

در حال حاضر ما باید اشاره کنم که اپل tvOS و iPadOS اساسا همه مبتنی بر iOS به جز که آنها شده اند به صورت جداگانه اقتباس به کت و شلوار بهتر دستگاه آنها در حال اجرا است. بنابراین در حالی که tvOS است که هنوز هم مبتنی بر iOS به عنوان 9to5Mac اشاره به تغییرات می تواند به معنی آنچه که در آینده نگه می دارد برای HomePod.

برای شروع آنها اشاره می کنند که از HomePod توسط پردازنده A8 chipset, آن می تواند به این معنی است که اگر اپل به ادامه با استفاده از در iOS می تواند نتیجه در HomePod دیگر پشتیبانی هنگامی که اپل توقف حمایت از اپل که با استفاده از A8 chipset. با تعویض به tvOS آن می تواند اطمینان حاصل شود ادامه داد: حمایت برای سال آمده است.

این نیز منجر به حدس و گمان است که این می تواند اپل منتطر جدید HomePod دستگاه. ما از شنیدن شده است در حالی که برای در حال حاضر که اپل می تواند ارزان تر HomePod کوتاه در آثار و سوئیچ به tvOS می تواند اپل را در راه آماده شدن برای آن است. از نظر قابلیت استفاده و قابلیت سوئیچ به tvOS به نظر نمی رسد به تحت تاثیر عملکرد دستگاه در همه به نظر می رسد صرفا اپل تخمگذار پایه و اساس از آنچه آمده است.

در زمینه اپل >صوتی >تبادل نظر >صفحه اصلی. بیشتر بخوانید درباره تلویزیون اپل متصل اشیاء HomePod iOS IoT (اینترنت اشیاء) و بلندگو. منبع: 9to5mac

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de