درخواست ترسناک مامان: بچه من معلم ارسال Anti-Vaxx تبلیغات در سراسر Facebook

مامان ترسناک و JGI/تام گریل/گتی بپرسید مامان ترسناک ترسناک است مامان جدید مشاوره ستون که در آن تیم ما از "ک

توسط ETELARESANKHABAR در 2 خرداد 1399
ask-scary-mommy-teacher-anti-vaxx
مامان ترسناک و JGI/تام گریل/گتی

بپرسید مامان ترسناک ترسناک است مامان جدید مشاوره ستون که در آن تیم ما از "کارشناسان" پاسخ تمام سوالات شما در مورد زندگی, عشق, تصویر بدن و دوستان و پدر و مادر و هر چیز دیگری که شما گیج کننده.

در این هفته... چه چیزی شما را بکنید هنگامی که شما در پیدا کردن معلم فرزند خود را ارسال anti-vaxx تبلیغات در رسانه های اجتماعی است ؟ آیا شما صدای نگرانی های خود را به اصل ؟ باید سوال خود را? ایمیل [email protected]

عزیز مامان ترسناک,

آن را به تازگی آمده توجه به من که پسر من معلم شده است به طور فعال و به طور منظم ارسال anti-واکسیناسیون تبلیغات در Facebook صفحه. چند پدر و مادر بچه ها در کلاس در حال حاضر از این آگاه هستند و بسیاری از ما نگران هستند. به ویژه به دلیل مسائل او نوشته است که در رابطه با واکسن باعث اوتیسم, و, البته, وجود دارد, کودکان مبتلا به اوتیسم در (عمومی) مدرسه ابتدایی پسر من حضور. من نمی خواهم به خطر اندازد کار خود را در اینجا, اما من هم بسیار ناراحت کننده با ضد علم و ضد حقایق انداز و احساس می کنم که در حالی که کسانی که ممکن است او نظرات آنها مضر است و باید با نوعی از نتیجه. آیا من بحث اصلی در این مورد ؟ من باید اجازه دهید آن را بروید از مدرسه سال است که تقریبا بیش و ببینید اگر شخص دیگری می خواهد آن را به خود مشکل ؟

Oy. Facebook یک چاه مستراح که درست است اما یک معلم مدرسه تبلیغ و خطرناک اطلاعات غلط نگران کننده است. فرصتی که خانم جنی مک کارتی جانشین است indoctrinating دانش آموزان ابتدایی با مضر لفاظی در مورد واکسن به عنوان بخشی از برنامه درسی است که احتمال دارد یکی کوچک. اما من کاملا اعتبار خود را, نگرانی, چرا که گه هرگز ok — و به خصوص در طول یک بیماری همه گیر.

با نرخ بیکاری بالا رفتن سرسام آور و هدف قرار دادن رکورد در سراسر کشور در آینده برای کسی کار نیست...بزرگ در حال حاضر. من که. اما حق با شماست در مورد یک چیز "آزادی بیان" نیست و از عواقب. و وقتی که می آید به انبوه مرگبار آنفلوآنزای مرغی و نظرات نیست حقایق است. مطمئن شوید که همه ما به عنوان احساس راه ما می خواهیم در مورد آن احساس. اما زمانی که آن احساسات دریافت اشتباه حقایق آن را مخاطره می اندازد می تواند سلامت عمومی است.

به عنوان یک معلم مدرسه, من در تعجب هستم او نیست و به طور طبیعی محتاط تر در مورد به اشتراک گذاری چنین تفرقه زباله در رسانه های اجتماعی. بنابراین من فکر می کنم این طبیعی است که یک نفر می تواند فرض کنیم اگر او نمی سانسور خودش را در رسانه های اجتماعی او نیست سانسور خودش را در کلاس درس.

آن را در پایان ماه مه مثل شما گفت, پس از آن آسان به فقط می گویند "بگویید با آن" و سعی کنید برای جلوگیری از آن را به عنوان پسر خود پس از اتمام سال است. و شما لازم نیست ذکر است هر گونه حوادث خارج از رسانه های اجتماعی خود را, بنابراین من قصد دارم به فرض او نیست به او گفت کلاس که بیل گیتس می خواهد آنها را برای دریافت واکسن بنابراین او می تواند ایمپلنت آنها را با یک تراشه است که نیروهای آنها را به رابطه جنسی-قاچاق برای جورج سوروس در داخل یک 5G برج پر از hydrochloronique.

اما من فکر نمی کنم وجود دارد هر چیزی اشتباه است با ارسال اصل یک بازی گاه به گاه "سر" از طریق ایمیل یا تلفن تماس بگیرید و هر کدام که شما ترجیح می دهید (از قرار دادن همه چیز در نوشتن همیشه می توانید نیش ما در الاغ) و ابراز نگرانی های خود را. پس از همه, او مخفی نیست او نمایش بسیار خوبی برخوردار است و اگر بسیاری از پدر و مادر در حال حاضر می دانم که در مورد آنها در حال حاضر وجود دارد یک مشکل است.

موفق باشید و در امان ماندن mama.

باید سوال خود را? ایمیل [email protected]tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب