اپل به زودی می تواند به کاربران اجازه می دهد به ویرایش ارسال پیام

تا کنون ساخته شده است یک اشتباه زمانی که شما ارسال یک پیام ؟ شانس هستند شما و معمولا چه بیشتر پیام های سیستم ع

توسط ETELARESANKHABAR در 12 اردیبهشت 1399

تا کنون ساخته شده است یک اشتباه زمانی که شما ارسال یک پیام ؟ شانس هستند شما و معمولا چه بیشتر پیام های سیستم عامل اجازه می دهد توانایی برای unsend که پیام دادن به شما یک فرصت برای ارسال مجدد صحیح است. اما به نظر می رسد که این امکان وجود دارد که در آینده اپل می تواند اجازه به کاربران برای ویرایش کسانی که پیام های فرستاده شده به جای.

تبلیغات

این است که با توجه به ثبت اختراع کشف شده توسط AppleInsider که در آن نشان می دهد که اپل در حال کار بر روی یک سیستم است که اجازه می دهد تا به کاربران برای ویرایش پیام های ارسال شده. چه جالب در مورد این است که این به خوبی می تواند اولین بار در یک پیام ارسال بیش از یک شبکه تلفن همراه اجازه می دهد تا برای ویرایش یک پیام فرستاده.

وجود سیستم عامل مانند اختلاف و شل که اجازه می دهد تا به کاربران برای ویرایش پیام های ارسالی, اما دلیل این است که آنها در حال ارسال از طریق یک سرور متمرکز معنی که تغییرات ساخته شده می تواند به سرعت دیده می شود و اعمال هر کس در چت. این است که در مقابل پیام های مستقیم مانند پیام های متنی به طور منظم.

ثبت اختراع نیز نشان می دهد که می تواند راه را برای کاربران به دیدن تاریخ کسانی ویرایش پیام برای جلوگیری از کاربران از یک چیز گفت و ویرایش آن را به نظر می رسد مانند آنها گفت: چیز دیگری است. اما همانطور که با بسیاری از اختراع ثبت شده آن را سخت به بگویید که آیا وجود دارد یا نه برنامه ای برای آن را به یک واقعیت اما اگر اپل امیدوار است برای آن iMessage پلت فرم برای رقابت بهتر با گزینه های خارج وجود دارد قابلیت ویرایش پیام های ارسال شده می تواند یک نقطه فروش.

در زمینه اپل >تلفن های همراه. بیشتر بخوانید درباره iOS و ثبت اختراع. منبع: appleinsidertinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن