AP آزمون اقدام خواهد شد و در طول قرنطینه — در اینجا چگونه برای آماده سازی


ap-exams
جاسمین Merdan/گتی

این بار قطعا تغییر برای پدر و مادر و فرزندان خود و در حالی که بسیاری از جنبه های تحصیل را به طور چشمگیری تکامل یافته — شاید بزرگترین در میان آنها در حال انتقال از فرد به آموزش مجازی — یک چیز ثابت می ماند: AP امتحانات خواهد رفت.

از 18,000 AP دانش آموزان مورد بررسی 91 درصد گفت: College Board آنها می خواستند به امتحانات خود را. در تلاش به جای دانش آموز خواسته, کالج مدیره تایید کرد که امتحانات را ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده برای تشویق سخت کوش AP دانش آموزان در همه جا.

به همین دلیل ممکن است دانش آموزان درخواست کرده اند که این فرصت را در دسترس باقی می ماند? پس از همه, تست نیست دقیقا در بالای دانشجويان لیست از چیزهای سرگرم کننده برای انجام در اوقات فراغت خود.

دلایل کاملا قانع کننده است. در نظر گرفتن دوره های AP که هیچ پیاده روی در پارک. بسیاری از دانش آموزان سخت کار کرده و تمام سال پدیده هنگامی آشکار شد بیش از و مسترینگ سطح کالج مواد و آنها می خواهند شانس خود را به آزمون و کسب خود را به خوبی سزاوار اعتبارات دانشگاه.

بعلاوه درآمد که اعتبار می تواند ثابت کند بسیار مفید برای دانش آموزان ورود به کالج است. بسیاری از افسران پذیرش دیدگاه اتمام موفقیت آمیز دوره های AP و امتحانات به عنوان شاخص های است که دانش آموزان سخت کوش بالا بردن پذیرش خود را بالقوه است. بیشتر چه گذشت نمرات آزمون حتی می تواند به دانش آموزان اجازه می دهد به جست و خیز برخی از دوره های مقدماتی و یا دریافت معافیت شهریه. این قابل فهم است که دانش آموزان پاسخ داده توجهی “بله!” وقتی پرسیده شد که اگر آنها می خواستند AP امتحانات به ادامه.

و در حالی که هیئت کالج است که مطمئن شوید که دانش آموزان دریافت حق خود را به ضرب گلوله امتحانات نگاه کمی متفاوت از آنها استفاده می شود که برخی از دانش آموزان و خانواده ها احساس مضطرب و به خصوص در حال حاضر که مدارس درهای خود را بسته اند و دانش آموزان نیست و کاملا مطمئن شوید که چگونه به اندازه کافی آماده و بدون عمق در فرد پشتیبانی از آنها استفاده می شود برای دریافت از معلمان است.

اما ترس نیست! قبل از اینکه شما و یا دانش آموزان خود تصمیم به چاک آن را در سطل و فداکاری ماه از کار سخت, می دانم که وجود دارد منابع در دسترس خود را برای کمک به دانش آموزان آماده شدن و هنوز هم کسب اعتبار آنها سزاوار حتی اگر آنها سنتی آجر و ملات کلاس های درس به آنها کمک کند آن را انجام دهد.

دانش آموزان و خانواده ها می توانید آخرین اخبار و به روز رسانی و همچنین اطلاعات در مورد AP جدید فرمت آزمون از جمله نکاتی برای چگونه به رویکرد این کتاب باز, باز کردن-توجه داشته باشید ،

این دقیق برنامه آزمون سازمان یافته از دوره و زمان منطقه و شامل همه دانش آموزان نیاز به دانستن در مورد خود دوره خاص AP امتحانات از آنچه دانش سوالات تست هستند که به واحد آزمون را پوشش میدهد.

این “رایگان, AP live نقد و بررسی درس تحویل داده شده توسط AP معلمان از سراسر کشور” در حال حاضر دانش آموزان با درس اختیاری با هدف قرار دادن محتوایی که مکمل چه اكسس معلمان در حال حاضر و یا در حال ادامه به ارائه. این درس نیز در دسترس دانش آموزان بر روی تقاضا پس از جلسات زندگی می کنند.

این رایگان آمادگی آزمون منابع را فراهم می کند ویدئوها درس و فعالیت های پوشش محتوای بسیاری از AP دوره های آموزشی برای کمک به دانش آموزان آماده شدن برای سال 2020 AP شیمی و فیزیک و آمار در آزمون های, در میان دیگران.

این نوشتن بازخورد سازمان همکاری کرده است تا با مربیان و AP نوشتن کارشناسان به ارائه رایگان AP دبستان مواد برای نوشتن فشرده امتحانات. در علاوه بر این به دلیل ماهیت نوشتن و مشکل در ارتباط با دانش آموزان دانستن اگر آنها “حق” کم هزینه (و بدون هزینه برای برخی از دانش آموزان) AP فارسی و تاریخ امتحان عملی بازخورد
در دسترس است.

بله این غیر معمول زمان و همه ما در برخورد با این مربوط به عدم قطعیت به عنوان بهترین ما می توانیم. این منابع می تواند حداقل یک قسمت از این همه کمتر استرس زا برای شما و دانش آموزان خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر