سالانه در تمیز کردن دندان ها لغو? 8 طبیعی غیر سمی محصولات خود را به نگه داشتن دندان های خود را سالم و پاک

به عنوان رشد ما بیشتر و بیشتر عادت به #QuarantineLife بسیاری از ما از دست همه چیز متفاوت است. برخی از ما از

توسط ETELARESANKHABAR در 22 اردیبهشت 1399
Best Clean Teeth Products

به عنوان رشد ما بیشتر و بیشتر عادت به #QuarantineLife بسیاری از ما از دست همه چیز متفاوت است. برخی از ما از دست ما هفتگی کلاس های یوگا در حالی که دیگران از دست زدن بالا Sephora به فروشگاه های مورد علاقه ما ورق ماسک و سرم. شما می دانید چه چیز دیگری ما را از دست ندهید? رفتن به f*cking دندانپزشک.

هیچ کس دوست دارد برای رفتن به دندانپزشک مناسب است ؟ آن نیست که هر یک از ما لذت بردن از دندانپزشک این درست است که آن را بسیار آسان تر به دندان های خود را به درستی مراقبت از گرفته شده برای شما. حتی اگر آن را به راحت ترین وضعیت در جهان آن را به ارزش آن را به خنک شدن لبخند خود دفع کردن حفره ها و دفع بالقوه جراحی دندان. اما در طول این پناهگاه در محل, بسیاری از ما در حال رفتن به دندانپزشک مگر در موارد اضطراری. و دندان های ما? آنها. هستند. درد و رنج.

به دنبال به دست گرفتن مناسب مراقبت از دندان های خود را در حالی که در خانه گیر کرده? بیایید از اینجا شروع کنید: با همه طبیعی غیر سمی مواد تشکیل دهنده است که شما را صدمه نمی زند دندان و یا محیط زیست است. صدا خوب است ؟ اینجا همه طبیعی و غیر سمی دندان تمیز کردن محصولات شما نیاز به نگه داشتن خود را chompers جیر جیر تمیز بدون مواد شیمیایی.

برای مادر که نفرت سمی مواد تشکیل دهنده Lumineux خط از ملزومات است تحت اللفظی غیر سمی رویای واقعی آمده است. هرگز ساخته شده با مواد مضر مانند افزودن الکل, اصلاح شده ژنتیکی موجودات زنده (GMOs) و مواد نگهدارنده این پیشرفته پزشکی دهان و دندان کمال دهان شویه خبره است غیر سمی و برای افرادی طراحی شده است که رنج می برند از علائم خشکی دهان است. اگر دهان و لب ها نومیدانه در نیاز به برخی از مرطوب کننده R&R, این دهان شویه برای شما. مواد گیاهی مانند روغن نارگیل و روغن دانه انگور فلفل و روغن و طبیعی شیرین کننده زایلیتول با هم کار کنند برای آبرسانی دهان خود را و ترک خورده لب مرطوب کننده دهان و بافت ها و تشویق بزاق جریان است. شرط می بندم شما فکر می کنید یک دهان شویه تنها به کشته شدن باکتری ها و نفس خود را بهتر.... اشتباه است! دهان و کمال دهانشویه توسط Lumineux همچنین حاوی نمک دریای سیاه – معروف ترین در جهان قوی نمک. آن را بسیار غنی از مواد مغذی, کلسیم, منیزیم و پتاسیم است که تازه نفس خود را کشته تند و زننده باکتری ها و مرطوب کننده قوی لب و دهان. وعده ما: شما هرگز به بازگشت به چیزهای قدیمی دوباره.

12 دلار در آمازونآماده به انجام غیر ممکن است بچه – عشق مسواک زدن دندان های خود را. اکثر خمیر دندان لوله های ساخته شده با غیر قابل بازیافت پلاستیک واقعی است که f*cking بد شانسی برای مادر زمین. و همان کسانی که خمیر دندان – شما می دانید که آنهایی که ما در حال صحبت کردن در مورد تمام کسانی که نام های تجاری بزرگ – استفاده از عرق مواد نگهدارنده و مواد افزودنی است که نگه داشتن قرار دادن در قفسه دیگر. اما هستند کسانی که مواد تشکیل دهنده لزوما برای شما خوب است ؟ هیچ. پس از جست و خیز sh*t مواد تشکیل دهنده و پیش فرض انجمن که هرگز تجزیه های زیستی و به جای انتخاب دیوید. دیوید طبیعی خمیر دندان سفید antiplaque فلوراید-رایگان فاقد سولفات و می آید در یک لوله فلزی است که می تواند بازیافت بی نهایت. این خمیر دندان, فرمول sans همه چیزهای بد و نیز وگان, Environmental Working Group-تایید و ساخته شده با 98 درصد ایالات متحده آمریکا منشاء مواد, بنابراین حمایت از مشاغل در ایالات متحده آمریکا است. بر خلاف برخی دیگر "طبیعی" رب ها و سس طعم و مزه دیوید است که در واقع یک خوشمزه, با کیفیت بالا نعناع طعم (با تشکر از شما, داخلی, نعناع, روغن!) و چیزی که ما شاید در مورد آن (علاوه بر آن که سازگار با محیط زیست و ساخته شده با مواد تشکیل دهنده امن) است که آن می آید با یک لوله فلزی کلید غلتکی. با غلتک, شما می دانید, شما قادر خواهید بود به فشار هر تاریخ و زمان آخرین بیت از خمیر خارج از آن ، ارزش پول خود را Mama!

10 دلار در آمازون

هنگامی که شما خراش شما هرگز به بازگشت. نه به طور جدی. اگر شما جدید به زبان انصراف ما کاملا دریافت که آن را ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب به کشیدن این فلز تدبیر در سراسر زبان خود را. اما ما قول می دهم پس از شما آن را هنگامی که شما آن را انجام دهد هر روز برای بقیه عمر خود را. باور کنید یا نه ما زبان نقش مهمی در بوی بد دهان. حتی اگر شما استفاده از دهان شویه و مسواک زدن دندان های خود را به طور منظم باقی مانده مواد غذایی ذرات به دام افتاده در زبان خود, باعث, بد بو, نفس است. (ما در حال صحبت کردن در زمانی که کودک شما از خواب بیدار و بلافاصله سرفه نفس صبح در چهره شما بد-نفس – اوه!) به خوبی زبان خراش می تواند با آن کمک کند. این مجموعه از دو زبان زداینده هستند غیر سمی sterilizable و گسترده تر راحتی گرفتن در پایان هر یک برای تثبیت. به سادگی شروع در پشت زبان خود را به آرامی خراش به سمت نوک زبان خود را. این فلز ابزار را حذف پلاک مانده ذرات غذایی و دیگر تند و زننده sh*t باعث بوی بد خود را. به ما اعتماد – شما شگفت زده چقدر زرد-ish گوک می آید و زبان خود را با یک خراش.

10 دلار در آمازون

آیا تا کنون متوجه شدم که سنتی از نخ دندان است که فقط در یک رشته پلاستیکی که شما نقل مکان کردن از طریق هر یک از دندان های خود را ؟ آن را مانند ما در حال بافتن یک کیسه پلاستیکی و لغزش در هر یک از دندان های ما. که بسیار ناخالص هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنم! نه به ذکر است هنگامی که شما از طریق با آن نخ (برای چه در مجموع 30 ثانیه؟) آن را در یک محل دفن زباله برای صدها سال قادر به شکستن به دلیل ناپایدار مواد آن از ساخته شده است. سرد نیست مامان. خوب Cocofloss همه طبیعی نخ شما می توانید احساس خوبی در مورد. آن را مالش دور پلاک تازه نفس خود را به لطف نارگیل-روغن حاوی الیاف بافته شده و در پایان زندگی خود biodegrades به طور طبیعی. این نخ بافت است – بر خلاف سنتی تخت flosses – پس از آن می تواند بیشتر انجام دهید زمانی که تسلیم در بین دندان های خود را. آن را نیز ساخته شده از چیزهای خوب فقط: بدون پارابنها سولفات, PFAs (polyfluoroalkyl مواد) یا pyrophosphates (شما نمی خواهید به می دانم). Cocofloss است وگان, cruelty-free, gluten-free می آید و در چهار طعم: Cara Cara پرتقال و نارگیل تازه نعناع و توت فرنگی. با طعم مانند کسانی که شما حتی ممکن است قادر به متقاعد کردن بچه های خود را و شروع به نخ (و نه Infinite رقص)!

25 دلار در آمازوناگر لوله خمیر دندان نیست برای شما ممکن است زمان به سعی کنید دندان زبانه. دندان زبانه هستند مانند خوشبوکننده است که جادویی (و به طور طبیعی!) تبدیل به یک کف آلود minty رب زمانی که شما آنها را به جویدن. این دندان زبانه از Huppy آمده در دو شخصی طعم: عصاره نعناع و زغال چوب نعناع. ساخته شده با بهترین مواد طبیعی – ضد روغن نعناع بنتونیت خاک رس زایلیتول شیرین بیان عصاره ریشه و جوش شیرین به نام چند – این تبلت دارای یک گیاهخوار, gluten-free, non-GMO و فرمولی فاقد سولفات است که امن برای همه (بله – حتی بچه ها!). اگر شما سعی دندان قرص قبل و در حال شک و تردید نمی شود دلسرد. مطمئن شوید که دیگر دندان زبانه طعم مانند sh*t اگر ما صادق بودن (و ما همیشه صادق) اما این در واقع طعم دقیقا مانند نعناع می خورید به تازه نفس خود را. تنها تفاوت این است: این تبدیل به خمیر دندان است که پاک سازی دندان های خود را و سرحال نفس خود را. آه و مادر زمین جایزه: همه Huppy بسته بندی compostable در حیاط خلوت کمپوست تنظیم. پس همه چیز را از بسته بندی لیبل و جعبه های مقوایی برای بسته زبانه در آمده ارگانیک شکستن هنگامی که اضافه شده به خاک. چه به عشق؟!

$10 در بود HUPPY

نه به نخ? ما شما را سرزنش نیست. آن را دقیق و وقت گیر و هنگامی که شما یک کودک نو پا برهنه در حال اجرا در اطراف خانه فریاد در بالای ریه ها نخ است آخرین چیزی که شما در حال فکر کردن در مورد. اما این که چرا ما عاشق این آسان peasy نشاسته ذرت نخ میدارد از فروتن Co. آنها را با نخ ساده تر و سریعتر از سنتی خود را در حال اجرا یک نخ از نخ دندان به صورت جداگانه از طریق هر دندان که باعث می شود آنها را ایده آل برای مادران پر مشغله که صرف نیمی از وقت خود را تعقیب پس از افراطی بچه ها! شما همچنین می توانید احساس می کنید از نظر اخلاقی خوب در مورد این تراکم به عنوان آنها نمی پلاستیکی مانند کسانی که آنهایی که دیگر. ساخته شده از نشاسته ذرت این وگان و عاری از ستم میدارد نیز در بسته بندی سازگار با محیط زیست در بسته بندی بنابراین نه تنها آنها اسلاید به راحتی بین دندان های خود را به انتخاب کردن باقی مانده اما آنها همچنین شکستن در پایان زندگی خود را به طور طبیعی. نخ دندان ممکن است 30 ثانیه کل اما در حال حاضر خود را وجدان می توانید بقیه مطمئن باشید که شما نخ نمی نشستن در یک محل دفن زباله برای 300 سال پس از آن 30 ثانیه است.

16 دلار در آمازون

وجود دارد بنابراین بسیاری پلاستیک درگیر در دندان تمیز کردن میباشد. آن را عجیب و غریب. و علاوه بر این پلاستیک لوله خمیر دندان و نخ پلاستیکی میدارد مسواک خود هستند و در واقع یکی از بزرگترین مجرمین است. سوئیچ را به دوستدار محیط زیست بامبو مسواک که پایدار ساخته شده آسان بر روی دندان ها و لثه و مقرون به صرفه است. یکی از 12 بسته است و فقط 12 دلار و برای یک خانواده چهار شما گذشته حداقل یک سال! شما نمی توانید ضرب و شتم آن قیمت اما شما نیز نمی توانید ضرب و شتم اثرات زیست محیطی. مسواک نشستن در محل های دفن زباله برای صدها – اگر نه هزاران نفر از سال به دلیل آنها نمی تواند شکستن. اما برس ساخته شده از 100 درصد پایدار منابع بامبو شکستن در عرض چند هفته یا ماه پس از شما آنها بازی شیر یا خط و احتمالا بهتر برای دندان های خود را به هر حال! EveEco با استفاده از 100 درصد BPA-free ذغال سنگ ذغال سنگ-تزریق نایلون موی که هر دو خود را آرام لثه ها و ذرات غذایی که پنهان کردن بین دندان ها است. موی فوق العاده نرم به طوری که آنها لازم نیست ابتدا لثه خود را, اما آنها نیز ساخته شده از نایلون های مصنوعی 4 است که مقاوم در برابر رشد میکروب. بدون نیاز به نگرانی در مورد باکتری ها با این برس. فقط به یاد داشته باشید برای حذف موی قبل از کمپوست بامبو دسته!

12 دلار در آمازونآیا شما نفرت نخ? مانند تفنگ-به-خود-سر نمی خواهد آن را انجام دهد; حتی اگر دندانپزشک شما را تهدید می کند شما باید برای دریافت یک کانال ریشه فقط نمی توانند-را-خودتان-را-نخ نفرت? جست و خیز نخ میدارد جست و خیز نارگیل مبتنی بر نخ. نخ دندان فقط برای شما, بنابراین شما در حال رفتن به مجبور به انجام کاری شدید: سرمایه گذاری در یک Waterpik Water Flosser. هیچ رشته لازم (و یا متصل!), این Waterpik Water Flosser است نوع مانند مسواک برقی فقط به جای استفاده از مسواک زدن آن شاخه های Jetstream از آب در بین دندان های خود را به دست کشیدن از هر یک از چیزهای بد است که ممکن است در کمین وجود دارد. برخی از دندانپزشکان حتی می گویند که آن را تا 50 درصد موثر تر از نخ دندان. این Waterpik حتی به دست آورد انجمن دندانپزشکی آمریکا (ADA)'s مهر از پذیرش. شروع waterpicking با این بی سیم دستگاه و شما خواهید دید یک تفاوت – سالم لثه, دندان های سفیدتر حتی بهتر نفس!) – فقط در چند روز. همه شما باید انجام دهید این است waterpik برای یک دقیقه در روز است. دفعه بعد که شما رفتن به دندانپزشک برای تمیز کردن دندانپزشک موظف است به تحت تاثیر قرار!

80 دلار در آمازون

دندان همه روشن و براق? از آن زمان به اتمام زیبایی بیشتر باید-دارا!

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان
stroke red


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im