فرشته, حسادت, استفاده, ژاپنی, بشکه به سن جدید خود را با نسخه محدود بوربن

بوربن ممکن است که آمریکا به عنوان پای سیب اما چه اتفاقی می افتد زمانی که آن را وام گرفته از اندازه ستاره ای ژا

توسط ETELARESANKHABAR در 8 مرداد 1399

بوربن ممکن است که آمریکا به عنوان پای سیب اما چه اتفاقی می افتد زمانی که آن را وام گرفته از اندازه ستاره ای ژاپنی, مشروب? فرشته حسادت آخرین راه اندازی به ما می دهد پاسخ.

بر اساس در لوئیزویل, کنتاکی, فرشته حسادت واقع شده است و در قلب ما بوربن کشور و اتحاد قوی ساخته شده است پس در طول دهه گذشته به صورت سنتی آن را در آب میوه گلابی رقم. (تعداد ما در میان آنها: نسخه دوم از این نام تجاری انبار مجموعه به نام Robb Report's بهترین بوربن از سال است.) کارخانه یا محل تقطیر به دست آورده شهرت برای نوآوری با اتمام روح های مختلف بشکه--است که پس از گسترش در سراسر صنعت است--و هل دادن پاکت دوباره در بزرگداشت سالگرد 10 ساله خود را با ایجاد یک اول: بوربن به پایان رسید در رشد, ژاپنی, بلوط casks.

برداشت از درختان که حداقل 200 سال های مخصوص چوب است که به نام mizunara در ژاپن و باارزش برای آن نادر است. البته این می افزاید: به آن هزینه است که تنها مرکب از آنجا که چوب بدنام دشوار است به کار با نیاز به نیروی کار بسیار ماهر.

Angel's Envy bourbon

این مجموعه روح در می آید قابل استفاده مجدد کریستال تنگ. حسن نیت ارائه میدهد از فرشته حسادت

هر چند مقطر در حال جذب به سن چوب برای همه پیچیده طعم آن را بیان می تواند آن را یک نقطه ضعف. مسن تر از چوب است و دیگر آن طول می کشد برای آن به کار سحر و جادو خود را. ترین پایان بندی در بشکه برای جایی بین دو تا سه ماه اما این ویژه بوربن اجازه داده شد به سن دو سال کامل قبل از آن آماده بود به بطری. "این Mizunara بشکه نیاز به زمان برای نشان دادن باور نکردنی تاثیر آنها بر روی ویسکی" کایل Henderson, فرشته حسادت را مدیر تولید و نسل سوم ویسکی ساز, گفته مجله فوربس. "پس از دو سال به پایان رساندن پنجره, من انتظار می رود ویسکی به دودی, گل و تند یادداشت اما متعجب شد یادداشت های منحصر به فرد اپل ما در نهایت به پایان رسید تا با."

محصول به پایان رسید--که 97.8 اثبات--راه اندازی دیجیتالی در اوت 19. آن را اجرا محدود تنها 1200 بطری های 500 از کسانی که در دسترس برای قبل از فروش به طور انحصاری به نام تجاری fan club, 500 اصلی. و آن در می آید به همان اندازه منحصر به فرد قابل استفاده مجدد کریستال تنگ.

سر را به نام تجاری وب سایت برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد $350 دائم الخمر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im