اندرسون کوپر اعلام تولد نوزاد خود را

سی ان ان اندرسون کوپر تعجب بینندگان شب گذشته با شاد اخبار از تولد نوزاد زندگی است احساس کمی تلخ این روزها و

توسط ETELARESANKHABAR در 12 اردیبهشت 1399
Screen Shot 2020-05-01 at 7.10.46 AM
سی ان ان

اندرسون کوپر تعجب بینندگان شب گذشته با شاد اخبار از تولد نوزاد

زندگی است احساس کمی تلخ این روزها و در حالی که ما همه در قرنطینه و با نگرانی به تماشای اخبار آن را آسان به را فراموش کرده ام که وجود دارد را خیلی دوست دارم و خوب در جهان است. که دقیق پیام همشهری لنگر اندرسون کوپر مشترک همراه با این خبر هیجان انگیز از نوزاد پسر است. آره پسر است و او تا کاملا شایان ستایش است.

کوپر به حال بینندگان فوری اشک (خوب حداقل این نمایشگر) با خبر خوشحال. "من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با شما برخی از اخبار شاد. روز دوشنبه من شد پدر. این است وایات کوپر. او سه روز او گفت:" به وضوح عاطفی.

کوپر به اشتراک گذاشته است که شیرین وایات است که پس از پدر خود که گذشت با او تنها 10 سال سن دارد. "من امیدوارم که من می تواند به عنوان یک پدر و به عنوان او بود," او می گوید. کوپر توضیح می دهد که ریشه های وایات نام میانی بیش از حد. "پسر من وسط نام مورگان. این نام خانوادگی در من طرف است. من می دانم که پدر و مادر من دوست داشتم نام مورگان چون من به تازگی یک لیست آنها ساخته شده 52 سال پیش زمانی که آنها در تلاش برای فکر می کنم از نام برای من. وایات مورگان کوپر. پسر من" او می گوید.

کوپر است که مشخصه عاطفی به عنوان عکس از نوزاد پسر بر روی صفحه نمایش فلش. این کودک خوش شانس است که می تواند با یک پدر که دوست دارد او را تا این حد.

Instagram/اندرسون کوپر

"او 7.2 پوند در زمان تولد او شیرین است و نرم و سالم و من فراتر از مبارک" او سهام.

مشاهده این پست در Instagram

من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با شما برخی از اخبار شاد. روز دوشنبه من شد پدر. این است وایات کوپر. او سه روز است. او پس از نام پدرم که فوت کرد زمانی که من ده. من امیدوارم که من می تواند به عنوان یک پدر و به عنوان او بود. پسر من وسط نام مورگان. این نام خانوادگی در من طرف است. من می دانم که پدر و مادر من دوست داشتم نام مورگان چون من به تازگی یک لیست آنها ساخته شده 52 سال پیش زمانی که آنها در تلاش برای فکر می کنم از نام برای من. وایات مورگان کوپر. پسر من. او 7.2 پوند در زمان تولد او شیرین است و نرم و سالم هستم و فراتر از آن خوشحال است. به عنوان یک گی بچه من هرگز فکر نمی کردم آن را ممکن است برای یک کودک, و من سپاسگزار برای همه کسانی که راه را هموار و برای پزشکان و پرستاران و هر کس درگیر در تولد پسرم. بیشتر از همه من هستم قابل توجه قائم مقام که انجام وایات و تماشای بیش از او را با عشق و به نرمی و به هنگام تولد به او. آن است که فوق العاده برکت – آنچه او و تمام عملیاتی را برای خانواده هایی که نمی تونم کودکان. من جانشین زیبا خانواده خود زیبا و حمایتی شوهر و بچه ها و من فوق العاده خدا را شکر برای همه حمایت آنها داده اند وایت و من. خانواده من این است که برکت به این خانواده در زندگی ما, من آرزو می کنم من پدر و مادر و برادر من کارتر زنده بودند برای دیدار با وایات اما من می خواهم به باور آنها می تواند او را ببیند. من تصور کنید که همه آنها را با هم به دست یکدیگر لبخند و خنده, خوشحال می دانم که عشق خود را زنده در من و در وایات و خانواده ما همچنان ادامه دارد.

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط andersoncooper (@andersoncooper) on

"به عنوان یک گی بچه من هرگز فکر نمی کردم آن را ممکن است برای یک کودک, و من سپاسگزار برای همه کسانی که راه را هموار و برای پزشکان و پرستاران و هر کس درگیر در تولد پسر من" او می گوید بینندگان. "بیشتر از همه من هستم قابل توجه قائم مقام که انجام وایات و تماشای بیش از او را با عشق و به نرمی و به هنگام تولد به او. آن است که فوق العاده برکت – آنچه او و تمام عملیاتی را برای خانواده هایی که نمی تونم کودکان است."

Instagram/اندرسون کوپر

کوپر می گوید او جانشین یک خانواده از خود از جمله کودکان و که همه آنها به حمایت از او در طول روند. "خانواده من این است که برکت به این خانواده در زندگی ما," او می گوید.

"من آرزو می کنم من پدر و مادر و برادر من کارتر زنده بودند برای دیدار با وایات اما من می خواهم به باور آنها می تواند او را ببیند" کوپر می گوید: مبارزه با اشک است. "من تصور می کنم همه آنها را با هم به دست یکدیگر لبخند و خنده, مشاهده, نگاه کردن در ما خوشحال می دانم که عشق خود را زنده در من و در وایات و خانواده ما همچنان ادامه دارد. جدید و زندگی جدید را دوست دارم."

Instagram/اندرسون کوپر

دوست نزدیک و همکار پدر و اندی کوهن در زمان به Instagram با تبریک خود را برای کوپر. "وایات کوپر شما می تواند در یک زمان بهتر! من می دانم که نمی توانید صبر کنید برای دیدار با شما!" او گفت: با اشاره به نوزاد پسر بنیامین به دنیا آمد و از طریق قائم مقام سال گذشته است.

تبریک به پدر جدید و در اینجا امید او mosts بیشتر عکس های خود را زیبا پسر کوچک.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب