یک 'داخلی بی عیب و نقص' 12 قیراط الماس آبی فقط به فروش می رسد برای $15.9 میلیون دلار در حراج

حتی در زمان عدم قطعیت بزرگ اقتصادی هنوز هم وجود دارد اقلام لوکس است که خریداران نمی تواند مقاومت در برابر. به

توسط ETELARESANKHABAR در 20 تیر 1399

حتی در زمان عدم قطعیت بزرگ اقتصادی هنوز هم وجود دارد اقلام لوکس است که خریداران نمی تواند مقاومت در برابر. به عنوان مثال خیره کننده الماس آبی که به فروش می رسد برای $15.9 میلیون دلار در حراج این هفته است.

گوهر در سوال یک 12.11 عیار فانتزی آبی شدید الماس با چکش برای چشم ظاهر مجموع در حراج کریستی در هنگ کنگ با شکوه جواهرات فروش در روز پنج شنبه. که قیمت به راحتی شکسته دلار 8.4 میلیون دلار به 12.3 میلیون پیش فروش تخمین می زند.

متعلق به یک ناشناس "برجسته خصوصی جمع آوری" نوعی گلابی شکل, آسمان, سنگ آبی است که مدرج "داخلی بی عیب و نقص," همراه نصب شده بر روی یک پلاتین و طلا حلقه بین دو گلابی شکل درخشان-برش الماس است. مشخص شده برای آن با کیفیت بالا و کمیاب بودن این الماس شد جای تعجب نیست این موضوع در طولانی مدت مناقصه جنگ است که در نهایت پایین آمد به دو گوشی مناقصه. این "gavel قیمت" بود 13.6 میلیون دلار آن را شامل نمی شود و خریدار بیمه, اما حتی است که هنوز هم بیش از 10 درصد بیشتر از بالا برآورد برای سنگ.

Burmese star ruby and diamond necklace,

برمه ستاره یاقوت و الماس گردنبند کریستی

اگر چه الماس آبی که به پایان رسید تا فروش برای $1.31 میلیون دلار در هر قیراط بود و به راحتی بالا مقدار زیادی از طلا و جواهر حراج نبود قطعه تنها در ارائه برای فروش فک انداختن مجموع. بعدی گران ترین, زیادی بود برمه ستاره یاقوت و الماس گردنبند که شامل یک 19.53 عیار بیضی طرح ستاره یاقوت آویز. این گردنبند که ایجاد شده بود رویایی طراح طلا و جواهر ادموند چانه برای هنگ کنگ طلا و جواهر و غیره به فروش می رسد برای $2.6 میلیون دلار بود که بصورتی پایدار و محکم در برآورد فروش محدوده. بعد تا یک D-رنگ 17.95 عیار برش گوشه مستطیل شکل قدم-برش الماس. نصب شده به یک اندازه-6 حلقه آن به فروش می رسد برای $1.5 میلیون دلار نیز کاهش یافت و در تخمین می زند.

هنگ کنگ با شکوه جواهرات فروش حراج کریستی برای اولین بار زنده طلا و جواهر حراج و فقط به سوم جهان پس از coronavirus همه گیر آمار در اوایل این سال است. در مجموع فروش در آورده $39.8 میلیون با 82 درصد از تعداد زیادی فروخته شده و 92 درصد از کسانی که با ارزش است.tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب