Amy Schumer سهام تصویری از پدر و آشکار منفی Coronavirus آزمون

دیمیتریوس Kambouris/گتی Amy Schumer/Instagram Amy Schumer پدر گوردون ساخته شده ظاهر در Instagram account وج

توسط ETELARESANKHABAR در 27 اردیبهشت 1399
amy-schumer-dad-covid-free
دیمیتریوس Kambouris/گتی Amy Schumer/Instagram

Amy Schumer پدر گوردون ساخته شده ظاهر در Instagram account

وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از افراد مشهور که در حال ساخت quarantining و اجتماعی فاصله در طول COVID-19 pandemic یک کل خیلی بیشتر سرگرم کننده است. از جیمی فالون را دمدمی صفحه اصلی فیلم و, Ellen DeGeneres,' خنده دار تلاش در کنار هم قرار دادن میلیون قطعه پازل به صورتی رسانه های اجتماعی تحول از سوپراستار به سوپر نان-نانوایی, این مردمی معروف به وضوح کشیدن وزن خود را در نگه داشتن ارواح ما و ارائه کاملا تصادفی LOLs.

این جای تعجب نیست که ما روح حیوانات بیان امی شومر فرود آمد و خودش را در این لیست کوتاه.

در طول همه گیر این comedienne تحویل طیف وسیعی از محتوا از راحتی از خانه خود را — همه چیز از فیلم های خنده دار در مورد زندگی لغو و حتی تولید و فیلمبرداری یک نمایش با بازی خودش و همسرش, کریس فیشر لقب امی شومر را دوست دارد به طبخ. و در حال حاضر او به ما هدیه ای از پدر گوردون که ستاره در آخرین COVID-19-مربوط به پست های رسانه های اجتماعی.

در یک پست عنوان "پدر خوب, اخبار!", شایان ستایش او میآید رله یک پیام به او از طریق فیلم ضبط شده آشکار است که او آزمایش منفی برای coronavirus. در صورتی که شما تعجب که در آن امی رو snarky AF نیویورکر طنز نگاه نکنید. او به وضوح می گیرد پس از پدر است.

"من به صحبت کرد کیمبرلی و او گفت:" در حال حاضر ما نمی باید به شما پرتاب در رودخانه!'" پدر او deadpans با اشاره به امی خواهر.

این اولین حضور poppa شومر ساخته شده در امی رسانه های اجتماعی. در اواخر ماه مارس امی و پسر او (سپس ژن Attell در حال حاضر تغییر نام ژن دیوید با توجه به واقع نام خود را صدا مانند "تناسلی") دیدار پدر بزرگ آپارتمان و برگزار شد تا خواندن نشانه "سلام پدر بزرگ ما شما را دوست دارم" در حالی که تکان دادن به او از خارج. مفهوم فوق العاده شیرین دلخراش و الهام بخش همه در همان زمان آن را به عنوان خدمت به عنوان یک یادآوری از اهمیت اجتماعی فاصله — به خصوص وقتی که می آید به پدربزرگ و مادربزرگ.

آن را به طور جدی یک برکت و رحمت است که او را پدر COVID-رایگان. نه تنها او را در معرض خطر بالاتر به دلیل سن و سال او, بلکه با توجه به این واقعیت که او تا به اسکلروز متعدد و با استفاده از یک صندلی چرخدار.

او است که به وضوح یک پدر و دختر بچه صرف مقدار زیادی از زمان با او میآید. او حتی معرفی او به او ربوده co-star "عشق از زندگی خود را" Goldie hawn در سال 2017.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب