Amy Schumer تغییرات پسر نام پس از آن صدا مانند 'تناسلی'

استیون Ferdman/گتی و Amy Schumer/Instagram Amy Schumer اعلام کرد که او رسما تغییر پسرش نام به طوری که آن را

توسط ETELARESANKHABAR در 27 فروردین 1399
amy-schumer-baby-name-change
استیون Ferdman/گتی و Amy Schumer/Instagram

Amy Schumer اعلام کرد که او رسما تغییر پسرش نام به طوری که آن را صدا نمی کند بسیار شبیه به "آلت تناسلی"

به یاد داشته باشید که زمان Amy Schumer به هنگام تولد به یک پسر بچه و او را به نام ژن Attell فیشر? در مه 6, 2019, شومر ارسال "10:55 pm آخرین شب. ما خانواده سلطنتی متولد شد." روز بعد او به روز شده هر کس با برخی از اخبار: او و همسرش کریس فیشر فرزند خود را به نام ژن Attell فیشر. شما تصور کنید همه چیز — اگر به شما می گویند این نام را با صدای بلند ژن Attell برای تلفن های موبایل مانند..."دستگاه تناسلی." و ژن Attell فیشر برای تلفن های موبایل مانند "دستگاه تناسلی شقاق." اگر چه ژن نام میانی بود که ادای احترام به شومر این دوست دیرین, کمدین دیو Attell مردم کاملا نمی تواند بیش از این واقعیت است که کودک ژن نام و نام خانوادگی صدا, خوب, خیلی کثیف است.

برخی از طرفداران این باورند که این نام تا به حال به یک شوخی در حالی که دیگران فکر کرده اید که اگر این شومر راه گرفتن برخی از توجه است که رفته بود به سمت Meghan Markle و شاهزاده هری نوزاد مورچه که متولد شد و مدت کوتاهی پس از ژن. اگر چه شومر است یک حرفه ای jokester مطمئنا او نمی خواهد که به عمد او داده یک نام است که صدا مانند "تناسلی" برای جلب توجه. برخی از طرفداران از سوی دیگر فکر شومر ممکن است ساخت یک فمینیستی "eff از مردسالاری" بیانیه نامگذاری پسرش ژن Attall. شومر هرگز آدرس شباهت بین او و نام خاصی تشریحی بخشی از بدن — تا به حال.

در تازه ترین قسمت از پادکست, 3, 1, کیت, شومر اعلام کرد که او تا به حال رسما تغییر پسرش نام. "آیا شما بچه ها می دانید که ژن ما نام کودک است به طور رسمی تغییر کرده است؟" کمدین افزود: "این در حال حاضر ژن دیوید فیشر. آن ژن Attell فیشر اما ما متوجه است که ما با حادثه, نام پسر ما 'تناسلی.'" بازیگر استرالیایی کلودیا O'Doherty (شما او را دیده ام در Netflix بکشد نشان می دهد عشق) که به عنوان مهمان در این قسمت پاسخ داد: "مادر من اشاره کرد که به من امی را به نام پسر خود را 'تناسلی' و حق با او بود!"

با دادن ژن به نام "دیوید" شومر هنوز تجلیل دیو Attell — اما در بیشتر, um, ظریف راه است. و FYI ژن برای اولین بار نام به افتخار شومر پدر گوردون که او واقعا نزدیک است. در نهایت, آن را کاملا به شومر آنچه او می خواهد به نام نوزاد خود را — آن است که کودک خود را پس از همه. اما هنگامی که ژن مسن تر وجود دارد شانس بچه های دیگر را کشف کردن نام خود و پرشهای کردن در مورد آن است. بچه ها بچه ها هستند و اینترنت اینترنت است.

شومر هرگز خودداری از اینکه به طرز وحشیانه صادقانه در مورد پدر و مادر. او روشن ساخته است که تجربه او به عنوان یک مادر جدید نبوده است آسان و یا پر زرق و برق. "این بوده است که تا بحال بهترین سال زندگی من و من صرف نیمی از آن را استفراغ [هر روز]" شومر ارسال شده در دسامبر با یک عکس از خودش و بچه ژن است. در واقع شومر اعلام کرد در ماه اکتبر 2019 که او می خواهم ساخت یک فیلم مستند در مورد او دشوار بارداری. اخیرا شومر مصرف شده است به Instagram برای به اشتراک گذاشتن IVF سفر گفتن طرفداران که از 35 تخم مرغ برگرفته او آموخته است که پزشکان قادر به استفاده از یکی از ماندگار جنین.

شومر واقعا یک کتاب باز پس از آن جای تعجب نیست که او copped به طور تصادفی نامگذاری پسرش "دستگاه تناسلی." والدین اشتباه می کنند!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب