امی کوپر شارژ برای تماس با پلیس, سیاه, فرشته پرنده در پارک مرکزی


White-Woman-Calls-Police-On-Black-Bird-Watcher-In-Central-Park
مسیحی کوپر/Facebook

سفید زن که عناوین ساخته شده برای تماس با پلیس از روی یک فرشته پرنده در پارک مرکزی است که در حال حاضر رو به اتهامات

در ماه مه یک زن سفید با نام امی کوپر رفت و از مجموع ابهام به یک شبه pariah که از ظاهر او تماس پلیس در یک مرد سیاه و سفید در پارک مرکزی. مرد مسیحی کوپر خواسته بود خانم کوپر به دسته سه تایی سگ خود را. نه تنها او رد, اما او همچنین در ادامه به تماس با پلیس در آقای کوپر. در حال حاضر او در مواجهه با بزه اتهامات عنوان شده علیه.

در روز دوشنبه دادستان منطقه منهتن اعلام کرد که خانم کوپر شده است تحت تعقیب در ارتباط با ویروسی روبرو می شوند. “امروز ما آغاز یک تعقیب امی کوپر برای دروغ گزارش یک حادثه در درجه سوم” گفت: Cyrus B. Vance با دادستان منطقه منهتن. “ما به شدت متعهد به برگزاری عاملان این رفتار پاسخگو باشد.”

با توجه به دفتر دادستان منطقه خانم کوپر خواهد بود arraigned در اکتبر 14. اگر محکوم به او داده می تواند مشروط تخلیه و یا به جای خدمت زندان هم بود محکوم به جامعه خدمات و/یا مشاوره.

رویارویی آقای کوپر و خانم کوپر صورت گرفت در روز یادبود. آقای کوپر مشتاق فرشته پرنده در سراسر خانم کوپر در Ramble — نیمه وحشی بخش مرکزی پارک محبوب برای تماشای پرنده. در یک Facebook پست پس از این حادثه که او ضبط شده آقای کوپر توضیح داد که خانم کوپر سگ شد “پاره شدن از طریق کشت.” داده می شود این است که در برابر قانون برای سگ برای رفتن به هر طریقی در ربط او از او خواست برای جلوگیری از سگ خود را.

هنگامی که او خودداری کرد و او از جیبش رفتار سگ را به سگ. که فرستاده او را به حمله و تشنج منجر به تماس پلیس و ادعای او در معرض خطر “یک آفریقایی-آمریکایی است.”

خانم کوپر پس از کار اخراج شده و در محاصره است سگ خود را.

او همچنین با صدور یک عذرخواهی که آقای کوپر پاسخ داد: “من او را قبول عذرخواهی. من فکر می کنم این یک گام اول است. من فکر می کنم او باید انجام دهید برخی از بازتاب در مورد آنچه اتفاق افتاده است چرا که تا لحظه ای که او ساخته شده بیانیه ای که… این فقط یک درگیری بین یک مرغدار و یک سگ واکر و سپس او را به یک محل تاریک است. من فکر می کنم او باید مرتب کردن بر اساس بررسی چرا و چگونه است که اتفاق افتاده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>