همیشه می خواستم برای مسابقه ؟ شما می توانید خرید خود را بسیار خود را 2.3 مایل مسیر مسابقه برای خنک $10 میلیون

وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای علاقه مندان به خودرو را به خود مسابقه رویاهای یک واقعیت است. شما می توا

توسط ETELARESANKHABAR در 27 خرداد 1399

وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای علاقه مندان به خودرو را به خود مسابقه رویاهای یک واقعیت است. شما می توانید خرید یک rare race car در حراج و یا یک کلاس در مدرسه مسابقه به یادگیری کلاهبرداری از تجارت است. اما اگر شما واقعا جدی در مورد ادامه مسابقه شکوه شما در حال رفتن به می خواهید به صرف ساعت های طولانی و حد عالی رساندن مهارت های خود را در مسیر. و چه بهتر از راه برای انجام این کار از با واقع داشتن یکی از خود را.

این فقط اتفاق می افتد که یکی فقط رفت و در فروش در شمال غربی اقیانوس آرام. اورگان Raceway پارک واقع دو ساعت از پورتلند در گرس ولی در حال حاضر برای grabs با توجه به درایو. درخواست قیمت ؟ 10 میلیون دلار.

این ساده بیضی ما در حال صحبت کردن در مورد هر دو. اورگان Raceway پارک 2.34 مایل جاده البته با گوشه 16—چند تا از پیچ تند تنوع بیش از حد—و 400 فوت ارتفاع تغییر با توجه به آن LoopNet مثال. آسفالته اقدامات 40 فوت گسترده و امکانات صاف نژاد-grade asphalt گذاشته و بیش از یک 16 اینچ جاده تخت.

Oregon Raceway Park

یک نقشه از اورگان Raceway پارک مدار LoopNet

به عنوان موثر به عنوان جاده های پیچ در پیچ البته ممکن است که همه شما می خواهید هنگامی که شما خرید اورگان Raceway پارک. آلاینده ملک را پوشش می دهد و 434 هکتار و امکانات از 10 ، 000 فوت مربع از مسابقه امکانات. این شامل یک 12-bay گاراژ هموار حصار و دو روی زمین ایستگاه های سوخت گیری. نیز وجود دارد یک قدیمی چوب انبار مدرن دستشویی و حمام و امکانات اختصاصی ایستگاه کمک های اولیه برای EMT استفاده کنید.

و اگر شما به خودتان پیدا کنید خارش برای گسترش و 100 هکتار از این ملک در حال حاضر در حال توسعه نیافته. با توجه LoopNet لیست زمین را می توان توسعه یافته و مورد استفاده برای ایجاد امکانات بیشتر و یا تبدیل به زمین های کشاورزی.

Oregon Raceway Park

LoopNet

اگر وجود دارد یک نقطه چسبیده با دوره مسابقه آن است که صاحبان فعلی می خواهید صاحب جدید برای خرید کسب و کار خود را در تمامیت آن. این به این معنی شما باید به افتخار تمام آهنگ های موجود در قراردادها و تعهدات قبل از آن را تبدیل به شخصی خود زمینه تست. البته اگر شما یک یدکی 10 میلیون دلار برای خرج کردن در یک دوره مسابقه شانس هستند که شما نمی خواهد ذهن.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن