همه بچه ها من خواران ضربه زننده و آن را احتمالا تقصیر من


give-picky-kids-options-1
مامان ترسناک و خواران جمعی/توماس تاکر/Unsplash ، سوزی Hazelwood/ StockSnap و لورا Olivas/گتی

شب گذشته همسر من ساخته شده شگفت انگیز ترین ماهی قزل آلا. آن را چاشنی درست و مناسب است. ما تا به حال یک طرف از برنج با مارچوبه آلی است. تمام خانه بوی شگفت انگیز و من شک ندارم که اگر ما تا به حال برای پرداخت این وعده غذایی در یک رستوران آن شده اند که دلار بالا است. و در عین حال هر سه از فرزندان من سنین 13 و 10 و شش نگاه کرد که در آن غذا بود فاسد داغ گه کشیده از فر. شما می دانید که این نگاه است. همه پدر و مادر انجام دهد.

و مانند ما همیشه ما رفت و از طریق حرکت. ما به آنها یادآوری کرد که اگر آنها آن را امتحان کنید آنها نمی توانید یک دسر. ما به آنها گفتم آن فوق العاده بود و از آنها خواست تا نه خود را معمول بد صداها و حرکات به عنوان ما آن را در بشقاب خود را. در نهایت ما سعی در فشار آنها را به آن را. هیچ چیز. آنها را نیش می زنند.

قدیمی ترین من دو گفتند که به جای خوردن که من اعتراف خواهد بود بیانیه ای جسورانه که همسر من درک نمی. و من شش ساله فقط شبیه او در آستانه از اشک. همه آن را یک رویداد عاطفی به دنبال بازگشت و معلوم می شود همه هیاهو در اطراف تلاش چیزهای جدید در واقع ممکن است دلیل فرزندان من هستند از جمله فوق العاده خواران ضربه زننده.

تا آنجا که من می خواهم به سرزنش بچه ها من برای ما شام گلایه مجله Pediatrics منتشر شده پنج سال مطالعه به تازگی در مورد این موضوع و آن را برای تلفن های موبایل مانند مشکل من نیست کودکان است. آن را به من. در حال حاضر من می دانم که برای تلفن های موبایل سخت, پس شاید من باید پشت آن را فقط یک بیت و می گویند مشکل این است که چگونه من به فرزندان من در مورد تلاش غذاهای جدید است.

In Defense Of Letting Your Kids Have Lots Of Food Choices
سلام جهان/گتی

نانسی Zucker, co-نویسنده این مطالعه و دوک دانشکده پزشکی دانشگاه, دانشیار روانپزشکی سی ان ان گفت که pickiest از خواران احتمالا “هزاران خاطرات منفی در مورد مواد غذایی” مانند درگیری بیش از وعده های غذایی غیر منتظره سلیقه و ناراحتی است. و با توجه به مطالعه منتشر شده ما نیاز به اجازه رفتن از نیاز ما برای یک کودک به طعم و به جای تمرکز بر روی ساخت زمان شام یک تجربه لذت بخش است. “به زور نیست بچه ها به تمیز کردن بشقاب خود,” او نوشت: در مطالعه است. “نمی توان آنها را به نشستن در میز شام تا زمانی که آنها خوردن یک مقدار مشخصی از مواد غذایی است. و جلوگیری از رشوه دادن با مواد غذایی است.”

در حال حاضر من نمی خواهم به صحبت می کنند اما من برای اطمینان سعی کردم به زور بچه ها به خوردن سبزیجات. من سعی کردم به زور آنها را به خوردن مرغ و ماهی و یک تعداد دیگر, در خانه, گوشت که نیست فشرده به شکل یک دایناسور. اما این واقعا غم انگیز قسمت در مورد همه این است که من هم هستم بسیار ضربه زننده خوار. من و غذایی ساده و شیرین و مطلوب بنابراین بدیهی است که من بهترین مثال است. و هنگامی که من فکر می کنم بازگشت به دوران کودکی من در رابطه با مواد غذایی, من فکر می کنم آنچه که من احساس ترین است شرم آور است. من احساس وجود چیزی اشتباه است با من. و من احساس ترس زیرا من می دانستم که من که قرار بود به مواجهه با تقابل از مادر من که آن را به تلاش غذایی جدید. و اجازه دهید من فقط می گویند و شرم و خشم و رویارویی نیست دقیقا خط با نشاط غذا خوردن و یا تمایل به سعی کنید چیزی جدید و لذت بخش است.

در نهایت آنچه که این پزشکان در حال بحث این است که ما باید در تلاش برای وادار کردن فرزندان ما به سعی کنید چیزی چون ما می دانیم که آنها آن را می خواهم که قطعا سختی لوبیا سبز را به فرو برد. ما باید تمرکز بر ایجاد یک محیط لذت بخش که در آن گزینه های مواد غذایی ارائه شده — حتی قرار بر کودک بشقاب — اما فشار به خوردن آنها گرفته شده است ،

متخصص اطفال دکتر تانیا Altmann نویسنده از آنچه که برای تغذیه کودک شمادارای یک لیست از “11 پایه مواد غذایی” او معتقد است که کمک خواهد کرد که کودکان یاد بگیرند به عشق مواد غذایی سالم است. او به سی ان ان در پاسخ به این مطالعه “اجازه دهید نوزاد خود را خم و باز کردن دهان خود را هنگامی که او می خواهد به خوردن. نیروی کار نیست که خوراک بازی و یا بازی هواپیما بازی — که کمک نمی کند.” اما مهمتر از همه او توصیه می کند که شما نمی دهد تا در مواد غذایی خاص. یکی از بهترین شیوه های برای والدین در برخورد با خواران ضربه زننده است به افشای کودک خود را به غذا چند بار اما برای همیشه آن را انجام دهد و بدون استرس.

در واقع این مطالعه منتشر شده در مجله بین المللی تحقیقات اشتهانشان می دهد که بچه ها ممکن است نیاز به 12 مواجهه با مواد غذایی جدید برای شروع به آن را در نظر بگیرید. قرار گرفتن در معرض است نه لزوما خوردن غذا بلکه نگاه کردن به آن و یا کمک به آن آماده است. اگر شما قطع آن دلپذیر مواجهه با یک تجربه منفی آن را بسیار آسان برای یک کودک به موعد قرار دادن مواد غذایی به “من هرگز از خوردن آن در یک میلیون سال” رده.

به عنوان یک پدر سه بسیار ضربه زننده من تعجب می کنم اگر من در واقع بخش عظیمی از مشکل است. و پس از تحقیق در مورد این موضوع من فقط ممکن است. اما آن را بمکد به احساس می کنید که راه ما پدر و مادر باید به اندازه کافی برای مقابله با در حال حاضر. بنابراین من قصد دارم به استفاده از این اطلاعات به عنوان یک مجوز فقط به گرفتن فشار خاموش. من قصد دارم به افشای فرزندان من به بسیاری از انواع مختلف از مواد غذایی سالم و در غیر این صورت. من قصد دارم به درخواست آنها را به تعامل با آن را در آن نگاه کنید آن را طبخ آن را لمس کنید و نشان می دهد که آن را امتحان کنید. اما اگر آنها نمی, من نمی خواهم به استرس در مورد آن. من قصد ندارم به آن را شخصا.

و انگشتان عبور از این خواهد شد و امیدوارم این استرس فرزندان من فقط به اندازه کافی برای آنها را امتحان کنید همسر من, شگفت انگیز ماهی قزل آلا. چرا که آنها واقعا از دست رفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im