سختی نیست همیشه یک چیز بد — آن را می تواند کمک به کودکان توسعه همدلی و انعطاف پذیری

Malte مولر/گتی آن است که تقریبا بطور جهانی پذیرفته شده است که یکی از اصلی شغل از پدر و مادر است که برای جلو

توسط ETELARESANKHABAR در 6 تیر 1399
Adversity-Isnt-Always-A-Bad-Thing-1
Malte مولر/گتی

آن است که تقریبا بطور جهانی پذیرفته شده است که یکی از اصلی شغل از پدر و مادر است که برای جلوگیری از کودک خود را از تجربه تروما. ما عاشق فرزندان ما پناهگاه آنها, آنها غذا و لباس آنها را و ساخته شده است به این شغل فرد است با این فرض که آنها تکمیل خواهد شد در راه است که از بیش از حد و غیر ضروری و سختی.

ما به طول های بزرگ برای جلوگیری از شرایطی که آسیب فرزندان ما. این محافظ غریزه به تکامل آرایش ما به نقطه ای که آن را گاهی اوقات آشکار به بیش از, حفاظت, معمولا شناخته شده به عنوان "هلیکوپتر پدر و مادر." پدر و مادر که گام در سرعت بیش از حد برای حل یک مشکل برای کودک خود را به جای اجازه دادن به کودک رشد تجربه کار کردن یک راه حل خود را. آن را دشوار است به مقاومت در برابر — من پدر و مادر است که سوار خود را به مشق شب بچه ها به مدرسه. من می دانم که پدر و مادر خود را انجام داده اند مشق شب بچه زمانی که بچه خود را کردم غرق شده است.

آن را به معنای واقعی کلمه می رود در برابر طبیعت به عمد قرار داده و فرزندان ما در یک وضعیت است که دشوار است برای آنها. آن است که واقعا چیزی است که ما باید به مبارزه. اما در این دور به پایان می رسد از طیف احساس آشکار برای جلوگیری از. آیا سوء استفاده و یا غفلت از فرزندان خود را در انجام همه شما می توانید آنها را در معرض اعتیاد است. نمی رفع هر مشکل کوچک که بسیار فرزند خود را. لازم نیست آنها را ذخیره کنید از اشتباهات خود را.

اما آنچه در مورد زمانی که این راه حل نه چندان روشن است ؟ آنچه در مورد زمانی که شما هیچ چاره ای اما به تحمیل تروما حتی به عنوان هر فیبر از والدین خود را که به شما می گوید که شما در حال آسیب رساندن به فرزند شما ؟ یک لیست از دوران کودکی تجارب نامطلوب و یا "ACEs" توسعه داده شد در سال 1998 توسط گروهی از پزشکان که به بررسی بیش از 13000 بزرگسالان در مورد کودکی خود و در حال حاضر شرایط بهداشتی. پزشکان یافت می شود ارتباط مستقیم بین برخی از عوارض جانبی تجارب دوران کودکی و منفی سلامت به عنوان یک بزرگسال اعم از افسردگی به suicidality به COPD به بیماری های قلبی. سوء استفاده از غفلت رها اعتیاد در خانه یکی از اعضای خانواده از خانه شده زندانی نسل تروما در لیست. پس از طلاق است.

دو سال پیش من در موقعیت سوال که آیا یا نه به آگاهانه و عمدا تحمیل تروما بر فرزندان من است. من ازدواج کرده بود 16 سال اما آن را به حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای روشن است که من با جنس مخالف — من گی هستم. ماندن در ازدواج تبدیل شدن به هر دو غیر ممکن است برای من و ناعادلانه به من در آن است.

Playful little toddler girl arms raised and trying to reach a pull up bar at the outdoor playground
d3sign/گتی

هنوز هم برای من تردید به عمل نگرانی خودم بیمار در مورد تروما است که طلاق را تحمیل بر فرزندان من است. من تصور آنها در حال غرق شدن به یک افسردگی عمیق اقدام کردن نمرات خود را لغزش. و کسانی که فقط در کوتاه مدت مشکلات. در این مطلب لیست هشدار داد که خارج از ازدواج ممکن است به معنای واقعی کلمه کوتاه زندگی کودکان. البته زندگی ما بودند غرق در افتخار در راه های دیگر — من کودکان را به خوبی تغذیه, احاطه شده توسط یک محبت و حمایت خانواده و خوشبختانه هیچ کس در خانواده ما دچار بیماری های روانی و یا اعتیاد. پژوهش در مطلب روشن بود که کمتر مطلب به معنای کمتر منفی سلامت است. بزرگسالان با چهار ACEs شانس به مراتب بدتر از بزرگسالان تنها با یک.

اما آنچه پدر و مادر می خواهد به عمد تحمیل حتی یک تک خال در کودک خود را?

از آن شده است حدود یک سال و نیم پس از شوهر سابق من و من گفت: فرزندان ما که ما طلاق گرفتن و در اینجا چیزی است که من می توانم گزارش تا کنون: طلاق صدمه زدن به کودکان لطمه می زند و آنها را هنوز هم. اما آنها افسرده اند نه عمل کردن نمرات خود را لغزش نیست. در واقع پس از طلاق فرزندان من نشان داده اند در مقابل این همه ترس. آنها حتی با نشاط تر از بسیاری جهات به خصوص به این معنا که آنها با قدردانی از چیزهای کوچک. به جای عمل کردن آنها را تبدیل به حتی بیشتر دلسوز و متفکر. هر دو از بچه های من به دست آورده مستقیم را برای اولین بار بعد از طلاق من.

من نمی توانم بگویم چه در دراز مدت سلامت برای فرزندان من خواهد بود اما آنچه آشکار است که تا کنون است که بچه ها اثبات شده اند و بالغ در راه های باور نکردنی به عنوان یک نتیجه از تروما آنها رنج برده اند. آنها عالی بودند بچه های قبل از, اما من شاهد بوده ام که در آنها پس از طلاق با یک گل از همدلی مراقبت برای همکار خود انسان یک قدرت است که به سادگی وجود ندارد قبل از. بله آنها در مورد مراقبت افراد دیگر اما توانایی خود را به واقعا درک دیگری رنج می برند چرا که برای اولین بار آنها می دانند که چه درد و رنج را احساس می کند مانند بوده و تقویت شده. من از آنها بدم میاید که من باعث شد که درد و رنج و در عین حال من خیلی فوق العاده افتخار چگونه قلب خود رشد کرده اند.

به دام افتاده در گرداب من غریزی والدین protectiveness قبل از طلاق من من قادر به درک که تحقیقات در مطلب است نه به معنای یک ابزار برای تحمیل ترس و وحشت در میان پدر و مادر است. آن را به معنای یک ابزار برای آگاهی — یک روش که برای تعیین مداخلات ممکن است مورد نیاز برای جلوگیری از پيامدهای منفی ناشی از صدمات تجربه در دوران کودکی است. زمانی که مطلب شناسایی مداخلات می تواند در جای خود قرار داده است که تشویق رشد پس از سانحه. تروما همیشه منجر به نتایج منفی. هنگامی که به درستی درمان تروما می تواند منجر به قدرت خود آگاهی و همدلی و محبت و انعطاف پذیری است.

مطالعات نشان داده است که بزرگسالان که تجربه آسیب زا تجربه هر چند در معرض ابتلا به برخی از مشکلات سلامتی مانند افسردگی و یا اعتیاد نشان می دهد سطوح بالاتر از همدلی و ارتباط بین فردی. برای بسیاری از افراد از جمله خودم که یک ضربه بازمانده است که همیشه یک داستان قربانی. این یک داستان از پیروزی غلبه بر از قدرتمند چشم انداز.

فرزندان من تجربه طلاق که پس از سانحه برای آنها. من آرزو می کنم من می توانست مانع این است که سختی? راستش بله من هنوز هم آرزو می کنم من می تواند معکوس صدمه دیده است. من هنوز هم پدر و مادر و غریزه است که هنوز هم برای محافظت از. و در عین حال من نمی تواند انکار کند که فرزندان من تجربه باور نکردنی به رشد شخصی در زمان پس از طلاق من. آنها را محو all my worst-case-سناریوی ترس. من فکر کردم من که قرار بود برای صدمه زدن به فرزندان من فراتر از تعمیر و به جای من به تماشای آنها را رشد می کنند و به برخی از مهمترین همدلانه انعطاف پذیر انسان, من تا به حال لذت به می دانم.

آخرین مطالب