Abercrombie & کنت خصوصی جدید ماجراهای شما اجازه کاوش غرب آمریکا مسئولانه

با شکوه مناظر فضاهای باز روح ماجراجویی و احتمال—غرب آمریکا ارائه می دهد بسیاری از آنچه ما به دنبال این روز به عنوان ما شروع به رفتن به جهان است. کارشناسان در سفر لوکس, شرکت, Abercrombie & کنت باید به توافق برسند و از آنها به عنوان zeroed در این منطقه برای خود جدید و گسترش ما سفر. فقط معرفی شش جدید خیاط ساخته شده ایالات متحده آمریکا و دو بزرگ جدید آمریکایی در راه سفر, برنامه های طراحی شده برای کسانی که می خواهند به سفر مسئولانه به عنوان کشور شروع به دوباره باز کردن در حالی که هنوز هم با بهره گیری از یک سفر از طول عمر است.

“برنامه سفر برای این تابستان و فراتر از آن منتقل کرده اند به طور قابل توجهی به عنوان بیشتر و بیشتر مردم به دنبال فرار به طبیعت” می گوید: Keith بارون, Abercrombie & کنت رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا در بیانیه ای در مورد برنامه های جدید. بارون می افزاید که “به عنوان مسافرت داخلی ری استارت (شرکت) شنیدن از سفر لوکس مشاوران که به دنبال ارائه مشتریان خود را با همان متخصص در زمین دانش است که یک&K ارائه می دهد در عجیب و غریب دور افتاده مقصد در مکان های نزدیک به خانه.” در پاسخ به کسانی که نیاز به برنامه های برجسته تعدادی از سایت های در ایالات متحده از پارک های ملی و حفظ حیات وحش به مزارع قبیله ای سرزمین های معروف و دیدنی درایوهای. هر سفر می تواند سفارشی و ساخته شده بر اساس یک مشتری تنظیمات و رهبری خصوصی guide (یا راننده-راهنمای برای راه سفر); یک شبه در تسهیلات شده اند که با دقت بررسی برای فضا و حریم خصوصی.

Arches National Park Utah

کشف شگفتی های طبیعی مانند پارک ملی قوس حسن نیت ارائه میدهد از یک&K

در خیاط ساخته شده ایالات متحده آمریکا دسته را انتخاب کنید از سفر مانند آلاسکا در تعجبم که شامل نهنگ-لکه بینی, کشتی, کردن, Kenai Peninsula بازديد با قهرمان آیدیتارود با سورتمه حمل کردن سگ و “flightseeing” به یخچال های طبیعی و, Grand Teton & یلو که شامل خصوصی هدایت افزایش شناور پایین رودخانه مار و طبیعت-چراغ حیات وحش گشت و گذار. این پارک ملی از طریق هوا سفر یک پرواز صفری به چهار پارک ملی یوسمیتی, گراند کانیون, پارک ملی قوس و یلو—در خصوصی اجاره هواپیما با فعالیت هایی مانند دره اسلات افزایش و گاومیش کوهان دار امریکایی و ردیابی است. یوتا: توانا آتش ماجراجویی بسته بندی شده اودیسه از طریق پنج یوتا پارکهای ملی با اکتشاف در چهار چرخ دیسک های سوار بر اسب و در رفتس در حالی که دو کالیفرنیا سفر—شمال کالیفرنیا و کالیفرنیا: شراب کشور—از ویژگی های چنین چیزهایی به عنوان اسب سواری در امتداد Buena Vista, تصویب, قایقرانی, کردن, Monterrey coast افزایش از طریق یک redwoods رزرو دوچرخه سواری-و-مزه کردن شراب در دره سونوما و آشپز-led کلاس پخت و پز در یک تاکستان.

kayking national park Abercrombie & Kent

لذت بردن از خارج از منزل با قایقرانی, اسب سواری, رودخانه شناور و بیشتر حسن نیت ارائه میدهد از یک&K

در ضمن بزرگ آمریکایی در راه سفر شده و در آرامش و بدون استرس سفر در امتداد تاریخی جاده ها مانند مسیر 66, با زوج یا خانواده های led توسط راننده-راهنماهای که شما فاش کردن لکه های مخفی در مکان های تاریخی و پارک های ملی و همچنین off-the-ضرب و شتم-راه می یابد و در پشت صحنه تجارب است. دو برنامه های جدید هستند لس آنجلس به جنوب شرق است که طول می کشد شما را به نقاط مانند گراند کانیون, پارک ملی صهیون, و لاس وگاس برای همه چیز از هلی کوپتر و بالن سواری به canyoneering, و آفرود; و شیکاگو به غرب و 18 روز و اکتشاف از هشت متحده با توقف در سایت های مانند کوه راشمور و دره به علاوه پیاده روی و ماهیگیری در خصوصی انزال, بازدید از سرزمین های قبیله ای به رهبری بزرگان و دیگر فعالیت های است که به ارمغان خواهد آورد به زندگی تاریخچه و روح از غرب است.

علاوه بر این سفر, A&K است و همچنین ارائه خدمات که به ترتیب به صورت منحصر به فرد خصوصی اقامت برای خانواده ها و یا گروه های کوچک به دنبال برقراری ارتباط با خارج از منزل و ایمن ماندن در حالی که سفر. A&K لوکس خصوصی باقی می ماند شامل گزینه های به عنوان یک کارگر مزرعه در موآب تسلیم در دنالی و به طور کامل-crewed اجاره قایق بادبانی است که بادبان شما را از طریق داخل عبور از آلاسکا و یا در اطراف جزایر سان خوان در واشنگتن است. جت خصوصی منشور همچنین می توانید مرتب شود. شروع نرخ خیاط ساخته شده ایالات متحده آمریکا سفر از محدوده $7,995-$12,295 هر فرد بر اساس دو اشغال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im