مبارزه با جانبازان مبتلا به PTSD درگذشت در حالی که در بازداشت پلیس است و این Florida Sheriff را نخواهد انتشار نوار

USAToday 38 ساله سابق ارتش طبیب گرگوری ادواردز دستگیر شد در 9 دسامبر 2018 در خارج از خارج در پالم بای فلوری

توسط ETELARESANKHABAR در 17 خرداد 1399
Gregory-Edwards-arrest
USAToday

38 ساله سابق ارتش طبیب گرگوری ادواردز دستگیر شد در 9 دسامبر 2018 در خارج از خارج در پالم بای فلوریدا. روز بعد او مرده بود. رسمی Brevard County Sheriff بیانیه دفتر آقای ادواردز در مرگ که رخ داده است در حالی که آقای ادواردز هنوز در بازداشت پلیس گفت که او دچار یک "اورژانس پزشکی است."

آنچه که در بیانیه ای شکست خورده به ذکر است که در حالی که در بازداشت پلیس, افسران پلیس, ضرب و شتم گرگوری ادواردز در تلاش برای به زانو در آوردن او پس از یک درگیری رخ داده است که زمانی که او موفق به تطابق با جهت حرکت به سمت رزرو و انگشت نگاری. به عنوان بسیاری از هفت افسران لگد و مشت آقای ادواردز, فلفل, اسپری او tased او را تحت پوشش سر خود را با یک تف هود مهار او را در یک صندلی و قفل شده است و او را در اتاق خود.

حدود بیست دقیقه بعد یک افسر نگاه را از طریق ابری پنجره اتاق که در آن ادواردز بود مهار و متوجه او نبود "نگاه درست است." افسران وارد شده و حذف هود و پاک گرز از ادواردز در چهره (از آن است که قرار است محو شود بلافاصله پس از این موضوع است که تسخیر کرده) و یافت ادواردز بی. آنها به نام 911. امدادگران وارد و حمل و نقل او را به بیمارستان که در آن او برداشته شد از حمایت از زندگی شب بعد.

در اینجا این قطعه مهم شما هنوز نمی دانیم: Gregory ادواردز دچار سانحه شد و به احتمال بسیار زیاد در وسط یک PTSD مرتبط روانی شکست زمانی که او دستگیر شد. او نه ماه حامله, همسرم, کاتلین ادواردز اطلاع از دستگیری افسران این در حالی است که آنها هنوز هم در خارج. ادواردز بود ناگهان پرید و به پشت یک کامیون که لود شد با کمک های مالی که برای یک خیریه کریسمس رانندگی و پس از آن تا به حال یک درگیری با یکی از داوطلبان.

خانم ادواردز گفت: ماموران در صحنه که شوهرش شده بود اقدام به طور نامنظم نشانه های بالقوه روانی ، این چیزی بود که او می خواهم با تجربه قبل از اینکه با شوهرش در اطراف تعطیلات—ماشه مشترک برای بسیاری از افراد به خصوص جانبازان مبتلا به PTSD.

در واقع در سال 2017 گرگوری ادواردز دریافت کرده بود برای درمان PTSD-نسبت جنون تحت بیکر عمل — فلوریدا قانون است که اجازه می دهد تا این عزیزان از افرادی که اختلال روانی به اجازه اورژانس درمان روانی و بازداشت. منجر به 2017 حادثه او تا به حال تجربه کرده پارانوئید افکار بیش از حد هوشیاری و روان و گرفته بود و حتی خود دختر نوزاد به اتاق اورژانس را متقاعد کرده و اسپری فلفل. در سال 2018 حادثه که منجر به آقای ادواردز در مرگ خانم ادواردز گفت: او از ترس به او به تنهایی در خانه به خاطر او نگران او ممکن است آسیب خود را.

گرگوری ادواردز, تزئین ارتش ایالات متحده در مبارزه با کهنه بود و تقریبا مثبت رنج شدید روانی سلامت قسمت. همسر خود را به این اطلاعات را به پلیس. و در عین حال در برابر پروتکل در هیچ زمان کسی به آقای ادواردز پزشکی یا روانشناختی ارزیابی است. بهترین چیز برای او با توجه به شرایط تخفیف به احتمال بسیار زیاد شده است به اعتراف او را به محلی در بیمار مرکز سلامت روان. به جای پلیس در زمان شدت ذهنی ناخوشی veteran به زندان است.

دوربین نظارت ثبت درگیری در داخل زندان اما Brevard County Sheriff را به عنوان به خوبی به عنوان دادستانی کاهش به انتشار آن نوار. کالبد شکافی ذکر علت مرگ به عنوان "هذیان هیجان زده و عوارض" به دلیل "بیش فعال و خشونت آمیز دولت پس از آن با خویشتن داری" و شیوه ای از مرگ رد شد به یک حادثه است.

Dr. Stephen J. Nelson, رئیس پزشکی قانونی برای فلوریدا 10 معاینات پزشکی منطقه و صندلی وزارت فلوریدا اجرای قانون بازرسان پزشکی کمیسیون سوال این یافته ها. پس از بررسی که کالبد شکافی بود که با اتکا به شدت برای از بین بردن Brevard County, کلانتر, از مجرمیت در گرگوری ادواردز مرگ دکتر نلسون گفت: معاینات پزشکی نمی تعیین دقیقا چه کشته ادواردز. در اکتبر 2019 مصاحبه با کلیک اورلاندو, دکتر نلسون گفت: "این نتیجه گیری به نظر من از کالبد شکافی پشتیبانی نمی شوند توسط کالبد شکافی."

دیگر بدتر چیزی که در مورد این حادثه است که Brevard County Sheriff, Wayne Ivey تصمیم گرفت در سال 2017 است که او نمی خواهد اجازه اشخاص ثالث مانند فلوریدا بخش از اجرای قانون به انجام تحقیقات از تیراندازی و یا حوادث دیگر مربوط به افسران در نیروی. این مرد خواسته می شود قدرت خود را در رفتار مردمی است که قرار است به سوال های آن است. منظورم این است که چه چیزی می تواند احتمالا به اشتباه با یک نیروی پلیس که در پاسخ تنها به خود و صفر شخص ثالث مسئولیت پذیری و یا نظارت?

چند از دیگر حقایق جالب در مورد کلانتر Ivey: او فکر می کند همه باید حمل اسلحه گرم. گروه او تنها شهرستان در فلوریدا است که اجازه استفاده از یک "عروق گردن خویشتن" به زانو در آوردن یک موضوع. او اجرا می شود یک ویدئو پربازدیدترین بخش به نام "چرخ فراری" که در آن او چرخش "چرخ از فورچون" نوع چرخ با چهره می خواستم مردمی گچ بری و هر کدام از آن اراضی می شود جامعه هدف برای دلهره. خوب و سالم لذت ببرید! او با افتخار labels خود را "بیشتر سیاسی نادرست" کلانتر در کشور است. و او را اجرا unopposed گذشته سه انتخابات است.

گرگوری ادواردز مورد نیاز به کار گرفته می شود به یک مرکز سلامت روان نه زندان. همسر خود را مطلع از دستگیری افسران خود را از وضعیت روانی و هیچ کس به دنبال اطلاعات است. و در حال حاضر که شوهرش درگذشت مرگ های خشونت آمیز در حالی که در بازداشت ماموران که باید مراقبت بهتر برای او داده شده و قربانی خود را به کشور ما قرار است ما را به سادگی قبول نتایج این گرایش داخلی "تحقیقات"?

در پرتو قیام پس از قتل وحشتناک از جورج فلوید, Gregory ادواردز در مورد دریافت تمدید توجه است. این Brevard County Sheriff را دریافت کرده است یک مجموعه از درخواست از رهبران جامعه درخواست تصویری از زندان به ویژه از فلوریدا امروزیکی از منطقه های محلی اخبار رسانه های. Ivey پاسخ به متهم فلوریدا امروز از "تحریک ناآرامی های مدنی." من پیشنهاد می کنم از طریق کلیک کردن به خواندن کلانتر بیانیه—خود را استفاده بیش از حد از علامت تعجب و غیر قابل توضیح ذکر کلیسا نشان می دهد تقریبا به همان اندازه در مورد او را به عنوان این واقعیت است که او فکر می کند آن را مناسب برای عموم به قبول یک کلانتر را که آشکار حاضر به بررسی توسط هر شخص ثالث بی طرف.

گرگوری ادواردز همسر کاتلین همچنان او درخواست در رسانه های اجتماعی با استفاده از هشتگ #justice4gregory. او هنوز اجازه داده نشده است به دیدن فیلم های نظارت از حادثه ای که منجر به مرگ شوهرش.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب