این صدا ممکن است مانند یک گناه شدید به برخی از, اما حتی یک ماشین کلاسیک مانند DeTomaso Pantera می تواند بهبود یافته است. به خصوص زمانی که ارتقاء نوبت یاد, ایتالیایی, ماشین ورزشی به حتی بیشتر از یک دیو سرعت.

یک ویدیو در حال پیشرفت restomod کار بود که به تازگی نوشته شده به Carmmunity Facebook و مطمئن شوید که برای گرم قلب عاشقان از عملکرد. در حالی که ما لازم نیست که جزئیات کامل از آنچه اصلاح شده است در براق بادپا, شما قطعا می توانید تفاوت را بشنود.

در کلیپ های Pantera که انجام شده است تا در یک براق آبی-و-رنگ سیاه و سفید طرح دیده می شود رانندگی در خارج از گاراژ جدید خود را به روز رسانی هشت-به-یک اگزوز آمیزش با زندگی است. راننده نمی تسریع اما او نیازی به سر و صدا از عقب خودرو به دست غیر ممکن است. در حالی که پر سر و صدا اگزوز ممکن است بیشتر قابل توجه تعمیر, Road & Track گزارش خودرو نیز مجهز به یک LS7 V8 موتور فردی دریچه گاز بدن و گسترده کیت بدن.

این ویدئو ممکن است همان شنوایی در فرد است, اما آن را هنوز هم موسیقی به ما قرنطینه محروم از گوش. اگر شما به دنبال برای شبیه فیلم ممکن است ما شما را به جهت فیلم یک فراری F50 GT1 پاره اطراف Yas Marina circuit برای 13 دقیقه بدون وقفه و یا این کلیپ از یک توربو دوقلو LT2 V8 مجهز C8 ناوچه تحت dyno تست.