یک 'منفی' COVID-19 آزمون باید به شما بیش از حد صلح از ذهن

یک سواب پنبه در بینی عبور به مراقبت های بهداشتی حرفه ای تست برای COVID-19 در ProHEALTH تست سایت در اریحا نی

توسط ETELARESANKHABAR در 15 خرداد 1399
Negative-COVID-19-Test-no-peace-1
یک سواب پنبه در بینی عبور به مراقبت های بهداشتی حرفه ای تست برای COVID-19 در ProHEALTH تست سایت در اریحا نیویورک در مارس 24 سال 2020 است. Newsday, LLC/گتی

یکی از سخت ترین بخش از این بیماری همه گیر در حال انجام است و پذیرش است که) ما قصد داریم به شنیدن چیزهایی که ما نمی خواهید به شنیدن و B) هنوز هم وجود دارد بسیاری از ما نمی دانیم. که فقط واقعیت به طور مداوم در حال تحول علم پزشکی—علوم پزشکی است که موجب صرفه جویی در زندگی هر روز است. اخیرا ما آموخته اند که در مورد یک قطعه جدید از این گیج کننده coronavirus پازل و آن را مورد آزمایش. منفی نتایج تست به طور دقیق. و این است یکی از کسانی که اطلاعاتی قطعات شما ممکن است می خواهم به گوش, اما شما نیاز به. و راستش هنگامی که شما واقعا در مورد آن فکر می کنم این است که در واقع حس مشترک.

تست شده است و یکی از بزرگترین موانع در این COVID-19 جنگ یک مانع است که ما به نظر می رسد برای غلبه بر, حتی اگر به آرامی به عنوان آزمون به طور فزاینده ای بیشتر در دسترس هنگامی که در مقایسه با هفته گذشته. این بدان معنا نیست که هر کسی می تواند یک اما و بیماران هنوز هم به ترتیب اولویت با توجه به معیارهای زیر در هر سی دی:

اولویت بالا

 • بيماران با علائم
 • مرکز بهداشت و درمان کارگران, کارگران در جمع زندگی تنظیمات و اولین پاسخ دهندگان با علائم
 • ساکنان در دراز مدت مراقبت از امکانات و یا دیگر جمع زندگی تنظیمات از جمله زندانها و پناهگاه با علائم

اولویت

 • افراد با علائم بالقوه COVID-19 عفونت از جمله: تب سرفه تنگی نفس و لرز و درد عضلانی, جدید, از دست دادن طعم و مزه و یا بوی استفراغ یا اسهال و/یا گلو درد.
 • افراد بدون علائم هستند که به ترتیب اولویت توسط ادارات بهداشت و یا پزشکان به هر دلیلی از جمله اما نه محدود به: بهداشت, نظارت, نگهبان, نظارت, و یا غربالگری از دیگر افراد بدون علامت با توجه به دولت های ایالتی و محلی در نظر دارد.

به عنوان تست به آسانی در دسترس آن را حیاتی است که ما درک می کنیم چند پایه حقایق است.

اول از همه ما نیاز به درک تفاوت بین این دو نوع COVID-19 آزمون ارائه شده از ویروسی آزمایش و تست آنتی بادی. ویروسی آزمون به شما می گوید اگر شما یک عفونت فعلی در حالی که یک آنتی بادی آزمون به شما می گوید اگر شما تا به حال قبلی عفونت CDC می گوید. و همچنین "یک تست آنتی بادی ممکن است قادر به نشان می دهد اگر شما یک عفونت فعلی به دلیل آن می تواند 1 تا 3 هفته پس از عفونت به آنتی بادی است. ما هنوز نمی دانند که اگر با داشتن آنتی بادی ها به ویروس محافظت می کسی از آلوده شدن با این ویروس دوباره و یا چه مدت است که حفاظت ممکن است تاریخ و زمان آخرین."

همچنین ما نیاز به قبول آن است COVID-19 اطلاعات مایع است. ما ادامه خواهد داد برای یادگیری حقایق جدید با تحقیقات جدید و ما باید با گوش دادن یاد بگیرید و بپذیرید که ممکن است وجود دارد چیزی است که ما قبلا فکر می کردم درست است که از آنجا رد شده است. این است که چگونه علم کار می کند. متخصصان پزشکی و محققان به معنای واقعی کلمه صرف زندگی خود را متعهد به صرفه جویی مردم, تا زمانی که آنها صحبت می کنند ما باید با توجه به پرداخت. زمانی که آنها ارائه ترین تا به روز با دستورالعمل های است که محافظت از ما و خانواده های ما, ما باید آنها را دنبال کنید حتی اگر این دستورالعمل متفاوت از آنچه ما قبلا گفته شده است.

 A registered nurse puts a nasal swab into a tube held by another nurse, both wearing gloves and protective gowns, after doing a nasal swab on a patient in their car at Penn State Health St. Joseph where they are conducting drive through coronavirus / COVID-19 testing and have taken extra precautions regarding entry to the hospital, in Bern Township, PA Friday afternoon March 27, 2020
یک پرستار ثبت شده قرار می دهد بینی گرد و خاک به یک لوله برگزار می شود توسط پرستار دیگر هم با پوشیدن دستکش و لباس پس از انجام یک بینی گرد و خاک در یک بیمار در ماشین خود را در پن استیت سلامت سنت جوزف جایی که آنها در حال انجام از طریق درایو coronavirus / COVID-19 تست گرفته اند و اقدامات احتیاطی اضافی در مورد ورود به بیمارستان در برن شهرستان بهبهان بعد از ظهر جمعه, مارس 27 سال 2020 است. MediaNews گروه/خواندن عقاب/گتی

یک قطعه جدید از اطلاعات پزشکی حرفه ای ما نیاز به درک این است که یک تست منفی است نه یک پاس رایگان به حزب آن را در یک نوار شلوغ بعد از آن شب و یا بازدید خود را با 92 سال سن در خانه سالمندان است. تست منفی برای COVID-19 معنا نیست که شما همه روشن و امن برای همیشه از گرفتن آن است. و علاوه بر این کارشناسان می گویند که یک تست منفی نیست حتی 100% قطعی است که شما شده اند در معرض و در حال حاضر حمل آن در زمان آزمون.

"ما نمی دانیم که چقدر خوب این تست در افرادی که اصلا علائم" دکتر امیلی Landon بیمارستان اپیدمیولوژی و بیماری های عفونی پزشک متخصص در دانشگاه شیکاگو پزشکی می گوید NPR. "ما می دانیم که آنها بسیار خوب در چیدن COVID هنگامی که آن را در حال حاضر در افرادی که علائم. اما ما هیچ ایده چه چیزی یک تست منفی به معنای در یک فرد که نمی تواند به علائم."

درست است—یک متخصص بیماری های عفونی است که آشکارا اعتراف به این که چیزهایی وجود دارند که ما نمی دانیم و ما نیاز به قبول این واقعیت است که به عنوان بخشی از تحول علم پزشکی است.

و آنها درخواست ما را پایبند به دستورالعمل بر اساس چیزهایی که ما فراموش می دانم. مانند نیاز به ماسک, فیزیکی, فاصله, و مکرر دست شستن برای مثال حتی اگر شما فقط آزمایش منفی است. چرا ؟ از آنجا که شما هنوز هم می تواند حامل ویروس coronavirus. و یا شما هنوز هم می تواند آن را انتخاب کنید تا در هر زمان داده شده, بنابراین شما هنوز هم نیاز به ادامه به اقدامات برای محافظت از خود و دیگران است.

"ما یقین داریم که مردم وجود دارد که تست منفی حتی اگر آنها قطعا مسری" دکتر Landon می رود می گویند بیشتر توضیح است که به دلیل آن طول می کشد سه تا پنج روز پس از قرار گرفتن در معرض آزمون مثبت و منفی تست می تواند به معنای بیمار مورد آزمایش قرار گرفت و خیلی زود در روند بیماری یا این که گرد و خاک نمی انتخاب کنید تا عفونت است.

تایید این نقطه یک مطالعه گزارش شده توسط کالج آمریکایی قلب و عروق در بر داشت که "منفی کاذب نرخ SARS-CoV-2 RT-PCR است تکان دهنده بالا حتی در پایین ترین سطح خود در روز 8 پس از قرار گرفتن در معرض و یا 3 روز پس از علائم است." و این مطالعه می گوید: "در بهترین حالت آن یک نفر از پنج نفر مظنون به COVID-19 را آزمایش منفی است."

Coronavirus testing continues at the ProHealth testing centers in Jericho, New York on April 22, 2020.
Coronavirus تست همچنان در ProHealth مراکز تست در اریحا نیویورک در مارس 22 سال 2020 است.
Newsday, LLC/گتی

از این رو کارشناسان پزشکی در حال التماس به ما هنوز COVID-19 علائم را جدی بگیرید حتی اگر ما تست منفی است. "اگر سوء ظن بالینی, بالا, عفونت نباید حکومت بر اساس RT-PCR تنهایی" ACC می گوید: به رسمیت شناختن است که دوباره به این ویروس جدید در سراسر جهان توسعه تحقیقات بیشتری مورد نیاز است برای بهبود روش های تست. و صنعت بهداشت و درمان متعهد به انجام درست آن. "عمده طرح توسط موسسه ملی بهداشت و صنعت در حال انجام به سرعت بخشیدن به توسعه و در دسترس بودن جدید تست های تشخیصی برای COVID-19."

اما در حال حاضر ما باید به کار با آنچه که ما و زمان آزمایش نتایج نشان می دهد که مردم می توانند تست منفی و سپس مثبت تست چند روز بعد. تصور کنید اگر در آن چند روز که کسی که در واقع حمل بسیار مسری COVID-19 ویروس می رود به گروه های از مردم نمی پوشیدن ماسک نمی پوشیدن دستکش لمس سطوح در هر کجا که بروید و آغوش دوستان و بستگان.

بنابراین در اینجا چیزی است که پزشکی جهان از ما باید به عنوان آنها همچنان به یادگیری بیشتر در مورد COVID-19: برای همه به پوشیدن ماسک و دستکش و جسمی فاصله و اغلب دست خود را بشویید. بلکه برای همه علامت مردم به رفتار به عنوان اگر آنها آزمایش مثبت است. این بدان معناست که اگر شما احساس بیمار با علائم COVID-19 (ذکر شده در زیر به عنوان در هر CDC) حتی اگر تست شما منفی شما باید قرنطینه و دور از دیگران و با پزشک خود تماس بگیرید.

 • تب یا لرز
 • سرفه
 • تنگی نفس یا اشکال در تنفس
 • خستگی
 • عضلانی و یا بدن درد
 • سردرد
 • جدید از دست دادن طعم و مزه و یا بوی
 • گلو درد
 • گرفتگی یا آبریزش بینی
 • تهوع یا استفراغ
 • اسهال

گوش همه ما می خواهیم برخی از امید برای محکم نگاه داشتن بر روی. ما همه می خواهم برای دیدن coronavirus اعداد پایین رفتن و زندگی به حالت عادی بازگشت. همه ما می خواهید را به بچه های ما به استخر و پارک و نگاهی که رویای سفر دیزنی اما ما باید آن را به امن است.

که فقط اتفاق می افتد اگر ما همه انجام بخشی از ما. و این اتفاق نمی افتد اگر ما نظر منفی COVID-19 تست های رایگان عبور به عمل خودخواهانه و به طور بالقوه آلوده دیگران.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im