A. Lange & Söhne را Lange 1 منطقه زمان تماشای یک حرکت جدید و آسان به خواندن شماره گیری

شرکت دیده بان جعل جلوتر هستند و با نسخه های جدید برنامه ریزی شده سال پیش از امروز کنونی جهانی Covid-19 بحران است. Montblanc به تازگی عرضه آن ستاره میراث Orbis گلخانه منطقه زمان پخش و در حال حاضر یکی دیگر از ریشمون متعلق به, نام تجاری, A. Lange & Söhne تا به معرفی نسخه به روز شده از آن Lange 1 منطقه زمان. دیده بان می آید با یک نام تجاری جدید جنبش—یک شاهکار است که به طور متوسط طول می کشد حدود سه سال از توسعه است. با سفر عمدتا در یک وقفه این روزها یک منطقه زمانی دیده بان ممکن است احساس کمی نادرست و غلط. اما زمانی که شما در نظر بگیرید که حتی مستقر در ما WFH میز جهان در عمل بسیار بیشتر از سطح جهانی متصل مقیاس از همیشه قبل از این عملکرد هنوز هم احساس مربوطه در یک لوکس. آنها کاملا زیبا و این مثال این است که به خصوص نفیس.

A. Lange & Söhne Lange 1 Time Zone Caliber L901.0 in Yellow Gold

A. Lange & Söhne Lange 1 منطقه زمان کالیبر L901.0 در طلا زرد حسن نیت ارائه میدهد از A. Lange & Söhne

جدید Lange 1 Time Zone, علائم اولین ویژگی های به روز رسانی بر روی این مدل از سال 2005. بزرگترین تفاوت این است که روز شب/شاخص در حال حاضر گنجانیده شده در مرکز هر یک از شماره گیری در صفحه اصلی زمان (سمت چپ) و منطقه زمان (سمت راست). در تکرار قبلی عملکرد قابل رویت بود در دو subdials قرار دارد در دو زمان در منطقه را نمایش می دهد. این تغییر باعث می شود برای یک تمیز کننده خوانا تر نگاه در آنچه که در حال حاضر یک جای تمیز و سنتی سازمان دیده بان. زمانی که آبی محافل نیمه تصویب از طریق ساعت دست آن را نشان می دهد P. M. تصویر اینجا وقت می خواند 1:52 AM صفحه اصلی زمان و 8:52 AM برای نیویورک. پیکان که نشان می دهد محل بار دوم منطقه (بر اساس 24 مرجع شهرستانها) است که در آن دیافراگم هنگامی که این شهر به اجرا در نور روز صرفه جویی در زمان و سفید برای کسانی که با استفاده از زمان استاندارد.

A. Lange & Söhne Lange 1 Time Zone Caliber L901.0 from 2005

A. Lange & Söhne Lange 1 منطقه زمان کالیبر L901.0 از سال 2005 حسن نیت ارائه میدهد A. Lange & Söhne

سادگی نیز به گسترش آن توابع کاربر پسند. یک فروشنده واقع در 8 o’clock, تغییرات بار دوم محل منطقه از غرب به شرق یک پیشرفت دست ساعت یک ساعت در یک زمان. تاج تنظیم صفحه اصلی زمان است. اما در مورد شما تصمیم به تمدید اقامت خود را در یک مکان شما می توانید به راحتی منطقه خود را زمان به زمان خانه با بیرون کشیدن تاج به مقام دوم را برای همزمان سازی زمان است. اگر فروشنده فشرده برای بار دوم منطقه در طول این فرایند ساعت دست باقی خواهد ماند و در موقعیت طوری که زمانی می توان به طور مستقل. یک فروشنده برای تنظیم تاریخ بزرگ واقع شده است و در 10 ساعت است.

A. Lange & Söhne Caliber L141.1

A. Lange & Söhne کالیبر L141.1 حسن نیت ارائه میدهد از A. Lange & Söhne

ظاهر جدید جزئیات ممکن است ظریف ترین اما برای جمع یک حرکت جدید است که یک به روز رسانی قابل توجهی. مغز در پشت این عملیات جدید تولید کالیبر L141.1 بر اساس اصل L901 که مجهز اصلی Lange 1 مدل. آن را در حال حاضر به 72 ساعت از قدرت رزرو نشان داده شده در بالا سمت راست از شماره گیری از طریق تنها یک بهار هر بشکه رسید. این شامل یک کلاسیک پیچ تعادل و آزادانه نوسان تعادل گردد بهار در خانه و عامل در فرکانس 21,600 VPH در هر ساعت. و البته این شامل همه شکوفا ذاتی به Lange حرکات مانند سه چهارم بشقاب در آلمانی نقره پیچ زنجیر طلا blued پیچ و دست و حکاکی تعادل چرخ و خروس همه قابل مشاهده از طریق caseback.

A. Lange & Söhne Lange 1 Time Zone Caseback

A. Lange & Söhne Lange 1 منطقه زمان Caseback حسن نیت ارائه میدهد از A. Lange & Söhne

مورد اندازه باقی می ماند همان اصلی در 41.9 میلیمتر توسط 10.9 mm می آید و در سه شماره گیری و مورد ترکیبات: طلا سفید با شماره گیری سیاه و سفید, صورتی, طلا با یک argenté شماره گیری (هر دو $52,900) و یک limited-edition نسخه از 100 در طلا زرد با شامپاین شماره گیری ($56,100). دومی البته خواهد شد این قطعه را به صورت جمع و در تنها $از 3200 بیشتر آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال. در حال حاضر همه شما باید انجام دهید این است که دست خود را بر روی یک.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>