کلرادو سنجاب تست مثبت برای طاعون


squirrels-in-the-cage
Hyoung چانگ/گتی

یک سنجاب در کلرادو است که طاعون

که طاعون سنجاب ها در سال 2020 کارت یکنوع بازی شبیه لوتو چون من مطمئن شوید که به عنوان جهنم نیست. مقامات بهداشت عمومی در کلرادو اعلام کرد که یک سنجاب آزمایش مثبت برای طاعون و بین این همه گیر و قتل اورلئانز (آیا شما را فراموش کرده ام در مورد قتل اورلئانز?) — ما فقط در پایان بار در حال حاضر ؟

با توجه به Jefferson County وزارت بهداشت در کلرادو در شنبه 11 ژوئیه سال 2020 یک سنجاب در شهر موریسون (فقط در خارج از دنور) دارای آزمایش مثبت برای طاعون ساخت این سنجاب اولین مورد از طاعون در این شهرستان در سال جاری پس از سنجاب توسط بیمار صفر کنم ؟ همچنین ظاهرا سنجاب و سگ دشت گاهی فقط “دریافت” طاعون سیاه بود و آن را فقط یک چیز است که اتفاق می افتد در برخی از مناطق ایالات متحده. بنابراین هنگامی که سگ خود را lunges برای یک سنجاب خود را در پیاده روی روزانه — nip که حرکت در جوانه, چرا امریکا نمی تواند رسیدگی به دو بیماری های همه گیر در حال حاضر.

این طاعون می تواند بر انسان ها حیوانات خانگی و حیوانات وحشی اما بزرگترین خطر برای انسان می آید از طریق از گزش کک آلوده و یا سرفه و یا گاز گرفته شدن توسط یک حیوان آلوده. بزرگترین تهدید از انتقال از یک سنجاب است که به حیوانات خانگی به خصوص گربه ها هر چند سگ می تواند حمل کک آلوده و انتقال آن به انسان و یا گربه.

خبر خوب این است که ما یک راه طولانی در bubonic پلاک تحقیقات بنابراین اگر یک فرد مبتلا به طاعون آن است که به راحتی تحت درمان با آنتی بیوتیک. “خوشبختانه ما برای درمان آن این روزها پس (طاعون) همان است که معضل آن پنج یا شش قرن پیش از” لارنس Stanberry یک مدیر و دکتر در دانشگاه کلمبیا گفت: امروز نشان می دهد.

اگر آلوده به طاعون علائم شامل شروع ناگهانی تب بالا و لرز و سردرد و تهوع و درد شدید و تورم غدد لنفاوی و آن را بیشتر به راحتی درمان می شود هنگامی که آن را گرفتار در عرض 24 ساعت از عفونت اما از آنجا که علائم صدا ترسناک شبیه به COVID-19 نشانه های خوبی وجود دارد مراقب باشید.

اگر شما زندگی می کنند در جفرسون کانتی — یا با توجه به CDC هر روستایی و نیمه روستایی منطقه از غرب ایالات متحده — همیشه مطمئن شوید که به شما حیوانات خانگی کک و کنه meds و انجام هر کاری شما می توانید برای از بین بردن حیوانات وحشی و جوندگان از آمدن به حیاط خود را. این به این معنی هیچ غذایی در اطراف خانه بدون زباله و یا بستر شمع-یو پی اس که مخلوقات ممکن است می خواهم به زندگی می کنند و قطعا هیچ تغذیه حیوانات وحشی. به طوری که ویروسی Infinite تصویری از مرد به یک سنجاب مقداری آب… شاید همین حالا انجام دهید ؟

ایمن ماندن در خارج وجود دارد, پوشیدن ماسک ، فاصله اجتماعی و دور ماندن از سنجاب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>