یک عروس و داماد در راهپیمایی با فیلادلفیا معترضان لحظه بعد گفت: 'من'

امروز نشان می دهد/Instagram "آنها فرار در عشق با وجود همه چیز را در این جهان عشق همیشه برنده است!' عروسی ای

توسط ETELARESANKHABAR در 18 خرداد 1399
philly protest wedding
امروز نشان می دهد/Instagram

"آنها فرار در عشق با وجود همه چیز را در این جهان عشق همیشه برنده است!' عروسی این زوج ریز گفت:

اعتراض ها در سراسر جهان پس از مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس یک زن و شوهر ایستاده کردن از جمعیت در یک تظاهرات در فیلادلفیا: به تازگی ازدواج دکتر جان کری-آن پرکینز و مایکل گوردون.

این Gordons ورود به گره خورده گره بر روی چمن از لوگان هتل. پس از این مراسم گروهی از معترضان راه می رفت و به آنها به راهپیمایی همراه بنجامین فرانکلین پارک وی به سمت تالار شهر و به تازگی ازدواج جفت تصمیم به پیوستن به آنها را بسیار به لذت از رشد جمعیت است. به عنوان آنها راه می رفت جمعیت تشویق و تحسین این جفت ارز متوقف شده که برای به اشتراک گذاشتن یک بوسه شیرین و سپس ادامه داد: راهپیمایی با آنها.

ازدواج صورت گرفت فقط در حال حاضر در یک تظاهرات در فیلادلفیا از r/Damnthatsinteresting

"جمعیت جدا برای زن و شوهر که دست برگزار می شود و بوسید در وسط خیابان. آنها جشن در برابر پس زمینه از هزاران نفر از معترضان که در راهپیمایی, در هشتمین روز اعتراضات در فیلادلفیا" به Philidelphia سوال گفت: در بخش در Instagram, در کنار چند عکس از این زوج در روز عروسی.

"آنها قرار بود به ازدواج در میراث قلعه شد و به تعویق افتاد" Rev. Roxy Birchfield زن و شوهر عروسی, برنامه ریز, گفت, E! اخبار. پس از نیوجرسی مراسم رو لغو Birchfield گفت: Gordons ورود به تا به حال یک "میکرو عروسی" در باغ هتل به جای.

اقصر عروسی, فیلم زن و شوهر فیلمساز و لیندا مک کوئین, عکاسی, عکاس های خود را اسیر عروسی خود را.

عروسی خود را برنامه ریز جزئیات ساخته شده, ساده, نیز ارسال شده عکس های از جفت پیوستن به اعتراض. "بنابراین ما زن و شوهر, کری-آن & Mike آیا یک چیز امروز!" آنها گفت: در Instagram. "آنها فرار در عشق با وجود همه چیز را در این جهان عشق همیشه برنده است!"

عروس که می گوید: او یک OBGYN روز و تناسب اندام علاقه مندان با ارسال یک پیام به او Instagram توضیح رابطه خود را و چگونه این جفت ارز در نهایت مشغول شدم. "7 سال پیش او پرسید: من گفتم نه او با صبر و حوصله منتظر" عنوان آغاز شده است. "5 سال پیش او پرسید: من گفتم شاید او عمل کرده و با صبر و حوصله... 1 سال قبل او پرسید:" پرکینز نتیجه داستان. "من گفت: بله!"

لوگان هتل نیز به اشتراک گذاشته شده تصویری از زن و شوهر ، "عشق نیست لغو شد! ما مفتخر به کمک میزبان این مراسم عروسی زیبا در چنین روز تاریخی در شهر ما! نگاهی به عنوان معترضان با راه رفتن متوقف شد به جشن زن و شوهر زیبا در اولین نگاه خود را! یک لحظه ما به زودی فراموش نخواهد کرد" آن را گفت.

برنامه ریزی عروسی در طول یک بیماری همه گیر و در سراسر جهان تظاهرات نمی تواند چیزی آسان به این کار اما Gordons ورود به جهانیان نشان داد که دقیقا چگونه آن را انجام داده است.



tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن