9 بچه ها میز و صندلی مجموعه برای رنگ آمیزی, Crafting, & جمع آوری تمام تلخه

وجود دارد هیچ چیز cuter از دیدن ما kiddos سخت در کار بر روی یک طراحی یا پروژه ساختمان. آن را فقط نه چندان ز

توسط ETELARESANKHABAR در 7 مرداد 1399
Kids Table and Chairs Set

وجود دارد هیچ چیز cuter از دیدن ما kiddos سخت در کار بر روی یک طراحی یا پروژه ساختمان. آن را فقط نه چندان زیبا که هنر و صنایع دستی پروژه را بر عهده گرفته ما میز ناهار خوری و ما نمی توانیم خودمان را پیدا کنیم کلید و یا قبض آب در زیر توده ای از علم و رنگ آمیزی صفحات.

سرمایه گذاری در بچه ها میز و صندلی ها تنظیم شده است برای بیش از فقط شام شکرگزاری (اگر چه ما انجام این کار بیش از حد!). بچه ها میز و صندلی ها به اندازه مناسب برای پاهای کوچک و کمی پایین است شانس کمتری برای سقوط و صدمه دیده اما از همه مهمتر قادر به انجام این کارها خود را رشد می کند اعتماد به نفس خود را و استقلال است. بچه های ما نمی تواند دو sh*ts مورد که اگر آنها فقط می خواهم یک فضایی است که همه آنها به طوری که آنها می توانید رنگ و قرعه کشی و سختی افسانه رنگ مخلوط خمیر بازی ظروف سرباز یا مسافر (ما cringing فکر کردم!). گرفتن یک هنر کودکان و نوجوانان و یا فعالیت های جدول را می دهد آنها را به فضای خود را در حالی که به حداقل رساندن تعدادی از فضاهای ما نیاز به تمیز کردن, تا, برنده, برنده شدن! بسیاری از بچه ها میز و صندلی مجموعه چند منظوره است و می تواند جلوه های ویژه گرافیکی را به یک تنوع از گزینه های سرگرم کننده از لگو پایگاه برای خشک پاک کردن تخته به جداول شن و ماسه.

این که آیا شما به دنبال چند هدف کودکان و نوجوانان فعالیت میز برای اتاق نشیمن و یا کودکان و نوجوانان کلاسیک چوبی, میز و صندلی, صندلی برای اتاق ما رو شما پوشش داده شده است. ما در بر داشت حتی چند, زیبا و دلفریب, هوای آزاد, گزینه های پس لوس می توانید خود را بسیار خود را پاسیو فضا. هیچ بزرگترها اجازه!

بهترین بچه ها میز و صندلی مجموعه

IKEA بزرگ به دنبال مبلمان مدرن در بودجه بهتر از هر کسی. چگونه می تواند ما را فراموش کرده ام ما اولین آپارتمان میز و صندلی و صرف ساعت قرار دادن آن هم پس از سقز تا پرواز از پله ها ؟ خوشبختانه ما می توانیم یدکی خودمان (و همکاران) عذاب با این بودجه دوستانه کودک به اندازه سنگ از IKEA. این LÄTT میز و دو صندلی مجموعه ای است ساخته شده از کاج جامد و همراه با هم در حدود 10 دقیقه (واقعا!) بنابراین ما هنوز هم می تواند استراحت ما در طول naptime.

کامل به عنوان یک پاینت اندازه آشپزخانه میز ناهار خوری و یا فقط یک محل برای استفاده از لوازم این IKEA بچه ها جدول اندازه مناسب برای لوس سنین 2 و تا. در حالی که بسیاری از mamas برای اولین بار می خواهید برای دریافت یک جدول برای کودکان نو پا خود را, این یکی کار خواهد کرد تا زمانی که مدرسه ابتدایی. یکی mama مؤلف گوید: "پسر من است 4 و از طرف بلندتر بنابراین میز و صندلی سخت برای او به خاطر پاهای بلند خود را متناسب نیست زیر میز. او کاملا متناسب است."

$30 در IKEAMelissa & Doug هستند کارشناسی ارشد از همه چیز چوب برای بچه ها. ما عاشق این چوب جامد 3 قطعه میز و صندلی برای ما تخیلی کودکان پیش دبستانی. اندازه مناسب برای کودکان سنین 3-8 سحر و جادو واقعی نیست که این مجموعه را که گذشته آن است که ما می توانیم نشستن وجود دارد بیش از حد! این بچه ها صندلی ها دارای وزن تا 150 پوند بنابراین ما می تواند لذت بردن از چای احزاب فقط تا آنجا که به یاد ما پایین می توانید. موجود در سفید و خاکستری وجود دارد تنظیم برای مطابقت با هر playroom طراحی و یا آشپزخانه گوشه.

یک مادر تا به حال این را به اشتراک بگذارید "این احساس خوب و محکم و چوب به نظر می رسد مانند بسیار زیبا با کیفیت. این یک رویای مطلق به جمع آوری. آن را بیش از 15 دقیقه برای قرار دادن با هم و با من تقریبا 3 سال و 1 1/2 سال کمک می کند. جهت عالی شد. یکی از بخش های مورد علاقه من از این جدول است, فلزی تقویت در داخل قبل از حفر سوراخ. این باعث می شود آن را مانند به نظر می رسد این جدول می تواند جدا شده و دوباره به هم وصل دوباره بدون از دست دادن بسیاری از یکپارچگی آن است." نام دیگر آن را برای کودکان و نوجوانان شماره 2 و 3!

$92.66 در آمازون

به عنوان بچه های ما مسن تر نیاز به حسی میز و صندلی کوچک محو دور. این است که چرا ما از این عشق اواسط قرن مدرن میز و صندلی از Costzon. به نظر می رسد مانند یک رشد مجموعه, اما به اندازه به عنوان مبلمان کودکان و نوجوانان است که ما در واقع می خواهید در خانه ما! (به خصوص در نسخه.) مناسب برای اتاق یا اتاق خواب خود را و طراحی شده برای کودکان و نوجوانان تا سن 12 سالگی این چوب و آهن مجموعه قوی است و ارگونومی طراحی شده است. Costzon اشاره می کند که صندلی های خود شده اند و به صورت هدفمند طراحی شده برای ارائه پشتیبانی که در نهایت کمک می کند تا ما لوس بود در صحیح نشستن بدون توجه به سن آنها.

Pro-tip این مجموعه مجلس است که قطعا FNTO (برای زمان چرت زدن تنها) آن را به عنوان یک دو فرد و یاور نمی تواند 3 سال است. یکی mama مؤلف تا به حال این کلمات دلگرم کننده برای مونتاژ "عشق این میز فوق العاده آسان به جمع آوری هنگامی که شما را در درک چگونه آن را انجام داده است. من به تماشای یک ویدیو از یک جدول مشابه مجمع." چرا ما فکر می کنم از آن ؟

$159.99 در آمازون

بهترین کودکان و نوجوانان فعالیت های میز و صندلی مجموعه

اگر LEGOs واقعا بچه های خود را' چیزی که پس از آن بیشتر ساده هنر و صنایع دستی جدول است تنها چیزی که برای خود playroom. این Costzon هنر کودکان و نوجوانان فعالیت جدول دارای چهار انفصال زیر میز مخازن ذخیره سازی برای سازماندهی تمام لوازم هنری در حالی که آنها هنوز هم مفید است. بسیار سبک وزن پلاستیک باعث می شود این مجموعه به راحتی قادر به نقل مکان به اتاق ناهار خوری زمانی که مورد نیاز برای شکرگزاری و یا به زندگی برای یک عروسک خیمه شب بازی نشان می دهد. پلاستیک نیز به معنی پیچ. این است که یک مادر و کودک نو پا مونتاژ پروژه رویایی که تنها چند دقیقه طول می کشد برای قرار دادن با هم.

یکی mama مؤلف بوده در مورد این فعالیت جدول "این جدول است, دوست داشتنی, رنگارنگ, و اندازه مناسب آن است که بسیار پایدار و آسان برای نصب. آن را امن برای کودکان به دلیل وجود دارد هیچ گوشه های تیز. نیز وجود دارد که مخازن ذخیره سازی زیر میز که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای قرار دادن اسباب بازی و یا رنگ قلم برای کودکان. اگر چه آن است که یک کودک صندلی آن است که به اندازه کافی برای تحمل بیش از 100 پوند وزن. جدول پلاستیکی برای تمیز کردن آسان بدون بو و با دوام است. فرزند من و من آن را بسیار دوست دارم."

$109.99 در آمازونUTEX چند فعالیت جدول جذاب نگاه کودکان و نوجوانان کلاسیک چوبی میز و صندلی اما با قابلیت های ما نیاز دارید! این الحاق جدول بالا پنل برگشت پذیر است با یک طرف صاف برای پازل تخته و رنگ آمیزی و سمت تلنگر است که یک بلوک ساختمان پایه. (UTEX نمی توانم بگویم این یک لگو هیئت مدیره, اما که واقعا آنچه در آن است و آن را بسیار جذاب!) یکی mama ما می دانیم که اشاره شد تنها مگا بلوک نمی خواهد کار بر روی ساختمان پایه پس از سوراخ های خود را بیش از حد بزرگ هستند.

دست ما را از ویژگی های مورد علاقه هر چند توانایی ذخیره سازی بلوک های ساختمان, رنگ آمیزی مواد یا قطعات پازل در زیر جدول در یکی از دو شرکت بزرگ جلو و زیر شلواری. به معنی بدون پله در LEGOs در حالی که جارو چرا که آنها همه جمع میشه ولی به راحتی در دسترس زمانی که ما littles می خواهید به استفاده از آنها. یک مامان اظهار داشت:"این است ایده آل برای شام فردا و بازی. همه دوستان ما نظر چقدر خوب است و از جایی که ما آن را از."

$135.89 در آمازون

ارتکاب به یک بچه کرافت جدول در نظر گرفتن اقامت دائم در هر نقطه خارج از اتاق است که فضای در نظر گرفتن بپرسید. گرفتن بچه ها تاشو میز و صندلی یک گزینه است اما Costway است حاوی این ایده از یک میز تاشو و یک جدول فعالیت همه در یک. این 5-در-1 جدول فعالیت مورف به چند گزینه های سرگرم کننده از بلوک های ساختمان برای شن و ماسه جدول به جدول آب برای ما مورد علاقه ذخیره سازی جدول (آره, آن را می توانید نگه دارید خود تلخه از دید و خارج از ذهن) بلکه چین زمانی که ما نیاز به برخی از فضا.

حتی بهتر, قابل تنظیم, جدول, پاهای, اجازه می دهد آن را به اندازه مناسب برای ما 3 سال, اما همچنین گسترش به طوری که بچه های ما مسن تر هنوز هم درست ارتفاع میز برای آنها. مدفوع هستند وزن تاریخ تا 220 پوند تا زمانی که پدر می خواهد برای دریافت در در بلوک ساختمان اقدام, او می تواند با خیال راحت نشستن و بازی بیش از حد.

$65 در خارج

بهترین کودکان و نوجوانان, هوای آزاد, میز و صندلی, مجموعه

وقتی که می آید به بازی در کودکان نوپا به خصوص راه بیش از حد کوچک برای نشستن در کودکان و نوجوانان جدول. Costzon طراحی شده تا به یک کودک نو پا Adirondack میز و صندلی تنظیم برای مطابقت با خود ما مبلمان حیاط خلوت اما به اندازه مناسب برای آنهایی که کمی. ناهار خوری نقاشی با آبرنگ روی گچ است که یک راه سرگرم کننده برای مخلوط کردن آن برای کودکان نو پا در طول ماه فصل تابستان (و باعث می شود برای راه کمتر کردن برای مادر). ما دوست دارم که نگاه و احساس از این مجموعه را به آنها فکر می کنم آنها در حال ناهار خوری درست مثل grownups اما در یک پاینت اندازه فضا.

به پشتیبانی و armrests از یک عرشه کمک به استقرار اما با دوام پلاستیک سبک وزن است که آسان تر برای تمیز کردن از ما رشد کرده تا صندلی. آنها حتی می تواند انباشته می شود و زمانی که استفاده نمی کنید را کمی کمتر فضای حیاط. ما عاشق پر جنب و جوش قرمز رنگ برای حیاط خلوت تابستان سرگرم کننده, اما این می تواند به راحتی محو و دگرگون داخل خانه آمد زمستان.

$75.99 در آمازونوجود ندارد بیشتر ناب کودکان و نوجوانان, هوای آزاد, جدول از Little Tikes فروشگاه آسان کودکان و نوجوانان پارک. این تابستان باید در سراسر دبستانی مدار برای فعالیت های آب ناهار و حتی به راه اندازی به عنوان یک Play-Doh کارخانه. از پلاستیک با دوام می توانید نگه دارید تا شش بچه ها با رتبه بندی وزن 200 پوند در هر نیمکت و شامل یک نوشیدنی (یا مداد شمعی) دارنده در طول این مرکز است. این به این معنی هیچ مبارزه و محدود ریختن همانطور که در جدول می شود شلوغ با صفحات و تنقلات. بچه ها می تواند لذت بردن از خود را در فضای باز ناهار خوری تجربه بدون پخت در خورشید تحت حمایت چتر. و هنگامی که تابستان را از انجام این کار به راحتی تارهای صاف برای گاراژ ذخیره سازی تا سال آینده!

یک منتقد اشاره کرد: "این میز مناسب است. آن است که بسیار بهتر و بزرگتر از نسخه کوچکتر. من خریدم این برای من 4 ساله و نوه اما من 8 ساله خواهرزاده نشسته بسیار راحت است. در واقع گاهی اوقات من نوه باعث می شود من با او نشستن.. همچنین چتر باعث می شود آن را واقعا مانند یک فرد بالغ میز است."

114 دلار در خارج

KidKraft است میز ناهار خوری با نیمکت و چتر نگاه و احساس از مبلمان ما در واقع می خواهید در حیاط خانه ما (ما خیلی سخت بر روی آن در این سال!) اما در یک اندازه طراحی شده برای بچه ها. این جدول در واقع تنها 19 اینچ بالا است که مناسب برای کودکان پیش دبستانی از طریق سن 8 اما همچنین به اندازه کافی بلند برای ناهار خوری با دوستان (که می شود یک چیز دیگر) و گسترش کثیف پروژه (با نام مستعار fingerpaints). زیبا راه راه چتر فراهم می کند حفاظت از آفتاب در حالی که مطابق با بالشتک باعث نیمکت های چوبی کمی راحت تر برای لوس که دیگر پوشک بالشتک. آنها حتی خودشان در به طوری که آنها را تا پایان در خاک ما دوست دارم که!

یکی mama اظهار داشت:"شایان ستایش میز و نیمکت. این بالشتک ها با کیفیت خوب. من toddlers 'کمک' من آن را با هم و ما تا به حال آن را انجام داده و در کمتر از یک ساعت. آنها می خواهند به خوردن هر وعده غذا در آن است."

$139.35 در آمازون

به دنبال بزرگ تر مادر تایید شده باید دارا? اتمام همه بچه های ما دنده به مجموعه ای از playroom تا راست!

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان
stroke red


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن