9 بهترین درخاکسپاری ابزار برای الهام بخشیدن به خود را کوچک صورت فلکی دوست Space Cadet

حتی اگر یک سفر جاده ای به یک پارک ملی است نه در رادار خود در این تابستان شما می توانید مانند گالیله و معرفی

توسط ETELARESANKHABAR در 19 خرداد 1399
Constellation Globe Kids

حتی اگر یک سفر جاده ای به یک پارک ملی است نه در رادار خود در این تابستان شما می توانید مانند گالیله و معرفی خود kiddos به خلوت خیال پرستی با این عالی فضای اسباب بازی برای بچه ها—از یک تلسکوپ به یک صورت فلکی در جهان—حتی در محیط داخلی با محبت بچه ها را لحاظ روانی امیدوار بشم به خارج در شب. (هر kiddo موافقت خواهد کرد که ماندن تا گذشته خود را قبل از خواب همه در نام از یادگیری در مورد صور فلکی و خیال پرستی است یک درمان واقعی است.)

نگران نباشید اگر شما نگران هستید که آسمان شب به نظر می رسد خود را کف آشپزخانه بعد از یک کودک نو پا خوردن برنج Krispies. که تمام نقطه از خیال پرستی. جستجو برای یک صورت فلکی است به عنوان هیجان انگیز برای کودکان و نوجوانان به عنوان آن را برای پدر و مادر. ما ممکن است سفر بسیار در بزرگراه اما هیچ کس شما را متوقف خواهد کرد از سفر به کهکشان راه شیری است. و هیجان پیدا کردن دب اکبر را می توان به عنوان لذت بخش به عنوان بیرون کشیدن یک جایزه از یک جعبه غلات. و معلمان موافقت خواهد کرد—خیال پرستی قطعا شمارش به عنوان بخشی از مدرسه خود را در منزل طرح درس!

اما من زندگی در شهر بزرگ با sh*t بار از آلودگی نوری و کوچک-tiny بالکن (در صورتی که) شما ممکن است می گویند! هیچ (تیره) ماده (ha) است. ما در بر داشت فضایی, اسباب بازی برای کودکان و نوجوانان است که تبدیل هر اتاق به یک کهکشان دور ، در بهترین حالت این بنیادی اسباب بازی را برانگیختن حس کنجکاوی در مورد فضا, حداقل, تسکین دهنده, تب و تاب بودن از صورت فلکی پروژکتور باعث kick-ass nightlight.

بهترین تلسکوپ برای بررسی

همه ما مایل به فرار از گاهی (ahem در حال حاضر؟) و نانسی ب علم باشگاه MoonScope را به شما و بچه های خود را خارج از این جهان است. این تلسکوپ برای بچه ها ایده آل دروازه اسباب بازی را به شما معرفی کودکان به نجوم است. جولی W. گفت: "این استارت کامل تلسکوپ برای او [6 ساله-دختر] پس از آن است که سبک وزن و با دوام است. از آن آسان است برای حمل به طوری که او می تواند حمل و نقل کردن آن را در اطراف هر کجا که می رویم." استرس رایگان راه اندازی تلسکوپ همراه با دو لنز و یک پیش تراز glow-in-the-dark حلقه با نام مستعار "فوق العاده چشم" که اجازه می دهد تا کودکان و نوجوانان کشف رشته کوه ها و گودال های برخوردی در ماه است. (مامان نکته: شما ممکن است برای اولین بار اجازه دهید آنها را به بازی با دستگیره در طول روز برای جلوگیری از یک عدد بیانتها و معتنی تنظیم سوالات در تاریکی). سپس در حالی که شما و پشت پا زدن بر روی یک پتو برای برخی یک در یک خیال پرستی اجازه دهید آنها را کانال درونی خود را selenographer یک دانشمند است که مطالعات moon سطوح (ما چیزی جدید یاد گرفته و امروز بیش از حد) و ثبت آن در 22-صفحه مجله فعالیت می آید که با تلسکوپ. که پدر و مادر-آموزشی رایگان در بهترین حالت آن!

$83 در مایکلزبهترین فضا برای Snuggling

بچه های خود را' پر حیوانات مجموعه ای خواهد بود از این دنیا با تشکر از این 4 اینچ ستاره دنباله دار مخمل خواب دار با sparkly Mohawk. در حال بارگذاری-نرم اسباب بازی های فضایی است که بخشی از آسمانی مجموعه ای از منظومه شمسی—زحل و مشتری و نپتون به نام چند. و البته وجود دارد "خاکی" که پر از اسباب بازی است که واقعی ناسا فضانوردان در زمان با آنها روی موشک SpaceX به ایستگاه فضایی بین المللی. پشت در زمین بازی شیر یا خط این shimmery سیاره ای رفیق در سراسر اتاق به عنوان بخشی از تبادل نظر شهابی بازی—آن را بهتر از مبارزه با بالش. بیا خواب کودکان و نوجوانان خواهد شد عشق را به جمع شدن با این مرد کوچک به عنوان آنها را از خواب کهکشان ها و صور فلکی.

22 دلار در آمازون

بهترین فضا برای مسافران جهان

ما می دانیم که هر چیزی که می درخشد در تاریکی یک ضربه (چوب تب و تاب بودن چوب!). همین دلیل است که این نور تا صورت فلکی جهان است که مانند یک آهنربا برای star-دوست داشتن بچه ها. درخشان نقشه نه تنها به تصویر می کشد فلکی بلکه برجسته ستاره های اصلی. بنابراین خود را کوچک لئو می توانید فوق العاده روحی است که می دانیم که این ستاره بزرگ در آن کوکبه Regulus یکی از درخشان در آسمان است. و پس از آن طناب-رایگان کودکان و نوجوانان می توانید آن را در خارج به عنوان یک cheat-sheet برای پیدا کردن معامله واقعی در طول حیاط خلوت خیال پرستی. حتی کوچکترین بچه ها را دوست دارم این جهان و آن را در حال چرخش nightlight پروژکتور. مادر گفت: "من 14 ماهه را دوست دارد به دکمه را فشار دهید و تماشای صور فلکی روشن و او به خواب می رود تماشای ستاره بر روی سقف!" در طول روز اجازه دهید این جهان در حال چرخش بود یک یادآوری است که ما باید مقدار زیادی از مکان برای رفتن پس از قرنطینه ،

35 دلار در آمازون

بهترین درخاکسپاری کتاب برای کودکان و نوجوانان

محبوب جورج کنجکاو نویسنده, H. A. ری نمایش شور و شوق خود را برای نجوم با connect-the-dots رویکرد در غریب پیدا کردن صورت های فلکی کتاب برای مدرسه سن کودکان و نوجوانان. فصل شکسته فصول برجسته فلکی مختلف مثل اوریون و آندرومدا. این فصل در پیدا کردن ستاره ها در هوای گرگ و میش کامل برای kiddos که نیاز به چرت زدن قبل از آن. در حالی که این کتاب برای اولین بار منتشر شده دهه پیش این نسخه به روز شده است تجدید نظر شده شامل اطلاعات جدید علمی و ارائه می دهد یک منبع آنلاین است که اجازه می دهد تا خوانندگان جوان ردیابی موقعیت سیارات به سال 2100. مانند T. پترسون, شما نمی خواهد پشیمانی خرید این: "بهترین صورت فلکی کتاب برای بچه ها سرگرم کننده و آسان به عنوان خوانده شده, اما یک راه سریع برای یادگیری در آسمان است. من برای اولین بار من کپی زمانی که من یک نوجوان بود از آن استفاده می شود زمانی که من در گرفتن نجوم در دانشگاه MIT و در حال حاضر یک کپی برای من جوانترین grandkids. من ده ها نسخه از این کتاب (و آن برادر بزرگ) برای بچه ها و نوههایشان برادرزاده ها و برادرزاده دوستان و خودم."

9 دلار در آمازونبهترین ستاره فعالیت برای یک روز بارانی

روز بارانی یا نه یک پازل رنگارنگ است که تقریبا تضمین می کند که کودکان و نوجوانان خواهد بود اشغال برای حداقل 30 دقیقه (قرار دادن دعا دست emoji در اینجا.) امتیاز جایزه برای پازل است که می آید با یک درس—به عنوان این یکی می کند. هر سیاره یک برش با نام خود در پشت ترجمه شده به زبان های انگلیسی و فرانسوی. فانتزی! "این یک پازل بزرگ برای یک جوان solar system علاقه مندان می گوید:" مؤلف DebQ. "دوست دارم که چگونه آن را در واقع شامل سیارات اشکال که باعث می شود برای جالب قطعه پازل اشکال است." و زمانی که بچه ها آماده هستند تا بازنشسته آن چسب را با هم آویزان بر روی دیوار به عنوان براق آثار هنری است.

15 دلار در آمازون

بهترین ستاره با کتاب به خواب داستان

آن را هرگز خیلی زود به شما معرفی بچه های خود را به منظومه شمسی و این آواز آهنگ قافیه هم از 8 سیارات کوچک غیر ممکن است و نه عشق. ما در حال شوخی نیست شما بچه های کوچک می تواند به اندازه کافی از این کتاب—و ما کاملا مطمئن شوید که شما در نهایت یاد بگیرند که منظور از سیارات به زودی پس از (هیچ تلسکوپ مورد نیاز). الیزابت G. می نویسد: "آن را به راحتی در بالا ما 3 برای خواندن در شب. من دوست دارم که آن را به صورت دقیق حقایق در مورد سیارات کلمات و قافیه ها و تصاویر رنگارنگ و سرگرم کننده است. آن شده است یک ضربه با من 8 ماه و 2 سال قدیمی پسر."

8 دلار در آمازون

بهترین راه حل برای سیستم های خورشیدی در منزل

قرار دادن کسانی که خاموشی پرده ها به خوبی استفاده و راه اندازی یک ایستگاه فضایی در حفاری های خود را. کشف بچه ها فضا پروژکتور می تواند تبدیل هر اتاق به یک افلاک نما. این NASA-esque مدل های دو طرفه. یک طرف دارای یک گنبد دوار که پروژه های ستاره ها بر روی دیوار و سقف. Ahmad A. می نویسد: "من در اصل آن را برای خریداری من 4 سال ، و سپس من به پایان رسید تا آن را برای خودم. 🙂 در یک اتاق کاملا تاریک آن را با این نسخهها کار مانند سحر و جادو! در 'ستاره' حالت تمام اتاق پر از رویایی به آرامی چرخش مایل به آبی ستاره." (هیچ کس در حال رفتن به قضاوت شما اگر شما دزدکی حرکت کردن و خود را در اتاق خواب کودکان و نوجوانان برای برخی از آسمانی مدیتیشن اواسط روز است.)

دیگر ثابت, جانبی, دارای یک اسلاید پروژکتور به نمایش گذاشتن 32 تصاویر مختلف مانند سحابی سیارات و کهکشان ها—ساخت این فضا, ابزار جنسی, ابزار یادگیری بزرگی برای تمام سنین است. و از آنجا که نارنجی ایستاده چرخش 360 درجه حتی کوچکترین wriggliest دست نمی شکستن آن. یکی از چیزهایی که شما نمی توان گفت این است که "هوستون ما یک مشکل است."

26 دلار در آمازونبهترین ها را برای دست بنیادی یادگیری

به عنوان هر مادر است که با برخورد سرشار هنر کشو شما می دانید که بچه ها یاد می گیرند انجام می دهند. این تبادل نظر بنیادی صنایع دستی کیت پروژه برای کل هفته—از یک سیستم خورشیدی موبایل آسان به جمع آوری یک روز 'خیال پرستی' لوله شکل نما به تزئینی توری از طریق صور فلکی. ساخت موشک کاغذی نیازی به چسب (بساز! یکی دیگر از نیمکت ذخیره شده است!) اما آن است که توسط سوخت جوش شیرین و سرکه, ساخت انفجار همچنین یک انفجار. نمی شود بیش از حد شگفت زده اگر شما kiddos شروع به صحبت کردن در مورد فاز ماه به جای Minecraft در زمان شام. اشاره: ماه پروژه شامل Oreos و شیر. هنگامی که کودک شما انجام می شود با این پروژه های اتاق خود را فقط ممکن است نگاه مانند موزه هوا و فضا.

26 دلار در آمازون

بهترین برای درخاکسپاری نوزادان و کودکان نوپا

خوب به احتمال زیاد بیش از این بلوک ها ممکن است شروع به عنوان bb اسباب بازی به جای واقعی اسباب بازی های فضایی (it's ok, بلوک چاپ شده با استفاده از غیر سمی کودک-امن جوهر)—و معنی آنها را یاد بگیرند سیارات توسط اسمز? ما می تواند امید. اما واقعا شایان ستایش این بلوک ها با کنتراست بالا و خود را حفظ خواهد کرد Baby Einstein هیپنوتیزم برای ساعت. و پس از آنها ساخته شده از پایدار basswood شما می توانید احساس خوبی در مورد اضافه کردن آنها را به هر مهد کودک. نه بلوک تقریبا 2" مربع های رنگارنگ و بافت و خواهد بود به عنوان سرگرم کننده به صورت انباشته به عنوان آنها را برای یادگیری به عنوان پیشرفت کودک از دست زدن به آنها را به واقعا استفاده از آنها به عنوان یک ابزار آموزشی است.

20 دلار در آمازون

در حال حاضر مانند مای Jemison و برای رسیدن به ستاره ها. به دنبال بیشتر بچه ها اسباب بازی ؟ ما اونا رو.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان
stroke red


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن