از اعترافی: افکار در مورد خواب Sh*tshow

maximkabb/گتی قبل از اینکه بچه ها هیچ کس به ما هشدار می دهد در مورد چقدر سخت خواب است—به ویژه هنگامی که شما

توسط ETELARESANKHABAR در 26 اردیبهشت 1399
confessional-bedtime
maximkabb/گتی

قبل از اینکه بچه ها هیچ کس به ما هشدار می دهد در مورد چقدر سخت خواب است—به ویژه هنگامی که شما کودکان نو پا و بچه های جوان. منظورم این است که شاید آنها سعی می کنند, اما شما واقعا می تواند انتقال سطح suckage است که کسانی که در آخرین ساعات روز زمانی که شما فقط نیاز به بچه های خود را به رفتن. دمار از روزگارمان درآورد. به. خواب بنابراین شما می توانید خود را ابتدا آرام دقیقه به خودتان دیده بان بزرگم تلویزیون و خوردن خوب تنقلات? کسانی که در آخرین دقیقه که به نظر می رسد کشیدن برای ابدیت و شما متقاعد شده است که نهایی دایره جهنم است به انتظارنشسته بودند با فرزندان کوچک و درخواست برای بیشتر آب و مایل به شما بگویم "یک چیز دیگر" در مورد گوگل.

و در حال حاضر که ما در حال قرنطینه با آنها وجود دارد و هیچ راه فراری طلایی ساعت پس از خواب است که بسیار با شکوه. و که بسیار مهم برای ما خوب بودن.

بنابراین قبل از داشتن بچه ها شما واقعا نمی تواند آماده شدن برای این خسته کننده شبانه روند اما هنگامی که شما را تبدیل به یک پدر و مادر به کوچک خواب تروریست, شما می دانید. این امید وجود دارد دوستان. آن را بهتر. آنها به عنوان مسن تر و مستقل تر, آن را کاملا به عنوان جهنمی. و یا شما را متوقف مراقبت به همان اندازه اگر آنها تا اواخر باقی بماند چرا که بدن آنها باید زمان آسان تر دوره نقاهت بعد و آنها نمی فلاپ مانند ماهی به یک گودال از احساسات به این دلیل که آنها تا 8:45.

بنابراین در آن وجود دارد آویزان نگه قوی در برابر زمان و بدانید که در برخی از نقطه آنها را به خواب رفتن. منظورم این است که آنها به حق است ؟

اعترافی #25758977

"چگونه هر کس دیگری باید بچه ها که خواب... پس از آن وجود دارد من شفاعت با من 2 سال, در نیمه شب برای رفتن به رختخواب. من خسته هستم و فقط می خواهم یک شب بدون خواب نبرد."

اعترافی #25779282

"من مشتاقانه منتظر به خواب در تمام طول روز طولانی است. خود من قبل از خواب. همه. روز. طولانی است."

اعترافی #25780360

"بیا بچه از آن است که 10 pm. شما باید در خواب. شما فقط می توانید جلوگیری از نیاز به چیزهای?? Ugh"

اعترافی #25748510

"39 ساله و فقط لازم نیست که تمایل به ایجاد زمان برای رابطه جنسی. در خواب من خسته من فقط می خواهم به خواب. هر کس دیگری؟"

اعترافی #25778007

"من فکر می کردم خواب مکیده قبل از خود انزوا... اوه خدای من. من نیاز به این همه برای پایان دادن به, بنابراین من می توانید بچه من در جایی دیگر او را از پا خارج کرده و یک خواب طبیعی معمول دوباره."

به عنوان پدر و مادر عمدی کمی موجوداتی هستند که به ما کون ترک هر ثانیه از روز در حال حاضر همه ما باید انجام آنچه که ما باید انجام دهید برای دریافت از طریق این. حتی اگر این بدان معناست که غرقه شدن در یک کوچولو مامان-پزشکی پس از خواب. یا فرار از خواب معمول در دسترس نباشد. هیچ قضاوت!

اعترافی #25769391

"من علف هرز بعد از خواب مامان و من شرمنده"

اعترافی #25766656

"این 5:30 PM در اینجا و بچه های من در حال گرفتن اواخر چرت زدن. قبل از خواب ممکن است به خوبی, اما من با بهره گیری آرام."

اعترافی #25761084

"من متوقف به انجام این شب طولانی با کودک , شروع به خواب در اجازه دادن به او را فراموش خواب. خوابش در هر زمان. اجازه دهید برخی از مهم گه برو و این شگفت انگیز است زیرا در حال حاضر او را تحریک پذیر و درست مثل من بود. هیچ کس به AF در مورد بچه تا زمانی که آنها را متوقف کند."

اعترافی #25776018

"تکواندو فراموش کنم اگر من kds دارای یک خواب? Homeschool برای ما در نظر من همه ما به خواب اواخر دیده بان یوتیوب و پایان مدرسه در 4 ساعت, پس از آن من می توانید نوشیدنی و یا بازی پازل با بچه ها و سپس به رختخواب بروید و تلنگر باقلا"

بدترین زمانی است که دیگر اعضای خانواده خود را—کودکان و نوجوانان, همسر در-قوانین—آیا واقعا آنچه "خواب" معنی و شما فقط از جان گذشته برای آنها به همان صفحه به عنوان شما.

اعترافی #25762756

"من تنها کسی که بچه ها شنیدن کلمه "خواب" و تصمیم به ضرب و شتم گه از یکدیگر?"

اعترافی #25760775

"من آرزو می کنم DH کمک خواهد کرد با روال قبل از خواب. شاید پس از آن او می خواهم درک کنند که چرا شما نمی توانید راه رفتن را به کودک نو پا اتاق و به نوبه خود بر روی یک F#$&+*# ، که می شود به مقابله با یکی از بچه ها که بیدار است دوباره و نمی خواهد خواب و خواهد بود ترور فردا. آره نه DH."

اعترافی #24937024

"حتی زمانی که DH موافق به رسیدگی خواب, من هنوز یکی از گفتن DD9 به قلم مو دندان و قرار دادن بر روی لباس و.... به طوری که او می شود به قبل از 10. چه او فکر می کنم "خواب" به معنی??"

اعترافی #24486676

"شما SIL اما نمی آیند به خانه من و انتظار من به تغییر راه من پدر و مادر به خاطر شما انجام کارهای متفاوت است. بله~ من فکر می کنم بچه های من هر دو زیر 3 نیاز به یک خواب... حتی اگر این معنی است که آنها دست روی چیزهایی که اتفاق می افتد بعد از آن در شب است."

ما تمام شده وجود دارد در برخی از نقطه (چند هفته ما وجود دارد هر شب)—هنگامی که ما به طور رسمی به دست ما می گه. زمانی که ناامیدی بازدید و شما شروع به نگران هستند که آنها هرگز در واقع به خواب رفتن و این است که چگونه آن را به پایان می رسد برای شما.

اعترافی #25777193

"من 2.6 سال به دعوا هر چرت و خواب. من فقط گذاشته در رختخواب با او برای دو نفر. ساعت. در حالی که او جنگیدند رفتن به خواب. من رسیدن به پایان از طناب و من نمی تواند مقابله!! مثل من نمی تونم نفس بکشم الان از استرس و خشم از آن"

اعترافی #25755331

"مادر من اظهار نظر در مورد چگونه آرامش من بود و آنچه که حد و مرز من میرم با 21 ماه. او نمی کند و شاهد قبل از خواب وقتی که من احساس THISCLOSE به از دست دادن من گه. چرا بچه ها نفرت از رفتن به خواب تا این حد؟! اوه. من آرام نیست در حال حاضر."

اعترافی #25749114

"من یک هیولا در خواب"

و شما به معنای واقعی کلمه هر چیزی را به آنها را به رفتن. دمار از روزگارمان درآورد. به خواب. هر چیزی.

اعترافی #25753864

"من به دنبال همان f-ing معمول برای خواب. چرا این کار جادویی ترین از این زمان و پس از آن فقط epically دیگران نه ؟ در حال حاضر یکی از ندار و من از دست دادن ذهن من است. برو F به خواب!"

اعترافی #25778665

"من واقعا لعنتی نفرت خواب کمی fuckers فقط در حال اجرا در سراسر. فقط رفتن به خواب!!!!!"

اعترافی #25752898

"Dd3 یک خواب تروریستی است. همان برنامه بدون پرز و آخرین 2 شب او با رد هر گونه خواب تا نیمه شب. به طور کامل در نظر گرفتن هر گونه شانس من برای گرفتن یک استراحت از bb و یا گه انجام می شود. من فقط می خواهم او را به رفتن به خواب."

اعترافی #25750367

"من نمی توانم لعنتی این گه کنه. خواب یک کابوس کامل آن طول می کشد 3 ساعت برای دریافت این fuckers پایین. سپس آنها را در حفظ و گرفتن back up i'm losing my fucking mind."

اما خبر خوب! آنها سه سال برای همیشه لطفا برای. برخی از آنها نمی خواهد مبارزه با شما به همان اندازه است. روزی آنها خود قرار داده و به رختخواب. روزی شما حتی ممکن است خنده و یا یک شادی لحظه ای در خواب. سخت به این باور, اما این درست است.

اعترافی #25755850

"از دو شب گذشته در نیمه راه از طریق ما خواب معمول من 3 ساله مرا تحت فشار قرار دادند و گفت: "شما می توانید در حال حاضر!" من حتی غم انگیز در مورد آن. من او را دوست دارم به مرگ اما خیلی خوشحال او را مسن تر و مستقل تر."

اعترافی #25750159

"استفاده از 2 وضع w/ بچه ها تا آنها خوابش n دزدکی حرکت کردن. 1 شب آنها سرقت در اطراف برای یک ساعت. گفت: من تا به حال به اندازه کافی. راه می رفت, آنها گریه برای یک دقیقه و پس از آن من وضع آنها را بوسه شب n بسته درب. خواب است راه ساده تر در حال حاضر!"

اعترافی #24843542

"DD9 گفت: چیزی خنده دار در هنگام خواب آن را در زمان ما 15 دقیقه برای جلوگیری از خنده به اندازه کافی بلند به خواندن داستان قبل از خواب. من امیدوارم که او به خاطر چیزهای که زمانی که او رشد می کند."

بنابراین قبل از خواب بسیار زیبا که در بدترین حالت. آن را سمت راست وجود دارد با اسان-آموزش و پخت و پز شام آنها غذا خوردن در "چه بخش هایی از والدین به شما ضرب و شتم پایین و کاهش شما را به یک پوسته از شخص شما استفاده می شود" لیست. قطع در آن وجود دارد, پدر و مادر! شما فقط باید برای انجام این کار مانند 987,000 بار.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن