9 بهترین دویدن کالسکه به فشار از طریق ماراتن مادری

شما لازم نیست که برای اجرای ماراتن به فشار یک پرسه زن جاگ کردن...هک شما حتی نمی باید به تنه زدن! اما اجازه

توسط ETELARESANKHABAR در 27 تیر 1399
Best Jogging Strollers

شما لازم نیست که برای اجرای ماراتن به فشار یک پرسه زن جاگ کردن...هک شما حتی نمی باید به تنه زدن! اما اجازه دهید آن صورت, به عنوان یک مادر در حال اجرا یک مسابقه دو ماراتون. هر. تک. روز.

پس چه تفاوتی بین یک سنتی پرسه زن و پرسه زن جاگ کردن? استاندارد 4 پلاستیکی چرخ واگن شامل طیف گسترده ای از سبک های مانند نور فوق العاده جمع و جور چتر پرسه زن و نشستن و ایستادن کالسکه که مناسب برای بازی گاه به گاه پیاده روی آسفالت سطوح مسطح. در مقابل جاگر ورزش سه اندازه فوق العاده چرخ لاستیکی در مجموعه آیرودینامیک مثلثی موقعیت به سر خوردن بیش ترین سطوح هموار یا نه. و پس از رشد کودکان و نوجوانان مانند علف های هرز جاگر نیز از آنجا که آنها بسیار بالا وزن محدودیت (بعضی ها تا 75 پوند). بسیاری از حتی پیشنهاد سفر, سیستم های نوزاد صندلی ماشین بیش از حد.

2 بچه ها ؟ آهسته دویدن دو کالسکه هنوز ارائه آسان رول و قدرت مانور تک جاگر. هل دادن دو انسان در اطراف این است که کار سخت شما باید انتخاب stoller است که باعث می شود انجام آن را به عنوان آسان به عنوان امکان پذیر است. به علاوه بسیاری از دو کالسکه در حال گسترش نسخه از محاکمه و واقعی مامان faves – بنابراین شما می دانید که آنها بزرگ هستند!

بنابراین نوین گراش (یا پدر) برو جلو توری تا کفش و یکی از این جاگر برای قدم زدن یک اجرا یا اسپرسو....ما نمی خواهد قضاوت کند.

که بیمار از overpaying برای کودک چیزهایی است ؟ (برد دست.) شما در حال رفتن به عشق و قدردانی به خوبی با قیمت مناسب نوزاد روند اعزامی هل دهنده. بنابراین چه چیزی گرفتن ؟ هیچ گرفتن وجود دارد. ما تکرار: هیچ گرفتن وجود دارد! این قیمت مقرون به صرفه هل دهنده ورزشی بزرگ دوچرخه لاستیک با یک جبهه مفصل گردنده چرخ است که می تواند باقی می ماند قفل گردیده برای مانور و یا قفل شده است و برای دست زدن آسان تر زمانی که در حال اجرا است. کودک روند اعزامی ویژگی های 5 نقطه مهار خمیده صندلی خالی می باشند قابل تنظیم و خورشید, تاج, زیادی, سازی, سبد, و حتی یک میان وعده سینی. پدر و مادر از بچه ها چند اغلب حتی بزرگتر شکارچیان معامله. نگاه هیچ بیشتر از نوزاد روند سفر دو هل دهنده. هنوز هم تمام زنگ ها و سوت با یک قیمت باور نکردنی برچسب در زیر $200. می تواند به شما می گویند بنگ برای جفتک انداختن خود را ؟

$101.19 در آمازونتا کنون متوجه hoards از کودک هل دهنده شهر کوچک طفلانه بیش از همه فرودگاه ها و پارک? چرا که پدر و مادر که سفر دانم چه است! شهر کوچک است که بسیار سبک وزن و با دوام و واقعا آسان را بریزید. این نهایی متقاطع هل دهنده است unpoppable برای همیشه ساکت و لاستیک و تمام چرخ تعلیق ارائه گردیده مانور. بله این بدان معناست که شما می توانید در واقع هدایت فقط با یک دست آزاد کردن دیگر برای یک سگ دسته سه تایی دست کودک یا حتی یک قهوه سرد. در آینده فقط 21.4 پوند به تازگی به روز رسانی شهرستان Mini GT2 یک رد پای کوچک با یک داخلی جادار به اندازه کافی بزرگ برای بچه های بزرگتر – این نوع از mindblowing. "تیاو اندازه بزرگ است: نه خیلی کوچک و نه چندان بزرگ است که شما نمی توانید آن را در یک سفر. می گوید:" Mido در آمازون است. "این یک بزرگ و همه کاره پرسه زن."

$299.99 در آمازون

این نهایی همه زمین کالسکه کاربردی برای دنباله دار و در عین حال تمام این کودک و پدر و مادر تسلی خانواده می تواند برای بپرسید. ورزشی منحصر به فرد کنترل کنسول با دو handbrakes 3 موقعیت دسته خالی و پدر و مادر سینی (برای گوشی duh). حتی چرخ جلو را می توان قفل شده است و باز از این کنسول به صورت on-the-go تنظیمات (پشت خود را خواهد شد با تشکر از شما). آن را نیز سازگار با Chicco KeyFit و Fit2 نوزاد صندلی. آن را مانند Chicco خواسته پدر و مادر آنچه آنها می خواهند در یک پرسه زن و در واقع آنها گوش. ما احساس می کنیم آنقدر شنیده ام! یکی از مشتریان آمازون نوشت: "من عاشق این چیز. آن را بسیار آسان به فشار آن را بسیار محکم و دستگیره برجستگی و ماسه مانند آن را هیچ چیز نیست. آن را بسیار آسان به سقوط و قرار دادن در ماشین. فقط یک دکمه و پیچ و تاب از رسیدگی و بوم انجام می شود."

$379.99 در آمازون

خیلی کادیلاک از جاگر تول شهری سرش 2 دلچسب پرسه زن با فوق العاده صاف ، به علاوه ویژگی های پیشرفته ایمنی ایمن یکی از کوچک خود را بنابراین شما می توانید تمرکز بر روی خود اجرا کنید. تصور کنید که...یک مادر در واقع قادر به فکر می کنم در مورد خودش را برای در حالی که کمی! در علاوه بر این به نوار انعکاسی بر چرخ تاج و یک دستی و مچ بند برای ایمنی افزوده این ارابه شگفت انگیز ذخیره سازی. شهری سرش 2 تنها دارای امتیاز بالا هل دهنده به پیشنهاد زیادی zip-top محموله سبد و تن ذخیره سازی اضافی. فرورفتگی در آمازون به اشتراک گذاشته شده "در حال اجرا با آن یک رویا است. حتی مش جیب در دو طرف صندلی من دختر می تواند یک اسباب بازی و یا دو بعدی به او. و یه مش جیب پشت صندلی. من را فراموش کرده یک موز در آنجا خورده پرسه زن و موز تازه بود و unbruised روز بعد."

$500.00 در BACKCOUNTRY.COMمردمی در Joovy می دانم که فقط به خاطر شما فعال هستند نباید به این معنا نیست شما باید به پس زدن دهنه اسب در اطراف یک قایق از یک پرسه زن. ساخته شده از 6061 آلومینیوم هواپیما به Joovy زوم 360 فوق سبک وزن فقط 25.7 پوند است. و همه ما می دانیم که با تکنولوژی بالا ترمز خاموش جاده تعلیق سیستم های فوق العاده بزرگ هوا پر شده از لاستیک نیست نور است. با این 75 پوند وزن حد شما می تواند عملا فشار حدود 4 کلاس در این چیز! نیکلاس نوشت: در آمازون "این یک پرسه زن جاگ کردن. من راه می رفت 4 کیلومتر با آن دیروز و امروز ما زد 2 مایل با آن است. بسیار آسان برای مانور و سیستم تعلیق!! نه به ذکر است که بزرگ سایبان که من واقعا می خواستم در یک پرسه زن."

$269.99 در آمازون

همه ما دیده می شود (و شده است) کسانی که پدر و مادر— لود کردن با چندین بچه ها ginormous کیسه پوشک و یک مخزن از دو پرسه زن است که حتی مناسب از طریق یک راهرو. بود که قبل از بچه هل دهنده وارد دوقلو پرسه زن بازی. رفتن در هر نقطه در هر سرعت با همه زمین عزیزم هل دهنده اجلاس X3 دو پرسه زن جاگ کردن. دو اجلاس X3 100 پوند وزن حد و هنوز موفق به ارائه آسان کروز خود را با kiddos. "این پرسه زن شگفت انگیز" بررسی شانون در آمازون است. "ما برای همیشه لطفا برای یک کودک هل دهنده خانواده است. آنها درایو مانند یک خودرو لوکس هستند سبک وزن (قله بسیار سبک تر و آسان تر به مانور بیش از دیگران) آسان به سقوط و به طور کلی یک فاب پرسه زن. ما باید این را در علاوه بر این به شهرستان را انتخاب کنید و شهر تور – آنها فقط بهترین کالسکه!" این یک سرمایه گذاری ما آن را دریافت کنید اما شما واقعا می خواهید استفاده کنید (بر خلاف برخی از کسانی که کفش و کیف های دستی در گنجه خود را).

$649.99 در آمازون

مادرم تن از زمان اضافی در دست خود را – بله حق با شماست! هدر ندهید قیمتی کمی زمان شما به عنوان یک پدر و مادر جزئی و fussing خود را با پرسه زن. Graco FastAction برابر پرسه زن جاگ کردن دقیقا همان است که سریع و آسان! این هل دهنده یک دوم یک دست تاشو با سیستم اتوماتیک سازی قفل است و می تواند پایه های خود را زمانی که تاشو – سلام آسان! علاوه بر آن به طور کامل سازگار با تمام خط Graco نوزاد صندلی. آره این بدان معناست که هیچ آداپتورهای اضافی مورد نیاز خود را به استفاده از Graco carseat با این زیبایی کمی. فقط کلیک کنید یک کمی شما را در (با تشکر از بر اتصال تکنولوژی) و شما دو نفر خواهد بود از درب به عنوان سریع به عنوان شما می توانید کراوات کفش خود را. MacyMay2011 بررسی "این چنین یک خرید خوب!!!! کیفیت افسانه است. آیا به نفع خودتان و خرید این پرسه زن!!!! P. S. این نیز بسیار آسان به جمع آوری." حتی بیشتر صرفه جویی در وقت و انرژی و برای سفر سیستم است که می آید همراه با همیشه محبوب SnugRide 35.

$284.99 در آمازوننه یک دونده? ما شما را بشنود (زندگی خیلی کوتاه به ورزش است که سخت) اما شما هنوز هم می تواند لذت بردن از بزرگ قدرت مانور و صاف سوار یک هل دهنده حتی اگر ایده های خود را از ورزش است شکستن عرق قدرت خرید. Britax B-پر جنب و جوش است که قابل اعتماد جامد پرسه زن با تمام ویژگی های شما نیاز به کروز شهر و یا قدم زدن. البته از آن است که Britax صندلی ماشین سازگار است و حتی به فروش می رسد به عنوان یک سفر سیستم با Britax BSafe فوق العاده و یا BSafe35 صندلی ماشین. "عالی" متحده J. هولکوم, "عشق, عشق, عشق این پرسه زن! بسیار سبک وزن و بسته بسیار جمع و جور و پس از آن آسان برای حمل و نقل. عاشق راه آن را برابر تا به سرعت. رول بسیار صاف است. ما تا به حال مختلف پرسه زن با هر بچه (3 در حال حاضر) و این است که تا بحال بهترین پرسه زن ما تا به حال!"

$218.14 در آمازون

پرسه زن, اسطوره, افسانه – باب. به راحتی بدنام ترین پرسه زن جاگ کردن نام تجاری در بازار باب کالسکه مقابله با مسیرهای پیاده روی به راحتی به عنوان پیاده رو. پدر و مادر عاشق باب انقلاب فلکس 2.0 پرسه زن جاگ کردن طراحی شده است برای, هاردکور, دونده. "بهترین پرسه زن در سیاره زمین (به طور جدی)" raves Williams89 در آمازون "این است که به معنای واقعی کلمه کودک بهترین محصول ما تا کنون خریداری شده! من کمی شک و تردید که آن را به صرف پول زیادی در یک کودک مورد... اما وای! آن را به ارزش هر پنی!"

اما صبر کنید! همین حالا کلیک کنید و در عین حال! دیدار تازه منتشر باب انقلاب فلکس 3.0 – به عنوان اگر کمال در واقع می تواند بر بهبود یافته است. انقلاب فلکس 3.0 به روز رسانی wildly محبوب 2.0 با: silent مغناطیسی پنجره بسته شدن گسترش یافته ذخیره سازی سبد خرید با 6 جیب برای یک کمی خود را برای پر کردن با stuffies و چوب و تهویه صندلی و سایبان (به یاد داشته باشید XL سایبان در حال حاضر 50+ UPF). همه از این در حالی که هنوز ارائه فوق العاده صاف با تمام چرخ تعلیق به طور کامل قابل تنظیم میله های دسته دار (بلند و کوتاه پدر و مادر شادی) است و سفر سیستم آماده است. "بنابراین افکار نهایی? آن را دوست دارم. 5/5 قطعا توصیه می کنند. کش رفتن به سمت راست." وجود دارد LazyUnicorn گفت: از آن همه است.

$459.99 در آمازون

مهم نیست که اگر شما یک دونده مشتاق و یا فقط ساخت راه خود را از طریق مسابقه دو ماراتون از مادری این جاگر را حفظ خواهد کرد به روز خود را در حال اجرا صاف به عنوان می تواند. بررسی کنید ما دیگر بچه ها چرخ دنده به کمک این موش نژاد یک کمی آسان تر است.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان
stroke red


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im