9 بهترین لغت نامه ها برای بچه ها در تمام سنین— بروید به آنها بگویید که به آن نگاه کنید تا!


Dictionary for Kids

چگونه شما طلسم… D-I-C-T-I-On-A-R-Y ؟ ما تا به حال این گفتگو بیشتر از ما مراقبت از اعتراف با ما kiddos در مدرسه در منزل این سال است. با بازگشت به دانشگاهیان به سرعت در حال نزدیک شدن به در هر ظرفیت ما در حال پیدا کردن نیاز به بازگشت به اصول اولیه و سرمایه گذاری در اوله خوب مد لغت. مطمئن افروختن نسخه یا یک فرهنگ لغت آنلاین کار خواهد کرد اگر شما می دانید دقیقا چه شما در حال تلاش برای نگاه کردن اما لغت نامه ها بیش از فقط سریع بررسی املا— آنها واژگان ابزار ساختمان. (دستمالی دیکشنری کسی ؟ بله, آن است که در واقع یک کلمه!) فوق العاده بهره مند است و املا مهارت آنها نیاز به در واقع تلنگر از طریق صفحات چیدمان صحیح املایی هم بچه ها امروز فاقد این مهارت (جهنم بزرگسالان نمی تواند طلسم یا نه) و این تنها بودن بدتر تصحيح خودکار ساخت کلمات و تغییر متن بدون اطلاع به ما kiddos. حداقل با یک فرهنگ لغت در دست آنها می توانید ببینید که چگونه مضحک آن است که رقم جادوها آن rediculous.

به عنوان انسان ما روند تصاویری سریع تر از ما کلمات این هم درست است برای کودکان و نوجوانان. لغت نامه ها برای کودکان شریک سنتی راه اندازی یک دیکشنری همراه با تصاویر به کمک بچه های ما تجسم آنچه تعاریف در واقع چیست. به عنوان بچه بزرگتر آنها بیشتر آماده برای نسخه بزرگتر با کمتر تصاویر و کلمات. خواندن از طریق یک فرهنگ لغت طراحی شده برای کودکان و نوجوانان نشان داده شده است برای ساخت واژگان و تمایز در انتخاب کلمه با بچه ها نوشتن. در جهان از آموزش آنلاین که در آن کلمات در افکار داشتن دسترسی به هزاران نفر از کلمات است که یک دستور العمل برای موفقیت است. فقط صبر کنید تا بریتانیکا جدید همه بچه های دانشنامه بیرون می آید برای سقوط!

در حالی که در فرهنگ لغت وبستر باقی مانده است پادشاه ما scoured اینترنت برای پیدا کردن بهترین سن مناسب لغت نامه برای کودکان و نوجوانان K-12 و فراتر از آن ، را در خانواده زنبور عسل املایی!

بهترین دیکشنری برای اوایل خوانندگان

DK Merriam-Webster کودکان دیکشنری بیش از فقط زیبا صفحات (که آنها حالا با بیش از 3000 عکس), این یک ابزار یادگیری با پاداش مرجع اطلس. پل طراحی قدرت تصویرگر DK با Merriam-webster’s تسلط به زبان انگلیسی, نتیجه این است که مطمئن شوید که برای تعامل با همه kiddos پیر و جوان است. رنگارنگ اطلس ویترین کشورهای جهان, پرچم, و روسای جمهور ایالات متحده, همه منظمی بسته بندی شده با هم در پایان عظیم 960 صفحه کتاب است. ایده آل برای 1-4 بچه های کلاس هر یک از 35,000 کلمات شامل یادداشت ها در املا و نقطه گذاری به عنوان به خوبی به عنوان نمونه از نحوه استفاده از آن.

یک مامان مؤلف یادداشت “من 4 کلاس به طور منظم با استفاده از این به جای درخواست از گوگل برای تعریف است. ما عاشق تصاویر و فقط کلی لغت. توجه داشته باشید در سمت من متوجه شده ام که دختر من واژگان در حال گسترش است و این که او را به خواندن بیشتر. من معتقدم خیلی از آن است که با این دیکشنری و کشف کلمات جدید و قدردانی از کلمات است.”

$14.23 در آمازونگفتن داستان است که یک جزء کلیدی برای مدرسه ابتدایی نوشتن و قصه گو را مصور دیکشنری طراحی شده است برای کمک به ما kiddos انجام درست آن. این برنامه شامل بیش از 1000 داستان سرایی کلمات هستند که سازمان را به یکی از شش تم – شخصیت تنظیمات طعم و بوی, اکشن, هیجانی, و آب و هوا با 127 داستان سرایی موضوعات. می دانستند که وجود دارد راه های بسیاری برای گفتن یک داستان خوب? نویسنده خانم Wordsmith (با نام مستعار یک تیم هوشمند و خنده دار از نویسندگان) تصمیم گرفته است برای مقابله با آموزش و پرورش در یک بازی سرگرم کننده و نزدیک راه است.

خانم Wordsmith می گوید: “اگر مشغول, کودکان و نوجوانان می تواند به یادگیری سخت تر بیشتر کلمات مرتبط – اگر تنها آنها را به مراقبت از. آنها را می توان در توضیح نوشتن این استدلال و آواز به عنوان تنها کودکان و نوجوانان می تواند. ما کلمه جدید آموزش کارشناسان در اینجا به آتش پرماجرا کلمه یادگیرنده در داخل هر کودک. ما اطلاعات دانشمندان کلمه مناسب را انتخاب کنید بدون در نظر گرفتن سن. ما می دانیم که چه زمانی و چگونه به آموزش 6 سال حماسه کلماتی مانند “فهیم” – واژه ای که آنها را بهتر خوانندگان در هر سنی است.”

برنده هر دو مادر و جایزه انتخاب و 2019 Tillywig مغز کودک جایزه این بازی سرگرم کننده پیچ و تاب و در بازی های کلاسیک فرهنگ لغت است که مطمئن شوید که برای هر دو شرکت و الهام بخش ما جوانه زدن نویسندگان.

$14.59 در آمازون

بهترین دیکشنری برای فوقانی مدرسه ابتدایی

هدف نهایی از داشتن یک بچه دیکشنری های زبان انگلیسی است که برای دریافت آنها را به استفاده از آن ، همه ما می خواهیم بچه های ما به کلمه پیشرفته. به Merriam-Webster Elementary Dictionary واقعا سطح بعدی در حال حرکت تا دوران کودکی فرهنگ لغت نردبان. از جمله 36,000 کلمات این تصاویر کمتر از آن را برادر و خواهر جوان تر, اما هنوز هم به نظر می رسد و احساس می کند مانند یک کتاب بچه ها. سن توصیه شده است 3rd-5th grade اما آن را مربوط به راه طولانی تر از آن است.

برخی از ویژگی های مورد علاقه ما عبارتند از: تاریخچه پاراگراف به طوری که آنها می توانند یاد بگیرند که داستان پشت ایجاد کلمات یونانی و لاتین کلمه ریشه پاراگراف به کمک واژگان و املا. (آره ما فکر می کنم ما می توانیم با استفاده از این ابزار بیش از حد.) این نسخه شامل به نقل از ادبیات کودکان به کمک اتصال واژگان به آنچه که بچه ها در واقع خواندن. شگفت آور!

یک منتقد موافق “این ضروری است و در مورد همه بچه ها باید داشته باشد. این آموزش داده شده است برای انجام تحقیقات (با در نظر گرفتن ابتکار عمل در واقع به دنبال چیزی به جای فقط “گوگل” آن). برخی از کلمات حتی تصاویر است که کمک به نشان دادن معنی کلمه بهتر است. دختر من 10 سال پیر شده است و با استفاده از آن را برای چند ماه گذشته پس از من آن را خریدم ، من دوست دارم که صفحات ذکر شده در بالا گوشه آغاز و پایان کلمات/نامه برای آن صفحه خاص. او در حال حاضر از آن ساخته شده سفارشی از او به طور خودکار گرفتن فرهنگ لغت هنگامی که او را درک نمی کند چیزی به جای پرسیدن.”

$7.62 در آمازون


داشتن یک دیکشنری اسپانیایی انگلیسی (یا هر زبان دیگر که برای ماده) است که به طور خاص ساخته شده برای کودکان و نوجوانان می تواند معرفی حیاتی مهارت های زبان در سنین پایین هنگامی که بچه ها به احتمال زیاد به حفظ آن است. DK اول Picture Dictionary: اسپانیایی شامل 2,000 استارت کلمات برای مبتدیان همراه با تصاویر به کمک فرایند معنی کلمه. این ممکن است مانند یک کتاب برای بچه های جوان است, اما زمانی که شما در حال یادگیری یک زبان جدید ما همه در همان صفحه. این مفید مشق شب همدم مفید خواهد بود تمام راه را از طریق مدرسه و فراتر از آن.

یکی از بررسی اظهار نظر در همه مفید شامل ویژگی های “آنها شامل تلفظ کلید درست در کنار کلمه و مثل من گفت: تصاویر غنی و رنگارنگ و واقع بینانه عکس. در پشت زبان انگلیسی A-z و A-z dictionary (هر دو رنگی به طوری که آنها آسان برای پیدا کردن). همچنین دارای یک فعل لغت نیز همراه با عبارات مفید بخش از جمله “نام من است” و یا ماه از سال ، من به شدت توصیه این به هر فرد بدون در نظر گرفتن سن کسی که می خواهد به دانستن برخی از اساسی اسپانیایی. آرزو می کنم من تا به حال این کتاب را در مدرسه بالا است.”

$10.25 در آمازوننویسنده جین جزایر می داند که یک چیز یا دو مورد کلمات از او یک معنوى تجارت (نگاه کنید آن را!). کار خود را از فرهنگ لغت از کلمات دشوار است سرگرم کننده بزرگ در یک کتاب کوچک است که هیجان و لذت هر دو kiddos و mamas به طور یکسان. فکر می کنم از آن به عنوان نوع جدیدی از خواندن قبل از خواب… جزایر اذعان دارد که بچه ها نمی نشستن و خواندن یک دیکشنری پوشش به پوشش اما این آنها خواهد شد. از جمله 400 کلمات دشوار است که سخت به می گویند و طلسم این دیکشنری دارای قدرت به نوبه خود هر لحظه به یک, خانواده, چیزهای بی اهمیت, کلمه بازی در حالی که ساختمان واژگان.

یکی mama اشاره کرد:”بچه های من هستند نه آنهایی که به دنبال dictionary اما این کتاب کاملا! این بسته بندی شده با سرگرم کننده و جالب کلمات با تعاریف و سرگرم کننده تصاویر به رفتن با آنها. چه volcanologist? دقیقا همان چیزی است که یک kerfuffle? بچه های خود را ممکن است بیرون آمدن از این بهتر واژگان از شما. پر جنب و جوش تصاویر در کتاب هستند یک راه عالی برای کودکان و نوجوانان علاقه مند در کلمات مختلف و آن را جذاب برای خوانندگان جوان. آیا بچه های خود را می رویم به استفاده از تمام این کلمات در زندگی روزمره ؟ هیچ. آنها می خواهند برای به دست آوردن یک درک کمی بیشتر از زبان انگلیسی بله!” ما یک زندگی واقعی شما Smarter Than A 5th Grader? اتفاق می افتد به زودی.

$13.50 در آمازون

بهترین دیکشنری برای مدرسه

اکثر دانش آموزان شروع به گرفتن یک زبان خارجی در مدرسه و در حالی که آنها فکر می کنم ترجمه گوگل می داند که همه ما mamas بهتر می دانند. ما اسپانیایی آموزش kiddos به زودی یاد بگیرند به درک, اسپانیایی-انگلیسی فرهنگ لغت آنجا که ما انجام سفر به خارج از کشور وقتی که می آید زمان برای مشق شب. Merriam-webster’s مصور Spanish-English Student Dictionary شامل 50,000 ترجمه با 1000 تصاویر به کمک در اکتساب زبان. با هر دو زبان انگلیسی به اسپانیایی و اسپانیایی به انگلیسی ترجمه این نیز ایده آل ابزار مرجع برای دانش آموزان دو زبانه و دانش آموزان به دنبال یادگیری زبان انگلیسی به عنوان به خوبی.

یک منتقد با اشاره به “اضافی” این لغت نامه در مقایسه با برخی دیگر برای کمک به آنها در حقیقت یادگیری زبان اسپانیایی. “این کتاب بسیار روشن است با تعاریف. و آن را بسیار بهتر از راه حل جستجو در وب برای ترجمه کلمه. به جای فقط یک راست تعریف این دیکشنری ارائه می دهد چندین تعاریف عبارات با استفاده از کلمه و متن نمایش که در آن کلمه ممکن است مورد استفاده قرار گیرد. همچنین به عنوان با تمام لغت نامه های صفحات پر شده با ده ها تن از کلمات که ارائه بیشتر اکتشاف.”

$10.33 در آمازون


توسط مدرسه ما kiddos انتظار می رود به خواندن و نوشتن با فرم بهتر از “این مقاله من در…” نوع جملات. این زمان برای سرمایه گذاری در اول خود را مرجع تعیین شده برای ساخت و گسترش زبان انگلیسی است. Merriam-webster’s روزمره زبان مرجع مجموعه شامل یک 75,000 کلمه فرهنگ لغت با کلمات مناسب برای مدرسه مانند frenemy, hashtag و مش کردن یک فرهنگ لغت با بیش از 150 ، 000 کلمات و واژگان ساز.

با توجه به وبستر, the vocabulary builder است “به ویژه طراحی شده برای بهبود مهارت های زبان. 250 یونانی و لاتین ریشه کمک در یادگیری از 1200 words plus 2,000 نزدیک اصطلاحات مرتبط. واقعیت پر از پاراگراف های مفید, جملات نمونه و آزمونها را در این دوره مناسب برای دانش آموزان آماده شدن برای آزمون های استاندارد.” ما می دانیم که دانش آموزان میانه نمی تواند فکر می کنم گذشته ناهار بی خیال فکر کردن در مورد امتحانات, اما با این راهنمای دستی در اطراف برای چند سال آینده تنها چیزی است که آنها نیاز به imbed که دانش است. فقط همین را بگویم که آنها ما گفت: پس…

$12.75 در آمازونبهترین دیکشنری برای دبیرستان و کالج

این استاندارد طلا از نظر لغت. در زمان ما kiddos وارد دبیرستان, تصاویر و بصری مشاوران برای کمک به درک رفته اما داشتن یک به روز رسانی جدی dictionary of American English language نمی تواند کم ارزش. این که آیا آن را برای نوشتن کالج پذیرش مقالات و یا به سادگی به دنبال کلمات در زبان انگلیسی تکالیف به Merriam-webster’s Collegiate Dictionary است که باید به سمت میز مرجع. این نسخه جدید منتشر شده در سال 2020 شامل 225,000 کلمات و تعاریف از جمله کلمات جدید از همه رشد صنایع (علم بهداشت فناوری و غیره).

یکی از بررسی اظهار نظر در سودمندی این نسخه خاص, “این فرهنگ لغت بسیار خوبی انجام شده است. این شامل بارهای از نمونه ها و منابع است. برای تقریبا هر کلمه وجود دارد که یک یا چند جمله به توضیح استفاده از کلمه. کلمات مشابه را به یکی از جستجو نیز ذکر شده است. آن را بزرگ برای دانشجویان که نیاز به نوشتن گزارش و پایان نامه. اگر چه امروزه شما می توانید با استفاده از بسیاری از لغت نامه آنلاین نسخه کاغذی این یکی خیلی handier به دلیل تعداد و کیفیت نمونه است.”

$1.24 در آمازون


فقط درست فرهنگ لغت dorks می دانید ریشه های Collins dictionaries (به ما اعتماد ما بود یا نه!), اما ما ارسال نه چندان لوس به کالج یا دبیرستان زبان اسپانیایی با کار اصلی است که باید برای سطح پیشرفته زبان اسپانیایی است. این Collins Spanish Dictionary: کامل و مشروح در اصل منتشر شد در سال 1971 و پیشگام رویکرد ما همه عادت کرده ایم به امروز در لغت دوزبانه. پوشش ممکن است به نظر می رسد نچسب اما محتوای داخل این سنگ درست. این به معنای واقعی کلمه یک درس در آموزش کودکان و نوجوانان ما به قضاوت یک کتاب توسط پوشش آن.

یک منتقد در یادداشت “من چندین اسپانیایی لغت نامه و این یکی از من به نوبه خود به. آن را می دهد سایه های معنی بنابراین شما می توانید به طور دقیق در استفاده خود را. عالی شروع یادداشت ها و اطلاعات تکمیلی. این تنها یکی از شما نیاز دارید اگر شما جدی در مورد یادگیری زبان اسپانیایی و نیاز به یک میز لغت است که در خدمت شما برای یک عمر مطالعه است.” ما فقط همین را نشان می دهد سقز آن را به عقب و جلو به مدرسه هر روز!

$59.95 در آمازون

به دنبال بیشتر دارا برای بازگشت به مدرسه ؟ بررسی کامل مامان تصویب بچه ها دنده چک لیست.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de