9 بهترین پوشک بچه از سال 2020— عطر رایگان, Hypoallergenic و غیر سمی

پس شما بسته بندی نوزاد خود را بیکار و تنبل در پوشک از کسانی که برای اولین بار نوزاد روز از طریق یک یا دو سا

توسط ETELARESANKHABAR در 30 خرداد 1399
Healthy Diapers

پس شما بسته بندی نوزاد خود را بیکار و تنبل در پوشک از کسانی که برای اولین بار نوزاد روز از طریق یک یا دو سال آینده آنها احتمالا باید سالمترین انتخاب درست است ؟ در مورد شما نمی دانم — و اگر نه با عرض پوزش به شکستن آن را به شما — پوشک معمولی اغلب حاوی مواد شیمیایی خشن است که می تواند باعث تحریک پوست نوزاد (سلام بثورات پوشک) و به طور بالقوه باعث پیامدهای بهداشتی دیگر. نه به ذکر است یک بار مصرف پوشک بچه معروف های مضر برای محیط زیست به دلیل مواد سمی و عدم توانایی در شکستن. و در حالی که شایستگی طرح از امروز پوشک های پارچه ای ممکن است به اندازه کافی برای متقاعد کردن شما را به سوئیچ برای بسیاری از ما بچه زمان و تلاش آن طول می کشد برای تمیز کردن آنها فقط بیش از حد از یک تعهد (و هیچ شرم در آن Mama!).

مطمئن باشید برای بررسی از ما مامان-تایید پوشک پارچه تراکم بیش از حد!

پوشک آمده است یک راه بسیار طولانی بنابراین امید بستن برای کمتر مضر بیشتر دوستدار محیط زیست نوزاد یا کودک است که بسیار ممکن است این روزها. (و خبر خوب برای Huggies و Pampers طرفداران: آنها رو پاک کن گزینه بنابراین در ارتباط باشید.) آیا کودک شما ادم بیکار و تنبل است که نگرانی اصلی خود را و یا شما می خواهم برای کاهش تاثیر خود را بر محیط زیست ما گرد کرده ام تا بهترین پوشک بچه در بازار است. از آمازون مسخره مقرون به صرفه خرس مادر خط به بالا پایدار علامت های تجاری مانند صادقانه و سلام Bello (که با همکاری Walmart) به پوشک که شما می توانید در واقع کمپوست (بله واقعا!), اتمام تمیزترین پوشک برای یک کمی خود را به کثیف. PS. این غیر سمی پوشک نیز بزرگ کودک دوش هدیه تذکر!

بهترین زیست تخریب پذیر و غیر سمی, پوشک

اجازه ندهید که مدرسه بسته بندی شما احمق: اندی Pandy بامبو پوشک ایجاد شد توسط مادران مورد علاقه در میان کشورهای عضو اکو آگاهانه پدر و مادر در آمازون است. یکی از مهمترین و "طبیعی" پوشک در خارج وجود دارد, آنها ساخته شده و بدون مواد شیمیایی خشن, کلر, فتالات, لاتکس, پی وی سی, TBT, الکل یا مواد نگهدارنده. بنابراین آنچه که در آنها از شما بپرسم ؟ تجدید پذیر بامبو (که رشد می کند و بدون کودهای شیمیایی و یا آفت کش ها) که بافته شده را به یک نرم و با دوام پوشک است 86.5% زیست تخریب پذیر است. به علاوه اندی Pandies هستند hypoallergenic به طور طبیعی ضد باکتری و با "هیچ نشت تضمین" است که حق مشتریان ناراضی به بازپرداخت کامل.

"اندی Pandy پوشک کامل می گوید:" یک مؤلف. "آنها بسیار لطیف و نرم هر دو در خارج و داخل. سمت زبانه و پشت پنل بسیار چسبناک است که اجازه می دهد تا به دریافت بسیار دنج قرار گرفتن مناسب است. پسر ما می شود بثورات پوشک خیلی اغلب از غیر سبز پوشک اما هرگز بثورات پوشک در حالی که با استفاده از اندی Pandy."

38 دلار در آمازوناگر شما در حال سازگار با محیط زیست آگاهانه پدر و مادر به دنبال برای راحتی از پوشک یکبار مصرف Dyper پاسخ خود را است. ساخته شده با مسئولانه منابع بامبو و بدون جوهر, کلر, لاتکس, الکل, عطر, پی وی سی, لوسیون TBT یا فتالات الیاف طبیعی از این پوشک شکستن به راحتی بیش از حد. شگفت آور, آنها حتی compostable به علاوه این شرکت ارائه می دهد یک اشتراک کمپوست خدمات (به نام REDYPER) را به سازگار با محیط زیست در اختیار حتی آسان تر است. و نگران نباشید اگر چه Dypers ساخته شده با گیاهان, آنها با دوام و جاذب برای کودک خود را پشت سر گذاشت. شما می توانید یک اشتراک به Dyper و یا انتخاب کنید تا یک جعبه در آمازون اونا سعی کنید برای اولین بار.

مشتریان لازم نیست فقط عشق محصول آنها با بیحوصلگی حرف زدن در مورد Dyper خدمات مشتری به عنوان به خوبی. "چنین سرویس آسان برای استفاده مشتری از خدمات برجسته" gushes یک مشترک. "نه به ذکر است, پوشک, با کیفیت بالا, جاذب, هرگز داده اند من حساس بانوی راش و من احساس خوبی در مورد استفاده از یک محصول است که کمک می کند تا کاهش کلی ما رد پای کربن. همچنین -- شما هرگز به پرداخت هزینه برای پوشک شما لازم نیست!" توجه داشته باشید جانبی: آنها را تحویل به محل خود را هنگامی که شما در تعطیلات به خوبی!

$68 در DYPER

ساخته شده از الیاف بامبو (چه چیز دیگری؟) Dewor یک ترکیب از کلمات "شبنم" و "آلی"یکی از چند زیست تخریب پذیر پوشک بچه در بازار است. شما نمی خواهد پیدا کردن فانتزی, الگوهای, اما آنها به رخ کشیدن یک تجمل احساس جاذب تفاله هسته ای و چسبناک الاستیک برای مناسب مطلوب. به طور طبیعی آنها نیز رایگان از بد مواد (کلر, رایحه, لوسیون, لاتکس, فتالات, پی وی سی, TBT, و غیره.), ساخت آنها را امن و hypoallergenic.

می گوید: مؤلف "من شروع به فکر می کنم وجود ندارد پوشک در جهان بود که هر دو عملی برگزار شد و به مسخره استاندارد برای یک غیر سمی پوشک (عطر و پارابن, فتالات, کلر, رنگ, لاتکس رایگان; hypoallergenic, TCF) ... من فوق العاده ضربه زننده است. اگر آنها آن چیزهایی نیست با کیفیت خوب. بدون پوشک به نظر می رسید به کنه تمام جعبه. سپس من در بر داشت Dewor و نمیفهمد چه بیشتر ... و تصمیم گرفت به آنها را امتحان کنید. خیلی خوشحالم من! علامت تمام جعبه های من هیچ blowouts با توجه به کیفیت عالی. به معنای واقعی کلمه بهترین است."

$37 در آمازون

رابطه پایدار و غیر سمی, پوشک

شما پیدا نسل هفتم در بسیاری از "بهترین" غیر سمی پوشک لیست و دلیل خوب: آنها ساخته شده بدون بنجل مسائل (شما می دانید, لوسیون رایحه کلر و دیگر مواد شیمیایی خشن و آلرژن) به علاوه آنها پر شده با جاذب گواهی FSC پایدار خمیر چوب. این به این معنی آن را مسئولانه منابع مطابق به شورای نظارت بر جنگل ها و کمک به حفظ طبیعت و خانه از مخلوقات اغلب برجسته در پوشک. این بدان معناست که نسل هفتم خوب است برای پوست های حساس و دل (وای!).

خریداران مناسب و جذب بیش از حد. "اگر شما یک سنگین نیمه شب pee-er اینها برای شما! می گوید:" یک مؤلف. "آنها تنها پوشک پسر من نمی ادرار از طریق. او دو و من استفاده می شود به به از خواب بیدار قبل از او را به تغییر او را یک بار و یا زمانی که او از خواب بیدار در صبح خواهد خیس خود را از طریق پوشک. در حال حاضر او خوب! او همچنین یک طرف جای خواب و چسبناک طرف شگفت انگیز هستند!"

47 دلار در آمازوندوستداشتنی زمین-دوستانه و مقرون به صرفه است ؟ بله لطفا! کریستین بل و داخ چوپان با قیمت مناسب مراقبت از نوزاد شرکت چک هر سه. این برنامه شامل چاپ شایان ستایش و فقط سمت راست متناسب با سلام Bello پوشک ساخته شده با پایدار برداشت fluff pulp که خبر خوبی است اگر شما در حال سازگار با محیط زیست آگاه است. آنچه آنها نمی حاوی لوسیون عطر و فتالات به علاوه آنها تولید شده با کلر-رایگان پردازش ... و آیا ما به ذکر است که آنها در حال hypoallergenic? سلام Bello است با همکاری Walmart, بنابراین شما می توانید انتخاب کنید تا یک جعبه وجود دارد و یا ثبت نام برای یک اشتراک که در آن شما می توانید سفارشی چاپ, گیر کردن مباحث و نمره 15% حق بیمه محصولات مانند لوسیون پوشک کرم های ضد عفونی کننده دست ، اگر شما هرگز فکر نمی کردم پوشک خرید می تواند سرگرم کننده Hello Bello فقط ممکن است شما اشتباه است.

"من دوست دارم این و من می توانید احساس امن قرار دادن آنها را بر روی کودک من" توضیح می دهد که یک داور خارج شده. "من احساس می کنم آنها خیلی بهتر است که بالا نام تجاری پوشک من فکر کردم من دوست داشتم تا متوجه شدم چه در آنها است. عزیزم من آنها را دوست دارد به هیچ خارش یا خراش پس ما روشن به سلام Bello."

$24 در خارج

اگر شما یک مادر (و اگر) شما قطعا شنیده صادقانه شرکت پوشک. آنها افسانه ای برای خود, مسخره, زیبا و دلفریب, طرح, نرم نشت-رایگان آسایش و مواد غیر سمی است که امن برای کودک خود را. آنها همچنین مناسب برای پوست های حساس چرا که آنها عاری از لاتکس, رایحه, لوسیون, و آنها در حال ساخته شده و بدون کلر پردازش. جایزه: آنها بهتر است برای محیط زیست بیش از حد از آنها ساخته شده با گیاه بر اساس مواد و پایدار برداشت fluff pulp. این فرقه مورد علاقه کودک ملزومات موجود با اشتراک و یا شما می توانید پیدا کردن مقدار زیادی از طرح و اندازه از گزینه های سمت راست در آمازون است.

"من عاشق صادق نام تجاری پوشک می گوید:" آمازون خریدار. "آنها در حال ساخته شده بدون مقدار زیادی از مواد شیمیایی و رایحه است که پوشک شناخته شده و نسبتا بیشتر دوستدار محیط زیست است. از همه مهمتر برای پدر و مادر: آنها مناسب نوزاد خوب نیست و هیچ بوی بدی که به برخی از محبوب تر با نام تجاری پوشک زمانی که خیس. و طرح های بسیار زیبا برای دختران و پسران!"

26 دلار در آمازون

مقرون به صرفه ترین غیر سمی پوشک

این آمازون با نام تجاری مسخره مقرون به صرفه و بیش از 1300 بررسی 5 ستاره را به شما بگویم که آنها یک ارزش بزرگ است. خرس مادر پوشک لازم نیست که هر گونه اضافه زواید اما مادران با تجربه می دانم که گاهی اوقات ساده ترین بهترین است. آنها در دسترس در دو سبک ("ترد سفید" و "خرس الگوی") و قابلیت رطوبت شاخص و سوراخ پشت تسمه برای کمک به جلوگیری از نشت. اما بهترین ویژگی دارد آنچه آنها ساخته شده بدون: هیچ عطر, عنصر کلر و یا لاستیکی ساخت آنها ملایم و ضد حساسیت برای کودک شما حساس بیکار و تنبل است. و حدود 18 سنت پوشک شما سخت فشرده برای پیدا کردن یک نام تجاری است که پاک تر و ارزان تر است.

مشتریان می گویند که این دوام پوشک برگزار خواهد شد و تقریبا در هر فوران چاه نفت. "مردد به دیگری را امتحان کنید با نام تجاری, چرا که من سعی کردم تمام عمده و برخی از برندهای ژنریک و همچنین از پوشک های پارچه ای برای من حساس نوزاد" می افزاید: مؤلف. "من با خرس مادر من احساس می کنم آنها یک لیگ گزینه است. تا کنون خیلی خوب به نظر می رسد مانند آنها موفق به جلو و با هم بهترین پوشک و واقعا خوب پوشک."

قیمت 39 دلار در آمازونبهترین های تجاری بزرگ غیر سمی پوشک

آنچه مقابله با این پیشرو کودک با نام تجاری خط پاک کننده پوشک? Pampers خالص حفاظت وعده مناسب و حفاظت از خود را به جریان اصلی سبک اما با سموم کمتر و بیشتر گیاهی و مواد. به طور خاص آنها نیست عبارتند از: کلر سفید کننده, عطر, لوسیون پارابنها و 26 سایر مواد طبقه بندی شده به عنوان آلرژن توسط اتحادیه اروپا. این به معنی این پوشک ضد حساسیت برای پوست های حساس به علاوه آنها فوق العاده نرم با تشکر گیاهی و الیاف.

در علاوه بر این به خود تمیز کننده, ترکیب داوران می گویند که آنها خوشحال با ارزش و leak-free رطوبت حفاظت از این پوشک. "نوزاد پوست حساس است و این پوشک ارائه شده بسیار بیشتر مقرون به صرفه گزینه ای برای او" یک خریدار می گوید. می افزاید: یکی دیگر از "اینها ضخیم و بسیار با دوام است. آنها را نگه دارید رطوبت بسیار خوب و نگه داشتن آنها را دور از کودک پایین است."

50 دلار در آمازون

Huggies طرفداران خود را دوست دارم جدیدترین طراحی تبلیغ می شود خود را "کامل پوشک." ویژه تحویل خط امکانات مناسب و احساس و نشت حفاظت از شما انتظار می رود به علاوه آن را hypoallergenic و تا حدی مبتنی بر گیاه. آنها نیز بدون رایحه پارابنها لوسیون و رایگان از عنصری کلر سفید کننده بله لطفا! و اجازه ندهید که نام شما احمق چرا که شما می توانید پوشک خود را "ویژه تحویل" گذشته نوزاد فاز از آنجایی که آنها تمام راه را تا به اندازه 6.

"این است که اولی از Huggies خط می گوید:" آمازون مؤلف. "این پوشک ها مانند ابرها برای کودک شما. فوق العاده نرم و سوپر جاذب!" دیگری می گوید: "من دستور داد این روز آمد آمازون و من نا امید نیست. پسر من می شود وحشتناک پوشک بثورات و من صدها دلار از کرم و ضد شوره سر. پیدا کردن [خود] پوشک فقط نبودند دوستانه به پایین کنه. بنابراین ما روشن به بامبو پوشک و این. نمی تواند شادتر. فوق العاده نرم و من عاشق این الگوهای زیبا. بدون نشت و تا کنون رفته ایم از طریق یک جعبه کل!"

50 دلار در آمازون

عاشق این جدیدتر پوشک میدارد ؟ ؟ ؟ مطمئن شوید که برای چک کردن بیشتر از ما مامان-تایید دنده عزیزم!

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان
stroke red


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب