8 ویتامین C حاوی محصولات مراقبت از پوست است که روشن و درمان تاکید کرد و پیری پوست — این فقط برای میوه

ما عملا چیزی برای بازگرداندن پوست ما را پس از درخشش جوان. Ain't که راست ؟ کودکان و نوجوانان — آنها ما را خ

توسط ETELARESANKHABAR در 14 خرداد 1399
Vitamin C Skincare Glossier

ما عملا چیزی برای بازگرداندن پوست ما را پس از درخشش جوان. Ain't که راست ؟

کودکان و نوجوانان — آنها ما را خیلی شادی, مطمئن, اما آنها همچنین به f*ck تن از خط خنده و خطوط ریز و غیر قابل اجتناب حلقه های تیره زیر چشم. آن را اجتناب ناپذیر بخشی از بودن یک مادر است که ما فقط به شن دندان های ما و لخت. اما این بدان معنا نیست که ما نمی توانیم به پوست ما به درخشندگی از ما 20s— و یا حداقل استفاده از معجزه ی طبیعت و علم به سعی کنید وجود دارد.

به عنوان یک پدر و مادر ممکن است شما را به عنوان زمان زیادی به عنوان شما را به تمرکز بر روی محصولات مراقبت از پوست خود را, اما این بدان معنا نیست که روال زیبایی خود را باید قادر به RIP کردن. با کمک ویتامین C در کنار ما شما می توانید خود را قطع روال مراقبت از پوست برای چند دقیقه در حالی که هنوز به خود پوست اسپا-ارزش TLC آن اشتیاق و سزاوار است.

چرا ویتامین C است ؟ بهره برداری از مزایای خاص از ویتامین C باعث تحریک تولید کلاژن می افزاید: یک لحظه درخشش و محافظت در برابر رادیکال های آزاد که انجام آسیب رساندن به پوست خود را. اگر شما لکه های تیره underye محافل هیپرپیگمانتاسیون زخم آکنه و یا صرف یک helluva مقدار زیادی از زمان در حیاط خلوت در خورشید تعقیب پس از کودکان نو پا و ویتامین C باید خود بروید به محصولات مراقبت از پوست.

و این نه فقط به خاطر اینکه ما گفت ، (اگر چه "bceause ما گفت: تا" یکی از مورد علاقه ما دلایل.) وجود علم به عقب که sh*t ،

"ویتامین C است که یک رادیکال آزاد روبنده" توضیح می دهد که دیوید Delport جهانی, پوست متخصص برای رن تمیز کردن محصولات مراقبت از پوست. "اگر شما تا کنون فکر که چرا شما نزدیک فوری تب و تاب بودن (و کمی گرمتر پوست) از ویتامین C محصول آن را به دلیل آن است موضعی شستشو داده و سطح پوست شما از oxidate (سفیدی و dulling) آسیب می رساند."

برای کمک به شما از خاکستری به گلم (یا حداقل ارائه یک کمی تب و تاب بودن) ما در بر داشت 8 تا از بهترین ویتامین C و زیبایی محصولات در بازار در حال حاضر.

F*ck رادیکال های آزاد و f*ck روند پیری. مطمئن شوید که هر دو اینها یک بخش طبیعی از زندگی – تا حدی – اما آیا شما می دانید که قرار گرفتن در معرض آفتاب می تواند در واقع بدتر هر دو ؟ آن را ممکن است یک اسطوره شما همیشه شنیده عموی خود را دنی جیغ ساحل – "خورشید دوستان خود است! پوست شما خواهد بود چرم اگر شما همچنان به پخش کردن که می خواهم!" – اما حدس بزنید چه ؟ عمو دنی راست AF! قرار گرفتن در معرض خورشید در واقع سرعت روند پیری پوست ما و در حالی که یک قهوهای مایل به زرد ممکن است به نگاه خوب در حال حاضر ما خواهد شد برای مطمئن شوید که حسرت آن را در مراحل بعدی زندگی. که چه چیزی باعث این سه گانه ویتامین C لوسیون مرطوب کننده مانند کلاسیک, محصولات مراقبت از پوست انتخاب کنید. ساخته شده کاملا عاری از ستم مصنوعی فاقد عطر و پارابن رایگان این لوسیون محافظت از پوست در برابر رادیکال های آزاد و پیری فرایند است که باعث شده است توسط اشعه نور است. آن سرشار از آنتی اکسیدان و غنی از مواد تشکیل دهنده مانند دیزی استخراج و نفت rosehip آلی است که با هم کار کنند برای تقویت پوست, در حالی که مرطوب و جایگزینی آن رطوبت طبیعی است.

46 دلار در سه گانه محصولاتبا بیش از 13,800 بررسی TruSkin سرم و صورت – ساخته شده با یک روشن کننده ترکیبی از ویتامین E و ویتامین C و اسید هیالورونیک است – نه تنها آمازون پرفروش, اما آن را نیز بسیار خوب دارای امتیاز است. این TruSkin سرم روشن رنگ خود را به خصوص لکه های تیره, اما آن را نیز مبارزه خطوط ریز و چین و چروک است که به ناچار با پدر یا مادر بودن. این یک گیاه بر اساس فرمول است که همچنین ویژگی های آلوئه ورا, witch hazel گیاه شناسی هیالورونیک اسید و روغن جوجوبا بنابراین شما می توانید بقیه مطمئن باشید که شما در حال گرفتن چیزهای خوب – شما می دانید همه هرگز مصنوعی چیزهای که کار می کند و برای شما خوب است. این سرم امکانات بدون رنگ های مصنوعی و مواد افزودنی است و 72 درصد آلی بنابراین آنچه می بینید آیا آنچه کسب می کنید! یک منتقد در واقع نوشت: "من فقط خریداری سوم من و من رو! من پوست بی عیب و نقص به نظر می رسد و من اخذ شده است بسیاری از تعارف در مورد چگونه بزرگ کنم. پوست من می درخشد که اگر من فقط راه می رفت از درمان آبگرم..." بوم! اضافه به سبد خرید.

20 دلار در آمازون

هوشیار با کرم های ضد آفتاب در طول آن تابستان روشن ، این یک شروع عالی است, اما, متاسفانه, بسیاری از کارشناسان زیبایی فکر نمی کنم آن را به اندازه کافی. آسیب رادیکال های آزاد با خاک آمده از قرار گرفتن در معرض آفتاب – حتی زمانی که شما در داخل خانه. اما برنامه منظم از ویتامین C می تواند مقابله با هر دو آسیب انجام شده توسط uv و رادیکال های آزاد ذرات. با توجه به Delport "است که چرا ما به نام ما قدرتمند ترین نسخه [از ویتامین C درمان] فلش شستشو ویتامین C و صورت. این مفهوم به تکرار آنچه در آرایشگاه خود را با ویتامین C برای افزایش درخشش موهای خود را رنگ و انتشار آلودگی و استرس و با نتایج ماندگاری بالا به مدت سه روز آن را کامل تقویت کننده برای پوست رفتن را از طریق چالش های مانند خستگی و آلودگی یا بیماری است." ویتامین C در واقع در برابر رادیکال های آزاد قبل از آنها می توانید به سطح پوست شما جلوگیری از این مشکل حتی قبل از آن رخ می دهد. و اگر شما باید برخی از زخم یا هیپرپیگمانتاسیون از گذشته قرار گرفتن در معرض فلش شستشو ویتامین C و صورت – که تنها باقی می ماند بر روی صورت خود را برای یک دقیقه در یک زمان می تواند روشن است که بالا و حتی پوست تن.

48 دلار در SEPHORA

تقریبا به عنوان پرشور یک فرقه زیر به عنوان ماریو بادسکو ارضا روی صورت, اسپری های این ویتامین C سرم مطلق تعویض بازی برای بچه ها است ، ماریو بادسکو ویتامین C سرم حاوی 7.5 درصد اسید اسکوربیک (نام دیگر ویتامین C) که با این نسخهها کار بهترین زمانی که 3-4 قطره اعمال هر شب دیگر. این سرم باعث کاهش تغییر رنگ روشن پوست و یک مادر-با-آکنه-زخم' فضل صرفه جویی در. هیپرپیگمانتاسیون? رفته! تصادفی لکه های تیره به نظر می رسد که بعد از بارداری ؟ رفته! هر علامت و نقص شما نمی خواهید بر روی صورت خود را ؟ رفته! Plumps تا پوست خود را بیش از حد دادن به آن محکم نگاه با بیشتر کشش به لطف ویتامین C خواص است که افزایش طبیعی پوست شما رطوبت و تشویق طبیعی تولید کلاژن. در علاوه بر این به تقویت کلاژن و eviscerating زخم و لکه های, این ویتامین C سرم نیز روشن ناهموار پوست را معکوس تمام علائم قابل مشاهده پیری (و پدر و مادر بیش از حد). یک دلیل وجود دارد شما ببینید این سرم بیش از همه پینترست و Instagram; زیرا معامله واقعی است.

45 دلار در آمازونمطمئن شوید که کرم های ضد آفتاب می کند آنچه را که قرار است انجام دهید برای محافظت از پوست خود را از اشعه ماوراء بنفش مضر. اما آیا شما می دانید که سنتی, کرم های ضد آفتاب تنها بلوک 55 درصد از رادیکال های آزاد که قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش ایجاد ؟ Um – تکواندو به چه معناست؟! این بدان معنی است که قرار گرفتن در معرض خورشید در واقع ایجاد بیشتر رادیکال های آزاد مضر از شما در حال حاضر. پس از کرم های ضد آفتاب خود را تنها در بلوک مورد نیمه NCBI توصیه بهینه سازی حفاظت از اشعه ماوراء بنفش با رسیدن به یک کرم ضد آفتاب همراه با موضعی آنتی اکسیدان است. را وارد کنید و ویتامین C! فقط 10 درصد ویتامین C خود را اعمال پوست آفتاب ناشی از التهاب با 52 درصد و آفتاب سوختگی همراه سازند با هر نقطه از 40 تا 60 درصد است. ساخته شده با ترکیبی از چای سبز و ویتامین A, ویتامین C, ویتامین E, Citrix ویتامین C آنتی اکسیدان کرم های ضد آفتاب بلوک بقیه مضر رادیکال های آزاد است که در برابر آب مقاوم سبک و بی وزن و جذب به پوست خود را به سرعت ارائه گسترده طیف حمایت می کند.

$33 در آمازون

مامان و بدنام بودن آماده شده است. رنگ آمیزی? وجود دارد یک سفید کننده چوب در ماشین. غیر منتظره دوره? وجود دارد اضطراری تامپون در کیف پول خود را. ضربه از پوشک ، آیا عرق آن مادر شما می دانید شما رو تغییر لباس نوزاد در کیسه پوشک! پس چرا شما همین کار را برای پوست شما? درمان آسیب است که می آید از قرار گرفتن در معرض آفتاب حتی قبل از آن اتفاق می افتد با استفاده از رن تمیز کردن محصولات مراقبت از پوست درخشش روزانه ویتامین C کرم ژل به طور منظم. این فرمول منحصر به فرد مهار قدرت شفا از ویتامین C, بله, اما آن را نیز با استفاده از تارا غلاف عصاره برای فعال کردن طبیعی پوست را میکروبیوم کمک به روشن کردن طبیعی پوست شما می دهد. همچنین plumps تا پوست خود را و آن را نگاه فولر (و کمتر کسل کننده) در حالی که شب از هر دو پوست و بافت. شما می توانید با استفاده از این ژل کرم مرطوب کننده به عنوان اغلب به عنوان یک بار در صبح و یک بار در شب و خیلی زود شما را درو مزایای روشن تر و بیشتر و محافظت از پوست. فریاد به پمپ که باعث می شود این بسیار آسان برای استفاده و باعث می شود مطمئن شوید که ما می توانید دسترسی به هر قطره از خوبی در بطری.

48 دلار در آمازون

فکر می کنم Glossier فقط برای VSCO دختران و baby-faced نوجوانان? فکر می کنم دوباره. Glossier فوق العاده براق سرم یک فرقه-های مورد علاقه برای یک helluva دلیل خوب است. آن را به عنوان شناخته شده "روشن تر پوست در یک بطری" از آنجا که مهم نیست دلیل خود را کاهش, پوست, این ترکیب ویتامین C و منیزیم روشن کاهش می یابد ، smooths و مرطوب. آن را غیر آلرژی زا و مورد تایید متخصصین پوست فاقد عطر-رایگان ظلم و ستم-رایگان و امن برای استفاده در همه انواع پوست. فرمول خود را یک امولسیون شیری. هرگز مهم آن کمپرس آب را به تشنه پوست بلافاصله با استفاده از سدیم هیالورونات و کلاژن به پوست خود را مرطوب و شما را با یک glowy, تر نگاه کنید که طبیعی است. و این: همچنین پرستار تایید شده است. یک منتقد نوشت: "من دوست دارم که چگونه این باعث می شود پوست من احساس سالم به طور کلی. من شده است به خصوص استفاده از آن را در زیر من N95 ماسک در بیمارستان برای کمک به کاهش سوزش پوست از ماسک زیر چشم..." اگر آن را به اندازه کافی خوب برای خط مقدم کارگران, آن را خوب به اندازه کافی برای ما!

$28 در GLOSSIERویتامین C می کند شگفتی برای بهبود اثربخشی کرم های ضد آفتاب, مامان و کاهش هیپرپیگمانتاسیون و لکه های تیره و آکنه بر روی صورت خود, اما آن را نیز باعث می شود یک عنصر کارآمد در چشم و کرم. آیا ژن های خود را به طور دائم لعنت به شما با کیسه های زیر چشم خود را و یا شما فقط خسته AF از در حال اجرا پس از کمی, کودکان و یا خود را پاسخ سوالات مشابه بارها و بارها به رنگ زمینه همه مادران در همه جا نیاز به یک کمی اضافی TLC. رایگان از پارابنها فتالات گلوتن و روغن معدنی قدرتمند-قدرت دایره تیره, کاهش ویتامین C چشم سرم از kiehl's یک فن های مورد علاقه در میان خریداران (از این رو 20K "عاشق" در Sephora). این مشخصه smooths تیره (رنگ آبی و یا قهوه ای) پس از هفت روز استفاده از آن نیز کاهش می یابد و چروک و روشن پوششی منطقه رهایی از پیری و کاهش پف کردگی. بیشتر caking در رنگ کننده پوست به طور منظم اعمال می شود این چشم سرم غالبا و ما امیدواریم که شما ببینید یک تفاوت قابل توجه.

50 دلار در SEPHORA

پوست on fleek? چک کردن بیشتر از ما مامان تصویب زیبایی باید-دارا!

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان
stroke red


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن