8 نشانه شما یک Tween در خانه

Westend61/گتی هنگامی که قدیمی ترین من خود را آغاز کلاس 5 سال از مدرسه, من نمیفهمد من تا به حال چند جامد سال

توسط ETELARESANKHABAR در 8 تیر 1399
know-you-have-a-tween
Westend61/گتی

هنگامی که قدیمی ترین من خود را آغاز کلاس 5 سال از مدرسه, من نمیفهمد من تا به حال چند جامد سال در سمت چپ او یک پسر شیرین. من می خواهم سهولت به توئین و نوجوان سال راه من کاسته و به یک شغل جدید و یا آموخته به حذف من سردستهزنان خواننده اپرا جام بدون احساس مثل من که قرار بود به تصویب.

یکی نیست به سادگی تغییر از یک کاریزماتیک کودک که می خواهد به بازی چکرز با شما درخواست شما را به تماشای او انجام کلاهبرداری بر روی دوچرخه خود را و از شما درخواست برای کمک به او را قطع بولتن هیئت مدیره در اتاق خود را با چند عکس از شما در آن است.

چهره خود را تغییر نمی دهد از صاف و هلویی به دیوار به عنوان آکنه شکوفه ها در بلند کردن چانه موها یک شبه.

درست است ؟

اشتباه است.

یک دقیقه شما باید یک کودک شیرین خواهد شد که صبر خود را تست کنید اما به شما خواهد آمد.

سپس شما از خواب بیدار یک روز صبح و یک نسخه از آنها را که به معنای واقعی کلمه وجود ندارد روز قبل از.

من متاسفم به شما بگویم Mama اما هیچ قصد بازگشت از این. اگر شما یک tween در خانه خود را شما می دانید آن را به دلیل:

1. این بی احترامی صحبت کردن.

هیچ کس نمی داند که چگونه به انجام این کار بی احترامی صحبت کردن مانند یک کودک سرشار به جوان بزرگسالی است. آنها یک بچه دیگر و آنها آن را می دانم. آنها نمی بزرگسالان, اما آنها نمی آن را می دانم. آنها را از آن کار خود را به شما نشان می دهد آنها می دانند که آنچه را همه لعنت زمان. به نظر می رسد مانند شانه shrugs چشم رول mutters و خاموش کردن به عنوان به زودی به عنوان شما آنها را بپرسید که چگونه روز خود شد.

2. ظروف سرباز یا مسافر.

من فکر کردم بچه های من بودند کثیف به کودکان نوپا اما من تا به حال هیچ ایده چه چیزی اتفاق می افتد به عنوان به زودی به عنوان آنها می رسند. من در بر داشت یک فنجان نیم خورده ماست در اتاق پسر من بود که در حمایت از یک کلنی مورچه ها. دختر من می تواند دمار از روزگارمان درآورد تا تمیز حمام با آرایش و مو گه در دوم. گاهی اوقات آنها احساس وجود دارد بدون نیاز به خیط و پیت کردن توالت, بالا, ورق های غیر موجود در unmade تخت و به نوعی وجود دارد خمیر دندان بر روی سقف بیشتر از نه.

3. بوی.

این سال ها بچه های خود را دریافت رسیده سریع واقعی است. چیزی است که آن را برای آنها است. آنها استفاده نمی شود به بوی مانند پوسیدگی پیاز بعد از کلاس بدنسازی یا تمرین. عادت از دوش گرفتن به طور منظم و با استفاده از دئودورانت منظم خارجی است به آنها.

اگر آنها بازی ورزشی, بوی آمدن از ماشین شما را حفظ خواهد کرد شما را از تماس با چشم با همسایگان را به عنوان شما درایو آنها را به رویداد بعدی خود را بنابراین شما لازم نیست که برای جلوگیری از رول کردن پنجره و صحبت کنید.

4. نگهدارنده روی میز آشپزخانه.

... و یا میز قهوه یا پشت در توالت. اگر شما یک بچه با یک نگهدارنده و شما پرداخت خود را butthole برای رفع دندان های خود را, آنها اهمیتی نمی دهند.

همچنین همه چیز را یاد گرفته ام در مورد میکروب ناگهان پرواز کردن پنجره (از این رو نگهدارنده در پشت مستراح).

5. ناله.

Tweens نگاه قادر به گرفتن زباله اما فرو ریختن در اشاره صرف به انجام هر کاری. آنها می خواهم به درمان می شود مانند بزرگسالان, اما, دریغ نکنید برای پرتاب هرگز اگر شما تلفن خود را دور به منظور به دست آوردن آنها را به انجام کاری.

6. بسته درب اتاق خواب.

فرزند شما خواهد شد از تمایل به بیرون رفتن برای بستنی با شما به نیاز بیشتر به تنهایی زمان بیش از هر کس دیگری در جهان است. آنها ترجیح می دهم در اتاق خود را با پرده های کشیده شده از دیدن و یا صحبت کردن با شما هر روز.

اولین روز از آن اتفاق می افتد شما فکر می کنم این است که نوع خوب است. من باید زمان بیشتری برای خودم. این یک دقیقه ، قبل از اینکه طولانی, شما خواهید بود با ضربه زدن بر روی طرف دیگر آن اتاق تاریک با اشک در چشم خود را که مایل به شنیدن همه چیز آنها را در آن روز.

7. مواد غذایی لایحه.

نه تنها رشد و نمو کودکان خوردن مثل هیچ فردا وجود دارد این است که زمانی که آنها شروع به می خواهید به می گویند آنچه شما خرید. معدن hate that I buy generic نام تجاری. آنها بسیار ناراحت به عنوان به زودی به عنوان تمام "خوب" مواد غذایی از بین رفته است و در عین حال آنها هستند که خوردن آن را به عنوان به زودی به عنوان من در درب راه رفتن با کیسه های.

آه و آنها را به صبر کنید تا زمانی که شما در خانه هستید از خرید به شما بگویم آنها از دئودورانت یا خمیر دندان.

8. لباس.

Tweens این روزها شبیه به چرخش چند, تی شرت, مانتو, و sweatpants. که در آن است. این یک کار سخت و طاقت فرسا به آنها را به آنها را در لباس های شسته شده به طوری که آنها می تواند شسته شود چون ظاهرا آنها نمی توانند بوی خود را بوی.

شما می دانید وجود دارد توئین در خانه هنگامی که شما احساس می کنید مانند شما بوده ام بولدوزر با, بد بو, پشت گوینده که سوگند شما در حال حاضر خود را راننده تاکسی است.

من تا به حال سه و همه می توانم بگویم این است همبستگی Mama. همبستگی. چرا که اگر شما به این نقطه از داشتن یک توئین شما می دانید که مانند همه مراحل این نیز بگذرد.

فقط مطمئن شوید که برای نگه داشتن اضافی دئودورانت در دست دارند تا زمانی که آن را ندارد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن