8 تست های بارداری است که به شما دقیق و بدون Bullsh*t نتایج و لازم نیست هزینه گزافی


laflor via Getty
laflor از طریق گتی

بدون توجه به نتیجه مورد نظر شما گرفتن یک تست حاملگی را می توان یکی از مهمترین و از کوره در رفته و nerve-wracking تجربه است. نتایج تعیین مسیر بعدی, oh, 18+ سال از زندگی خود را و می تواند مورد فوق العاده طیف گسترده ای از احساسات است.

اگر شما شده است تلاش برای باردار شدن برای برخی از زمان, شما احتمالا آشنا با تست تخمک گذاری و تصور کرده اند بسیار زیاد شادی شما احساس زمانی که شما با دیدن آن دو خطوط خیره در شما در واقعی تست حاملگی. این عجله و هیجان و اضطراب و شادی محض است که می تواند به نظر می رسد تقریبا نامحسوس هنگامی که شما در خود 5+ ماه (یا 5+ سال) از ادرار بر روی چوب.

اما حتی اگر این اولین بار است که در خانه تست حاملگی بازار مال فروشان تجربه است که معمولا فوق العاده شخصی روند. این است که چرا این خوب است که آزمون در گیشه فروخته شده و تا حدودی در قیمت مقرون به صرفه. آنها با تشخیص سطح گنادوتروپین جفتی انسان (HCG) (معروف به هورمون بارداری) در ادرار است که معمولا تبدیل به حال چند روز پس از لقاح و سپس ضرب در یک سرعت سریع هر چند روز پس از.

معمولا طول می کشد در هر نقطه از 2-5 دقیقه برای تست برای نشان دادن نتایج به طور معمول در قالب دو خط نشان می دهد یک مثبت و یک خط نشان می دهد منفی است. اگر شما فکر می کنم شما حامله هستید و یک نتیجه منفی تست دوباره در چند روز پس از آن ممکن است که سطح خود را از گونادوتروپین جفتی انسان به سادگی نمی به اندازه کافی بالا. این به این معنی شما به احتمال زیاد نیاز به یک تعداد انگشت شماری از آزمون هر ماه از تلاش برای باردار شدن (شما می توانید خرید در تقسیم عددی بر مضرب و نه در یک بسته به یک کمی صرفه جویی در هزینه).

در اینجا برخی از ترین قابل اعتماد و کاربر پسند تست بارداری در بازار برای سال 2020 است.

مانند بسیاری دیگر از تست بارداری در بازار, این یکی آسان برای استفاده—و سخت به اشتباه تفسیر. آن است که بیش از 99 درصد دقیق و حساس برای گونادوتروپین جفتی انسان به عنوان کم 25 mlU/ml. به نظر می رسد بسیار شبیه به دیگر پیشرو تست بارداری با جاذب نکته که شما توالت در 10 ثانیه (یا شیب آن را به یک فنجان پلاستیکی برای همان مقدار از زمان) و نتایج را ببینید در کمتر از 3 دقیقه (و نه بیشتر از 5 دقیقه). نتایج منطقه دارای دو splash proof, ویندوز, یکی, نشان دادن کنترل منطقه و نشان دادن تست منطقه است. دو خط به معنی شما در حال شوهر و یک خط معنی است که شما حامله هستید. هر چیزی در میان است نمی کند. داوران با بیحوصلگی حرف زدن در مورد این واقعیت است که این آزمون ها را فوق العاده آسان برای استفاده و که آنها فوق العاده حساس معنی آنها قادر به تشخیص بارداری چند روز قبل از یک دوره از دست رفته.

$7.99 در آمازونتست بارداری لازم نیست که به پیچیده و یا فن آوری قابل ملاحظه است. در واقع کل مفهوم آزمایش برای بارداری بوده است از زمان های قدیم. بنابراین اگر شما فکر می کنم شما تست یک تعداد انگشت شماری از بار و شاید حتی برای کل 6 ماه (مانند بیش از 50 درصد از زوج ها), شما می خواهید به سهام تا در کل خیلی از این توله سگ. بارداری این تست با نام تجاری یکی از بالا رتبه در آمازون نه تنها به دلیل سهولت استفاده از آن اما به دلیل عملی بودن آن است. می آید در یک بسته 50 تست همه برای قیمت چه مارک های دیگر هستند و تنها با فروش یک تعداد انگشت شماری از آزمایشات است. آن را به عنوان قابل اعتماد به عنوان آنها می آیند (بیش از 99.8 درصد به دقیق) و به معنای استفاده از 5 روز قبل از از دست رفته خود را دوره. برای تلفن های موبایل زیبا رفو امیدوار کننده! برای استفاده به سادگی ادرار به جام ارائه شیب نوار برای 3 ثانیه ذخیره کردن آن را صاف و بررسی نتایج در 5 دقیقه.

$14.95 در آمازون


اولین پاسخ این است که یکی از قابل اعتماد ترین بارداری (تخمک گذاری) مارک برای چند دلیل. یکی از دو شایع ترین علامت + است که قابلیت اطمینان و شفاف نتایج. معمولا وجود دارد هیچ حدس زدن آن را درگیر است یا مثبت با دو خط منفی با یک خط و یا چیزی در میان است که معمولا بدان معنی است که شما حامله هستید. این ادعا می شود قادر به شما با دادن نتایج مثبت شش روز زودتر از شما از دست رفته دوره که برای برخی از زنان می تواند به عنوان به زودی به عنوان 8 روز پس از هر زمان که شما فکر می کنم شما ممکن است درک. مانند تست های دیگر کار می کند با شناسایی چهار اشکال عمده از hCG هورمون موجود در ادرار با بیش از 99 درصد دقت و صحت. داوران عشق آن حساسیت و چگونه از آن آسان است برای گفتن که آیا این نتایج نشان می دهد مثبت یا منفی است. “من تست کردم به عنوان اوایل به عنوان 8DPO و بدست مثبت” گفت: یکی از بررسی.

$12.85 در آمازون


برخی از مردم نه تنها به خواندن خطوط برای تعیین اینکه آیا یا نه آنها در انتظار یک کودک. هیچ شرم در سادگی مایل تر پاسخ ساده. این چیزی است که دیجیتال تست قادر به شما می دهد—در واقع یک بله یا نه. با Clearblue دیجیتال تست حاملگی شما ببینید خالی پنجره و چند دقیقه بعد از ادرار بر روی جاذب نوک چوب شما هم ببینید کلمات “باردار” و یا عبارت “نه،” این خوب است چون کمی درگیر حدس زدن (اگر چه آن را هنوز هم ممکن است که شما ممکن است آزمایش خیلی زود اگر شما یک نتیجه منفی و باید در نظر تست چند روز یا یک هفته بعد فقط در مورد). آن است که به اندازه کافی حساس برای تشخیص بارداری تا 5 روز قبل از یک دوره از دست رفته است و بیش از 99 درصد دقیق از روز خود را انتظار می رود دوره با توجه به نام تجاری.

$23.32 در آمازوناگر شما به دنبال یک کل معامله در تست بارداری, اما نمی خواهید به قربانی کردن در صحت و یا کیفیت این یک خرید بزرگ است. شما 20 آزمون تمام برای کمتر از $8. آنها هیچ چیز فانتزی—فقط نوار تست—اما آنها فوق العاده آسان برای استفاده و آنها می توانند تشخیص سطح hCG به عنوان کم 25 mlU/ml در عنوان کمی تا پنج دقیقه است. یک چیز به یاد داشته باشید این است که این نیست که فوق العاده زود تست. بر خلاف تست های دیگر است که می تواند تشخیص میزان هورمون بارداری 5-6 روز قبل از خود را از دست رفته دوره این یکی به معنای استفاده از تنها یک روز قبل از. در واقع به امن است, شما ممکن است بخواهید فقط می خواهید تا زمانی که شما یک دوره از دست رفته به استفاده از این آزمون است. یک منتقد گفت: این بهترین بود شیب نوار در دسترس است. “من شده اند با استفاده از تست های بارداری سال و این روشن ترین به عنوان خوانده شده,” او نوشت.

$7.66 در آمازون


این تست های بارداری هستند که مستقیم سرقت. برای کمتر از 10 دلار شما 25 آزمون که تا 99 درصد دقیق و آسان برای استفاده است. اگر شما از ذهن نیست این واقعیت است که آنها هیچ چیز فانتزی و تکیه بر خطوط به فاش کردن یک مثبت یا منفی شما در پیدا کردن این نوار فوق العاده مفید است. آنها به معنای استفاده تا 5 روز قبل از یک دوره از دست رفته و تشخیص سطح hCG به عنوان کم 25 mlIU/ml. این آزمون با این نسخهها کار بهترین با ادرار را در یک فنجان یکبار مصرف و فرو بردن نوار تست به ادرار برای حدود 3 ثانیه—نه کوتاه تر یا طولانی تر است. شما نمی خواهید به تجربه نوار گذشته حداکثر خط (نشان داده شده در نوار). هنگامی که شما انجام می شود ذخیره آزمون مسطح و پس از پنج دقیقه یا بیشتر را بررسی کنید برای دیدن نتایج خود را. دو خط معنی است که شما حامله هستید و یک خط به معنی شما نیست (و یا آن را خیلی زود به بگویید).

$8.99 در آمازون


این است که دیگر مورد علاقه در میان مکرر تست به دلیل قیمت مقرون به صرفه. برای کمتر از 10 دلار شما 20 به صورت جداگانه بسته بندی شده بارداری نوار تست همراه با 20 ادرار فنجان (بنابراین شما لازم نیست که به استفاده از خود را). این بسته ترین است ایده آل برای افرادی که زیاد مسافرت از آنجا که شما به راحتی می توانید بسته یک یا چند آزمون را با شما در کیسه خود را و آن را تقریبا صفر حمل و نقل فضایی. هر آزمون است که بیش از 99 درصد دقیق و تست ها مقدار hCG در ادرار (مانند بسیاری دیگر از آزمون). تفاوت بزرگ این است که 20 ادرار فنجان گنجانده شده است که می تواند یک بهتر است تجربه از داشتن توالت در یک فنجان است که شما جرعه قهوه صبح خود را از. این آسان برای استفاده—به سادگی ادرار در فنجان یکبار مصرف, محل نوار در ادرار به مدت حداقل 5 ثانیه (تطبیقی به تست های دیگر که در 3 ثانیه) و صبر کنید 5 دقیقه قبل از خواندن نتایج خود را.

$8.89 در آمازوناین تست بسیار ساده و به فروش می رسد در قیمت عالی نسبت به برخی از آزمون های دیگر است که شما را پیدا خواهد کرد خود را در فروشگاه های مواد مخدر محلی و یا آنلاین. هر جعبه همراه با پنج تست های که وعده داده شده به 99 درصد دقیق در یک روز از یک دوره از دست رفته. آزمون آسان برای استفاده—به سادگی به جلو و کلاه کردن و شاشیدن دختر در جذب نکته برای 10 ثانیه (توجه داشته باشید که بسیاری از تست های دیگر شما نیاز به دفع ادرار کمتر از 5 ثانیه, بنابراین مطمئن شوید که شما نوشیدن مقدار زیادی آب قبل از و یا به ادرار فوق العاده بد) و صبر کنید 3-5 دقیقه برای نتایج خود را نشان می دهد. نتایج خواهد بود یا یک خط (حامله) و یا دو خط (باردار). یکی دیگر چیز زیادی در مورد این نام تجاری است که آنها باید 30 روز بدون سوال-درخواست برگشت پول تضمین می کنند که بسیار غیر معمول برای یک تست حاملگی.

$10.99 در آمازون

این که آیا شما در حال انتظار و یا تلاش برای باردار شدن در نظر برداشت در این بارداری ملزومات آن را در مفید آمده است در طول این نه ماه و فراتر از آن.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>