ما 40s نیست برخی سعادتمند مدینه فاضله قبل از COVID-19 — آنها حتی کمتر بنابراین در حال حاضر

مامان ترسناک و جاستین Paget/گتی بر خلاف باور عمومی, 40s خود را نمی برخی از سعادتمند مدینه فاضله است. مطمئن

توسط ETELARESANKHABAR در 12 اردیبهشت 1399
40s-covid
مامان ترسناک و جاستین Paget/گتی

بر خلاف باور عمومی, 40s خود را نمی برخی از سعادتمند مدینه فاضله است.

مطمئن شوید که وجود دارد بسیار مورد تحسین قرار گرفته IDGAF نگرش است که نه آنقدر یک IDGAF نگرش آن را به عنوان یک "IDGAF در مورد مزخرف" نگرش است. زیرا حقیقت این است که شما در واقع انجام دهد در مورد چیزهایی که توجه تعداد زیادی از همه چیز. 40s خود را می تواند گیج کننده و رهایی بخش و وحشتناک و طاقت فرسا و احساسی – همه در همان زمان.

تا همین اواخر به نظر می رسید که کسانی که از ما در 40s نیست کاملا راحت صحبت کردن در مورد چگونه کاملا گیج کننده این مرحله از زندگی می شود. ما اصلا بحث در مورد مصیبت ها و روابط ما چرا که آنها ما داستان های به اشتراک گذاری حداقل به طور کامل نیست به هر حال. این داستان شامل بچه های ما – یا شاید پدر و مادر ما و یا ما از همسران و ما باید حریم خصوصی خود را محافظت می کند. نه به ذکر است وجود دارد چیزی به مراتب بیشتر صمیمی در مورد یک نوجوان شکستگی در ساخت بسکتبال تیم از یک کودک پیش دبستانی سخنرانی تاخیر و یا شرم آور ترین وسط از هدف اوقات تلخی.

اما فقط به این دلیل که ما در مورد آن صحبت نمی معنا نیست که این تغییر اتفاق می افتد نیست. آن را مانند زمین زیر ما در حال حرکت است و ما احساس نیاز به تنظیم و حرکت به امن تر از زمین, اما ما واقعا مطمئن شوید که که در آن است.

دوستی احساس های مختلف در حال حاضر که ما نمی افسار به فرزندان ما تقویم اجتماعی. ما والدین باید چگونه به درس همگام سازی جدید کنترل از راه دور با کابل و جعبه و یا یک یادآوری در رسانه های اجتماعی قوانین و مقررات. بچه های ما در حالی که بیشتر مستقل نیاز ما فقط به عنوان آنجا که تا کنون, اما چالش های خود را به نظر می رسد به حمل وزن بیشتر است و ترس مداوم که ما لعنتی این همه ،

بله, ما 40-چیزی-ساله بودند در حال حاضر احساس فشار قبل از همه گیر و hooboy ما احساس آن را حتی بیشتر در حال حاضر.

به عنوان S. میترا Kalita نوشت: در سی ان ان "مدتها قبل از coronavirus همه گیر نسل X زنان تعریف شده به عنوان کسانی که متولد سال 1965 و 1980 — در حال حاضر چیز ساییده شده."

حتی اگر من نمی به طور کامل شناسایی با Gen X جمعیت –من بیشتر از یک Xennial – من قطعا با شناسایی که چیز ساییده شده احساس.

کسانی که از ما در 40s ممکن است احساس فیزیکی وزن والدین و زندگی است که ما احساس ما در 30s زمانی که کودکان بودند به معنای واقعی کلمه متصل به ما بدن اما ما احساس عاطفی وزن از زندگی بیشتر از همیشه. در واقع, ترین روز من خیلی در احساسات من است که من نمی دانم که آیا به خنده یا گریه یا فریاد (یا هر سه در همان زمان).

بسیاری از سردرگمی در این مرحله از زندگی می آید از احساس کشیده در یک میلیون جهات مختلف — تعهدات بین کار و بچه و پدر و مادر پیری و در حال تحول دوستی و شاید یک ازدواج است که نیاز به برخی از TLC است. این مرحله از زندگی است که اغلب به عنوان "ساندویچ نسل" از آنجا که ما در حال ساندویچ بین بچه ها و پدر و مادر. اما این قیاس کاملا هرگز رنگ واقعی برای من است. بر خلاف ناهار گوشت در ساندویچ من احساس نمی smooshed و یا فشرده. نه من احساس می کنم بیشتر شبیه به کره بادام زمینی است که گسترش بیش از حد نازک است که به شدت می خواهد برای رسیدن به هر گوشه و از شکاف دیوار و خیس خوردن آن همه اما نمی تواند چرا که تنها وجود دارد نه به اندازه کافی برای رفتن به اطراف.

در حالی که پشت من پخش برخی از نارضایتی با ما تمایل به قرار دادن یک روکش براق بیش از ما 40s, نوشته:

"آیا هر کس دیگری احساس آنها در حال شکست در همه چیز ؟ مانند آنها در حال انجام هیچ چیز ، آیا هر کس دیگری اشتباه و بیش از حد خسته به حتی فکر می کنم چرا ؟ چه کسی می داند چرا که ما یا بیش از حد شلوغ و یا ترس بیش از حد در مورد آن صحبت...ما در اواخر 30s و 40s تغییرات زیادی بیش از حد...شما هیجان زده و هیجان زده در مورد فرصت های جدید اما همچنین احساس پایین کلید وحشت زده در همه زمان ها...

فیزیکی مطالبات مادری هستند کمتر اما خواسته های عاطفی هستند به اندازه کافی به نزدیک به شما شکستن. شما ماندن تا دیر خشک شدن اشک و شما تعجب می کنم در مورد آنچه که درام است که در زندگی بچه خود را از آنجا که آنها بسیار به وضوح ناراحت است اما نمی خواهد به شما بگویم که چرا شما نیاز به احترام به حریم خصوصی خود را اما — man, oh man — آیا آن را سخت به آن را بهتر است برای آنها.

و پس از آن وجود دارد خشم. که در آن جهنم بود این خشم آمده است ؟ چون شما پس گاییدن, شاش کردن بالای گاهی اوقات که شما فکر می کنید سر خود را ممکن است به معنای واقعی کلمه منفجر شود. و یا شما ممکن است فرو ریختن به موقعیت جنین و هق هق برای ساعت. هر دو یکی است.

همه کسانی که نگرانی ها و احساسات گیج کننده است – کسانی که لبه های ساییده شده, پس به صحبت می کنند — هنوز هم وجود دارد و این بیماری همه گیر کوروناویروس به ضرب و تشدید آنها. روزنامه نگار و نویسنده آنا Calhoun نوشت که پرفروشترین کتاب "چرا ما نمی توانیم خواب: زنان میانسالی بحران" سی ان ان گفت: "این ویروس ممکن است anvil که پشت شتر را شکست. بسیاری از زنان در این کشور در تلاش بودند برای حفظ یک کل بسیاری از صفحات در هوا. همه از آن فرو ریزد و در حال حاضر نیز وجود دارد که بیشتر صفحات در حال سقوط از آسمان مانند ظروف یکبار مصرف-تگرگ."

در حالی که من موافق نیستم با این تعمیم که مبارزات زنان در 40s نتیجه ضرب المثلی بحران میانسالی (به عنوان کتاب او نشان می دهد) Calhoun, کند, یک نکته جالب.

"زمانی که من مشغول به کار بود در این کتاب برخی از زنان به من گفت که آنها به نوعی می خواست به ضربه آن — برنامه خود را پویایی از خود ازدواج, مسیر شغلی خود را — و بیش از شروع" او با سی ان ان گفت. "این است که چگونه هر کسی که همیشه می خواستم چیزی شبیه به آن اتفاق می افتد, اما من تعجب می کنم اگر برخی از این زنان در حال حاضر در یک موقعیت که در آن آنها نیاز به بازسازی از ابتدا: برای پیدا کردن یک توزیع جدید از کار در صفحه اصلی به شکل یک مسیر شغلی جدید برای تغییر انتظارات خود را برای خود. البته که همچنین مقدار زیادی از فشار هنگامی که آن را سخت به اندازه کافی در حال حاضر فقط مانند نان وافل منجمد."

من شخصا تا به حال مرتب کردن بر اساس از "دمیده آن همه" قبل از coronavirus قرنطینه تنها برای پیدا کردن در حال حاضر است که زندگی من در تلاش بود برای ایجاد برای خودم امکان پذیر نمی باشد – حداقل نه در راه من پیش بینی کرده بود. مدت کوتاهی قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس فرود بر ما من تا به حال ساخته شده برخی از تغییرات نسبتا قابل توجهی به زندگی من به طوری که من می تواند درگیر با خانواده از جمله خانواده گسترده است که زندگی در یک کشور همسایه است. پدر من بیماری آلزایمر و من امیدوار به صرف برخی از زمان با او و مادر من یک کمی استراحت در این فرآیند است. من نیز تا به حال حل و فصل به پرورش آن IRL دوستی من می خواهم نادیده گرفته شده در سال های اخیر و من و همسرم امیدوار بودند به کشتی سوار در سفر برخی از ماجراهای. اما این زندگی جدید من امیدوار به ایجاد برای خودم نیست و ممکن است در حال حاضر نه در راه من برنامه ریزی شده بود.

واقعی طنز از همه این است که سردرگمی که بسیاری از ما 40-یه چیزی بودند (هستند) احساس ما را می خواهید به ریختن ما پیر پوست و آتش به زندگی ما بنابراین ما می تواند کراوات کسانی که لبه های ساییده شده. ما ممکن است با توجه به تغییرات شغلی و یا جابجایی به نزدیکی پدر و مادر پیری. ما ممکن است تقویت دوستی قدیمی یا گام گذاشتن در آنهایی که جدید است. ما ممکن است گرفتن راحت تر با بچه ها ما رو به رشد استقلال و, به عنوان یک نتیجه خود ما.

تمام شده است که بدبختانه بر سر آن در حال حاضر. ما به معنای واقعی کلمه در برزخ گیر کرده. نه تنها می تواند ما را بررسی کنید تا ما پدر و مادر پیری شاید قرض دادن یک دست کمک و یا فقط لذت بردن از برخی از زمان با هم انجام هیچ چیز در حال حاضر ما نمی توانیم حتی در همان اتاق به عنوان آنها را. در حالی که ما ترسیده بودند از چیزی اتفاق می افتد به آنها را قبل از در حال حاضر ما کاملا وحشت زده. به جای کمک به آنها را با اتصال وای فای ما آزار دهنده آنها را به ترک خانه خود را.

کسانی که تغییر کار ما بسیار هیجان زده در مورد از بین رفته اند به هوا نازک. هک ما خوش شانس هستید اگر ما حتی یک کار پرداخت و ما در حال تلاش برای مدیریت آن با ما جدید مزد شغل (که بیشتر به هیچ وجه آموزش ندارند) پاره وقت homeschool ،

کسانی مناقصه دوستی است که ما ساختمان ارگانیک در حال حاضر نگاه مانند برنامه ریزی شده و اغلب بی دست و پا تصویری چت.

ما بچه ها ؟ که غنچه استقلال اتحاد از بین رفت به هوا نازک به عنوان همه ما همان سهم 1500 متر مربع 24/7.

اما به عنوان Calhoun, یادداشت های ما هم می دارید به انتظارات بالا ما برای خودمان یا صداقت در مورد آنچه که ما قادر به انجام و آنچه ما نیاز داریم.

برای من که به معنی پذیرش که چند روز من خواهد بود یک نیروگاه بهره وری – تمیز کردن ویندوز برای اولین بار در I-نمی-دانم-که چگونه بسیاری از سال در یک روز پر کار و در پایان یک پازل با kids – و روز دیگر آن را تمام انرژی خود را فقط برای گرفتن در حمام. به این معنی عادت کردن به گریه تقریبا هر روز. به این معنی رسیدگی به چند دوستی نزدیک و رها از "shoulds" وقتی که می آید به همه زوم مبارک ساعت و مجازی شب بازی. به این معنی FaceTiming با پدر و مادر من به جای نشستن در اتاق نشیمن خود را.

این است که می گویند که مبارزات ما 40-چیزی است که بیشتر یا کمتر از مبارزات دیگران روبرو هستند. آن است که مطلق امتیاز برای بسیاری از افراد روابط و فرصت های زندگی خود را که شما احساس می کنید گسترش بیش از حد نازک است. آن است که مطلق هدیه. و ما آن را می دانم.

اما از آنجا که این مرحله از زندگی به ارمغان می آورد با آن آگاهی حاد چقدر هدیه همه از آن است که ما می خواهیم به صدای بوقلمون در اوردن این همه بالا و ما نمی تواند انجام دهد که در حال حاضر حداقل نه از نظر جسمی و یا در راه تصور ما بود.

Xennial و Gen-X, دوستان, با این حال, شما در حال مقابله با این بحران فعلی خوب است. هر آنچه که شما احساس, شما تنها نیستید. اگر شما گیج و عصبانی و گریان و وحشت زده به اعتقاد من تا هستم من. اما دوستان فراموش نکنید: ما هنوز در حال تنظیم آتش به زندگی ما حتی اگر با برخی از کم سوزش اون سوی خاکستر سوخته به جای پشت سر هم به شعله های آتش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب