8 شخصی قطعات طلا و جواهر— بنابراین شما می توانید نام کودک در Bling

شما رنجدیده برای میلیون ها بیش از بچه های خود را' نام: آملیا یا امیلیا? روآن یا رومی?? و هیچ چیز باعث می ش

توسط ETELARESANKHABAR در 10 خرداد 1399
Personalized Bracelet jewelry

شما رنجدیده برای میلیون ها بیش از بچه های خود را' نام: آملیا یا امیلیا? روآن یا رومی?? و هیچ چیز باعث می شود شما بسیار مفتخر است به عنوان کسانی که دوستداشتنی درستی-نام کوچک ، بنابراین صادقانه چرا نمی شما می پوشند نام خود را مانند یک نشان افتخار?

شما احتمالا متوجه شده است که سفارشی baubles همه جا هستند در حال حاضر (سلام بالقوه mommy & me). شخصی طلا و جواهر یکی از کسانی که "روند" است که احساس می کند بسیار از لحظه اما هرگز در واقع می رود ، در واقع آن را در اطراف بوده است (در اشکال مختلف) اساسا برای همیشه لطفا برای. اما در حالی که کری برادشاو ممکن است به طور گسترده ای با اعتبار ساخت گردنبند پلاک اسم اصلی باید دارای تاریخ و فرهنگی اهمیت می رود بسیار عمیق تر و گسترده تر است. در طول تاریخ nameplates شده اند در راه دفاع از فردیت و سنت ریشه کشش waaaay پشت در طول دوران ویکتوریا یهودی اعتقاد به سیستم های پس از جنگ جهانی دوم زنان طبقه کارگر و اخیرا '80s و 90s فرهنگ هیپ هاپ — که در زمان نگاه جریان اصلی. در ضمن monograms سرچشمه در میان خانواده سلطنتی در اوایل یونانی و رومی فرهنگ و سپس به دست اورد محبوبیت برای اهداف عملی قبل از گرفتن تمام cutesy در عصر ویکتوریا (فکر می کنم: monogrammed منسوجات و lockets).

به تازگی همه ما در مورد ایده گرامیداشت کوچکترین عزیزان با نگه داشتن خود را به نام به قلب ما. و از آنجا که بیشتر شایان ستایش گزینه برای شخصی کردن طلا و جواهر برای مادران تر از همیشه قبل از اینکه شما می توانید خود را سفارشی گردنبند (یا دستبند! یا حلقه!) آیا خود را به سبک کاملا کلاسیک و یا سنگین در glitz و گلم عامل.

تنها نام سفارشی گردنبند

تاب کری برادشاو امضا و لوازم جانبی است که حتی شیرین تر احساسات هنگامی که آن را کسی دیگری را به نام به جای خود. این مدرن تر nameplate forgoes قدیمی مدرسه فونت به نفع شیک جارو اسکریپت—و فقط $27, آن را سخت به این باور این نوزاد 14 عیار طلا اندود نقره ای. "با کیفیت شگفت انگیز به نظر می رسد زیبا بر روی, می گوید:" آمازون مؤلف آنی. شما همچنین می توانید آن گیر در رز طلا یا نقره (که طول می کشد تا قیمت تمام راه را به پایین فقط 12 دلار!). با توجه به Soufeel هر قطعه دست ساز توسط یک هنرمند حرفه ای با استفاده از hypoallergenic مواد پس از قطعه نمی تواند حتی حساس ترین پوست. آن را نیز می رسند در بسته بندی زیبا و شامل یک نرم پولیش کیسه و آن را هدیه ای مناسب برای ارسال از یک دوست و یا یک دوست (به ویژه هنگامی که آن را به شرایط ایده آل برای ارائه یک هدیه خود را در حال حاضر). هنگامی که شما با کلیک بر روی بیش از, مطمئن شوید که به دامنه تجاری سبک های دیگر هم وجود دارد مقدار زیادی از را انتخاب کنید از جمله حکاکی ماه تولد گردنبند قلب که کون به دهن خواهد شد گاگا برای.

$27 در آمازونتزیینات سفارشی دستبند حروف الفبا

این روند که خیلی فوق العاده رضایت بخش درونی 12 سال در همه ما: الفبای دستبند عقب همتون و آنها شیک به عنوان جهنم است. این مروارید گرانبها شماره است که ابتدایی-هنوز-افزایش احساس ترکیب گرانبها kasha مروارید با نامه های رنگارنگ دانه در دسترس در هر دو رنگین کمان و یا سیاه و سفید گزینه). این یک تکه به اندازه کافی برای ایستادن انفرادی هنگامی که شما آن را می پوشند به عنوان یک دستبند — اما آن را نیز می افزاید: خیلی باحال-دختر پرنیان زمانی که لایه لایه در یک مچ پشته. (هشتگ #armcandy.) زمانی که شما عبور بیش از به Baublebar به بررسی گزینه های سفارشی سازی می باشد که به زیرچشمی نگاه کردن در تطبیق گردنبند است که به همان اندازه شایان ستایش است. و به یاد داشته باشید که با این دستبند (هر هر انتخاب در این صفحه شما می توانید بسیار خلاق با آنچه که شما را انتخاب کنید به دلخواه: نام های بزرگ, بدیهی است, اما چگونه در مورد یک تذکر مهم? "WashUrHands" متناسب با ظرف 12-حد شخصیت و ممکن است این cutest راه ممکن برای کمک به بچه خود را به یاد داشته باشید جدید قانون طلایی.

36 دلار در BAUBLEBAR

سکه های سفارشی گردنبند

همه مادران شایسته مدال طلا—اما تا زمانی که momming به طور رسمی اعلام کرد که در المپیک, ورزش, این است, بهترین چیز بعدی. با چهار فونت را انتخاب کنید و گزینه ای برای حکاکی تا سه خط با شش شخصیت هر یک از این سکه گردنبند اجازه خواهد داد که شما را به, خوب, سکه فقط در مورد هر چیزی شما می خواهم. (با عرض پوزش تا به حال به آن را انجام دهد.) ما دوست دارم که چگونه آن را به نظر می رسد لایه با دیسک کوچکتر و خوش طعم آویز گردن—این قطعه کامل برای جفت شدن با فقط در مورد هر زنجیره در جعبه طلا و جواهر خود را. سکه نیم اینچ در سراسر پس از آن یک جامد لنگر قطعه و با یک زنجیره است که گسترش به 17.5 اینچ, آن را به اندازه کافی بلند برای رسیدن به نقطه سمت راست گردن خود را که آیا شما با پوشیدن یک پیراهن توپ را روی گوه و یا چیزی کمی پایین تر کاهش دهد. (چون راستش وجود دارد هر چیزی بدتر از زمانی که یک گردنبند نگه می دارد ناشیانه برخورد یقه خود را و در حال سقوط است ، آزار دهنده است.) این طلا اندود انتخاب نیز پدر و تایید شده: "ما این گردنبند برای من و همسرم تا به حال آن حک شده با حروف می گوید:" جیمز. "پسر من برداشت خاص این آویز کردن و به جهنم همسر من آن را دوست دارد." در اینجا برای بالا بردن بچه ها با طعم و مزه خوب در طلا و جواهر!

70 دلار در GORGJANA

دو نام سفارشی گردنبند

نگران نباشید بچه از تقسیم عددی بر مضرب: شما می توانید در این روند بیش از حد — و بچه های خود را هرگز نیاز به پیدا کردن که بله در واقع شما انجام یک مورد علاقه. فقط دو تا اسم با انباشته بیانیه nameplate گردنبند به جهان نشان می دهد که چقدر به شما عشق ورزیدن *هر دو* از شایستگی خود را فرزندان. این سبک در دسترس است در طیف وسیعی از فلزات (طلا گل رز طلا و نقره) و فونت (بیشتر اسکریپت ها اعم از فوق مدرن دست خط رسمی تر شکوفا). شما همچنین می توانید nix بالا نام و در حمایت از یک ضربان قلب و یا عبور در صورتی که چیزی بیشتر شما و یا انتخاب کردن برای سفارشی با حروف تنها (سعی کنید گوتیک فونت به صورت مدرن تر و حداقل نگاه کنید). شما همچنین می توانید ترکیب کلمات را به یک عبارت مانند آمازون مؤلف یاسمین که در طراحی گردنبند او می گویند "شیرین ملیسا." و صحبت از آمازون همه به نظر می رسد با هیجان خرید خود را—مانند روشنک بود که شک و تردید به دلیل قیمت اما غافلگیر شد. "این محصول زیبا است! من خیلی خوشحال با کیفیت بود که من نگران قیمت من پرداخت می شود," او می گوید. "من خیلی هیجان زده به آن را می پوشند امروز برای من،" تبریک به روشنک در هیجان انگیز علاوه بر این به زندگی او: این گردنبند! (و نوزاد بیش از حد.)

20 دلار در آمازونتزیینات از نام سفارشی گردنبند

این قطعه زرق و برق دار است نوع مانند تزیینات از "طلا و جواهر" عزیزم شما دختر باعث می شود برای شما—جز (ببخشید مامانی) خیلی chicer. شناخته شده برای آن دمدمی قطعات شامل مقدار زیادی از دانه های مروارید و صدف و دلپذیری زنجیره Brinker & الیزا (نام مادر/دختر اواز یا موسیقی دو نفری پشت تجمل برچسب) با همکاری شیک bebé بوتیک دوبلکس به صورت منحصر به فرد در تزیینات از نام گردنبند. شامل مروارید حروف پراکنده در سراسر یک رشته از سنگ های نیمه قیمتی, این رویایی گردنبند بیانیه را می توان تا 10 حروف (a نام و نام خانوادگی حروف اول اسم هر چیزی). ما عاشق گل صد تومانی colorway در اینجا نشان داده شده...اما آن را نیز در دسترس طیف وسیعی از دیگر سایه از جمله یک نگاه دریایی (قرمز و سفید و آبی!) و مخلوط چند رنگ (بسیار سرگرم کننده). این قطعه کامل به بالا بردن هر گونه ساز و برگ—این که آیا آن را تبدیل سهامی خاص به یک لوکس loungewear نگاه یا زایش تا آن لباس شده است که جمع آوری گرد و غبار در گنجه خود را. (PSA: که به لحاظ اجتماعی فاصله یک ساعت یک مبارک با همسایگان خود است اکثر def یک دلیل به لباس!) همچنین به نظر می رسد شگفت انگیز با تعداد زیادی از لایه ها: خوش طعم زنجیر یک انتخاب واضح اما ما تایید آغوش حداکثر vibes با یک دسته از تزیینات آویز گردن بیش از حد. آن را به نام fashunعزیزم.

$198 در خانه کوچک

سفارشی بیانیه پرتال تخصصی اولی

هنگامی که یک سبک اصلی در هر بازار طلا و جواهر کیوسک (ah, دبیرستان, خاطرات!), سفارشی nameplate گوشواره در حال حاضر لوازم جانبی کامل برای جفت خود را با بسیار در روند کراوات رنگ sweatsuit و scrunchie نگاه کنید. (بله همه که یاد 80s و 90s دنده در حال آمدن است و ما در اینجا برای آن است.) ما در پشتیبانی کامل از huuuuge hoops (این یک lewk!), اما ما نیز از این عشق های کوچکتر و ظریف تر را در یاد سبک گوشواره. (به طور دقیق قطر است 1.18 اینچ—این خیلی باشید.) و بله, این نوزاد را به طور مداوم خواهد بود کشیدن این چیزها—اما این یک راه بسیار خوبی برای او به یاد بگیرند که چگونه به طلسم نام او ، ساخته شده با نقره استرلینگ 925 یا مس, مجموعه رایگان آلرژی و ضد حساسیت حتی برای حساس ترین گوش. سفارشی کردن تا 8 کاراکتر در هر گوشواره و انتخاب نام مشابه برای هر دو طرف و یا تعویض آن را با کلمات مختلف برای اضافی $3.

25 دلار در آمازون

Blingy سفارشی نامه های زنجیره ای

این که آیا شما نامه را انتخاب کنید که طلسم کردن یک نام و یا حتی فقط یک مجموعه ای از حداقل حروف به صورت شناور در سراسر ترقوه شما در شرکت خوب: این شناور نامه گردنبند یک سبک محبوب توسط وبلاگ نویسان و وبلاگ به طور یکسان به همین دلیل است که آن را ممکن است نگاه آشنا. (شما را دیده ام یک لوکس طلا و جواهر طراح مشابه نسخه بر هر کس از Beyoncé به Jenna Dewan به Emma Roberts—plus Insta-معروف اثرگذارندهها مانند کهربا Fillerup و Chiara Ferragni.) این قطعه زیبا توسط Sis بوسه در دسترس است در نقره استرلینگ با اختیاری طلا یا افزایش آبکاری طلا — و ما به وضوح eyeing به روز رسانی ~کریستال~ نسخه به ارمغان می آورد bling. دل سنگ عبور مروارید و پروانه ها را نیز اضافه می شود در بین حروف آن را منحصر به فرد خود را طراحی و به عنوان طولانی به عنوان شما آن را نگه دارید در 16-شخصیت محدود می کند. (نیاز به ایده ها ؟ وجود دارد مقدار زیادی از طراحی الهام بخش برای بررسی در وب سایت هنگامی که شما با کلیک بر روی بیش از.)

$72 در SIS بوسهدست خط Soundwave یا اعداد رومی سفارشی حلقه

هنگامی که شما به دنبال آن هستید که ریخت و پاش از آیتم های است که می تواند تبدیل به یک لحظه ترکه معنی آن را شیک در حال حاضر, اما همچنین می خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای — Capsul بزرگ رفتن به برای با کیفیت بالا و گزینه های سفارشی سازی. شما می توانید حکاکی مورد علاقه خود را با دست خط (که آیا آن چیزی است که یک دوست و یک خط پایین در حال حاضر و یا چند کلمه از یک ارزشمند نامه و یا کارت) یک soundwave (به نمایندگی از ضربان قلب یک عبارت و یا یک نام به عنوان مثال) رومی (برای صرفه جویی در تاریخ!), و یا فقط دوست داشتنی فونت ایجاد شده توسط Capsul. تمام قطعات موجود در طلا گل رز طلا یا نقره استرلینگ — و شما می توانید بین روکش و یا جامد گزینه های. این ضخامت, جسورانه, باند خیره کننده قطعه بیانیه که به نظر می رسد زیبا بر روی خود و یا پخش به سادگی در یک پشته. (ما به شدت توصیه جفت شدن آن با چند خوش طعم نگین باند در هر دو طرف است.) کامل به عنوان یک فشار در حال حاضر هدیه سالگرد و یا فقط به دلیل گران بر خود: از آنجا که مادر شما آن را شایسته تر از همیشه.

$190 در CAPSUL

در حال حاضر که شما رو سفارشی خود را به طلا و جواهر وضعیت در قفل آن زمان برای مقابله با تابستان روند مد را حتی خود comfiest مامان لباس نگاه راه cuter.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان
stroke red


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن