8 بهترین کودک نو پا آب جداول به حیاط خلوت خود را با بازی در تابستان امسال

بدون توجه به جایی که شما زندگی می کنند و یا آنچه شما برنامه ریزی شده اند در این تابستان گرمتر آب و هوا بیش

توسط ETELARESANKHABAR در 7 خرداد 1399
Best Water Table Kids

بدون توجه به جایی که شما زندگی می کنند و یا آنچه شما برنامه ریزی شده اند در این تابستان گرمتر آب و هوا بیش از احتمال زیاد به معنی خود را kiddos خواهد بود مضطرب به خارج — اما بسته بندی تا همه خود را گه و در واقع رفتن به جایی است که اغلب راه کار بیشتر از آن ارزش درست است ؟ در زمانی که شما بسته نرم افزاری بهترین on-the-go, اسنک وجود دارد باز کردن تنقلات بیش از اندازه در کودک-امن کرم های ضد آفتاب در برابر خود خواهد شد و از قرار دادن صندلی های آن را احتمالا زمان برای رفتن به خانه در حال حاضر. (آیا ما به ذکر آنها در داخل و خارج از صندلی ماشین?)

Pro مامان-ing هک: خندق مقصد به طور کامل. به جای ماندن در خانه و بود سرد و مادر با این حیاط خلوت آب جدول را حفظ خواهد کرد که آنها را از ناله "Mooooom من hooootttt" هر پنج دقیقه و نگه داشتن آنها را سرگرم برای ساعت ها در پایان. و پس از آن را کامل بر روی حیاط خلوت استخر بادی (هر چند ما عشق آن بیش از حد!), شما حتی نمی باید به زور آنها را به لباس حمام اگر شما احساس نمی مانند آن. چه کسی می داند, شما حتی ممکن است زمان به جرعه که آناناس spritzer شما ریخت و خودتان را برای یک بار.

بهترین آب برای تمام سنین

چیزهایی است که یک جدول آب بزرگ: سطوح مختلف (دفعات بازدید: بزرگ برای ریختن/چکیدن/پاشش) رنگ های روشن و لوازم جانبی است که برای نگه داشتن آنهایی که کمی خود را علاقه... و این کمی Tikes نسخه همه را دارد. اما حتی بهتر است ؟ به جای ایستادن بر روی پاهای, استخر آن-مانند پایه نشسته بر روی زمین و آن را به صورت خزنده (و یا برای که ماده قبل از خزنده بیش از حد!) مستقیم از طریق بزرگتر کمی tykes. اگر آنها می توانید نشستن بر روی زمین آنها را می چلپ چلوپ کردن و بازی. ترجمه: تمام kiddos بازی با خوشحالی با هم و صلح در mama پادشاهی. Hellooo شما خوش آمدید.

60 دلار در آمازونبهترین آب برای جوانه زدن مهندسین

موفق جدول آب است در واقع به طور کلی موفق به دلیل آن اجازه می دهد تا خود را kiddos کمی مرطوب (و مرطوب مانند کثیف شدن دارای بی پایان شادی برای tinies درست است؟) و آن را اجازه می دهد تا آنها را کشف و یاد بگیرند که چگونه گرانش H2O و همه آن چیزهای سرگرم کننده با این نسخهها کار. یک جدول و سپس با یک مارپیچ لوله و turny-دایره-کهکشانی ها — این علمی کلمات خانم ها — مناسب است در هر دو حساب خواهد شد و امیدوارم توجه خود را نگه دارید برای مدت زمان طولانی. (این همه نسبی این روزها amiright?)

وجود دارد بیش از 4000 بررسی در آمازون است. یک مادر این و گفت: "این عالی است! من آن را همراه با کودک نو پا من و به زودی به یک ساله "کمک" در زمان حدود یک ساعت و نیم صدر به قرار دادن با هم. به اندازه کافی آسان دستورالعمل. تنها تاسف من این است که من هیچوقت یکی دیر!! این عالی است!! من تقریبا یک ساله, بازی با آن را برای یک ساعت و نیم توقف و من تقریبا سه سال, بازی های برگزار شده دیگر."

$61 در آمازون

بهترین آب برای صرفه جویی در فضا

اگر شما کمتر به این ایده از یک فیزیکی جدول و بیشتر به ایده های قابل حمل و انبار کردنی – آب کیت که اجازه می دهد تا آنها را یاد بگیرند که در مورد سحر و جادو مایع (!!) بدون تبدیل حیاط خلوت خود را به یک پارک تفریحی این فوق العاده مقرون به صرفه تنظیم ممکن است برای شما سفارشی. آن را با تمام انواع لوله و بطری اسپری و قیف و فنجان به اجازه دهید آنها را بازی ریختن تمام زندگی طولانی و حتی بهتر از آن همه بسته تا زمانی که خواب می رسد. می توان آن را در استخر کودک شما در نهایت شکست و خریداری شده در سینک آشپزخانه خود در وان حمام... شما نام آن را.

قیمت 39 دلار در آمازون

بهترین آب برای آموزش مهارت های زندگی

OK خوب ما اعتراف این دقیقا یک آب جدول در معنای سنتی کلمه است. اما همه ما در مورد حمایت از یکدیگر در اینجا, بنابراین چوب با ما باشه ؟ این آب ماشین (این است که یک چیز است؟) مثل این است که یک فرد Flinstone کامیون/جدول آب/mini زمین بازی همه را به یکی از پیچیده و ارائه خواهد شد همان شکوه آب بازی با جایزه اضافه شده از آموزش آنها را چگونه برای شستن ماشین با دست و ساخت آن را ایده آل برای کسانی که با انرژی بالا Tazmanian شیاطین شما را خیلی دوست دارم که یک روز قرار داده می شود. به. werk. همه شما نیاز دارید این است که یک شلنگ به پر کردن آن و برخی از کرم های ضد آفتاب و تابستان خود را شنبه ها *مجموعه*.

90 دلار در آمازونبهترین آب برای کل گروه

مانند هر باارزش در اختیار داشتن (یا براق شی جدید) جدید, جدول آب بیش از احتمال زیاد رفتن به برخی از خوب قدیمی مطابق مد روز رقابت خواهر و برادر همراه با آن است. یکی از راه های آسان برای کاهش آن حتی قبل از آن شروع می شود ؟ گرفتن آب به اندازه کافی بزرگ و به اندازه کافی فوق العاده لوازم جانبی خنک — برای رفتن در اطراف اتاق به فراغت. این Step2 نسخه است که همیشه یک ضربه با تشکر از "دوش باران" تم (نکته: آموزش 'em چگونه به ریختن آب بر روی ردیف بالا و تماشای آن باران و تماشای چشمان خود را huuuuge) مقدار زیادی از فضای به جمع آوری در اطراف و بیش از 20 لوازم جانبی برای بازی از هر زاویه. من شرط می بندم شما حتی به خودتان پیدا کنید بازی با, برخی, مانند, ناز, لاستیکی, قورباغه, بیش از حد!

140 دلار در آمازون

بهترین آب برای بازی های مبتنی بر یادگیری

بازی مبتنی بر یادگیری است که چنین شایعه عبارت است, آن نمی باشد? و در حالی که ما کاملا مطمئن شوید که چه آن را در واقع به معنی (ما آن را دریافت کند, کودکان و نوجوانان بازی و آنها یاد بگیرند و آنها را به عنوان آنها یاد بگیرند به طوری که فوق العاده است اما چگونه آن را متفاوت از فقط... بازی ؟ و موجود? و در جهان به عنوان آنها بروید؟), ما نمی دانیم که این جدول است که می آموزد درس مانند گرانش و فیزیک و مسائل کامل راه به کارشناسی کارشناسی ارشد بازی مبتنی بر یادگیری در این تابستان. آنها بازی می کنند و یاد بگیرند که آنها را وادار به چلپ چلوپ در اطراف و خنده بسیاری — دستور العمل برای موفقیت.

146 دلار در آمازون

بهترین آب برای شن و ماسه + دریا

چیز خوب در مورد آفتاب تابستان: نه تنها می توانید آن را کمک به تقویت روحیه ی خوب خود را vibes (چیزی در مورد علم و مسائل آن را ثابت وعده) اما ویتامین D نیز می تواند کمک به افزایش سیستم ایمنی بدن شما و البته از صبر و شکیبایی شما, زیرا هنگامی که بچه های خود را اجرا در اطراف خورشید آن را می سازد آنها را کمتر از cooped-حیوانات و عادی تر و منطقی انسان است. اما حرکت نزولی است که همان آفتاب ؟ بیش از حد از آن می تواند باعث بد خلق خسته کودکان (و البته بیش از حد قرار گرفتن در معرض آفتاب می تواند مضر به کودک-نرم پوست). با تشکر از این دو طرفه جدول و شایان ستایش متصل چتر شما می توانید بهترین از هر دو جهان — مقدار زیادی از اشعه و یک استراحت از گفت اشعه زمانی که آنها به آن نیاز دارید. علاوه بر آن یک طرف برای آب و یک طرف برای شن و ماسه پس از آن اساسا مانند خود را بسیار خود را به ساحل تا کنون که بدون ترک خانه.

250 دلار در آمازونبهترین آب برای آینده خوانندگان

بنابراین بچه های خود را می دانم که آنها را دوست دارم و به آنها عشق اقیانوس, اما آیا آنها می دانند که در مورد امواج هنوز ؟ این که آیا آن یک بله یا خیر این جدول را لذت اونا با ساخته شده است در "موج ساز" به طوری که آنها می توانند یاد بگیرند همه چیز در مورد چگونه امواج کار می کنند. به علاوه بقیه فوق العاده-طراحی زیبا به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک مینی گلف سوراخ از یک جدول آب معنی وجود عناصر سرد و اسرار را کشف کنید به طوری که آنها نمی تایر از آن به سرعت. و برای شما mama, پالت رنگ های خنثی نمی سوزاند چشم خود را هر زمان که شما نگاه خود را از پنجره آشپزخانه به آن را ببینید. اثبات این که ما می توانیم ~چیزهای خوب~ اگر ما سعی می کنیم!

69 دلار در آمازون

و از آنجا که شما هرگز نمی تواند بیش از حد در صفحه اصلی سرگرمی (همیشه, اما به ویژه هنگامی که درجه حرارت آب) لطفا بیشتر ترسناک مامان, تایید, تابستان, اسباب بازی!

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان
stroke red


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن