8 پرفروش آمازون جاروبرقی است که ما نیاز به خورد کردن ما فاجعه

این می تواند ذهن ترا درهم میشکنند چگونه سریع خاک و گرد و غبار تجمع در اطراف خانه به عنوان به زودی به عنوان

توسط ETELARESANKHABAR در 24 تیر 1399
Best Amazon Vacuum Cleaners

این می تواند ذهن ترا درهم میشکنند چگونه سریع خاک و گرد و غبار تجمع در اطراف خانه به عنوان به زودی به عنوان شما به پایان تمیز کردن و جارو آشپزخانه, چشمک زدن دو بار و به نظر می رسد مانند شما آن را انجام دهد همه را دوباره و دوباره. با تشکر از بچه ها و حیوانات خانگی خود را messes باید نمایی ضرب و شما نیز ممکن است فقط ترک که خلاء به دلیل این که آیا شما آن را دوست دارم یا نه, همیشه وجود خواهد داشت چیزی برای مکش از روی زمین یا مبل و یا اساسا در معرض هر سطح.

چرا که اهداف است هرگز پایان دادن به کارهای عادی و روزمره یک جارو برقی خوب است یک ابزار ضروری در نبرد خود را در برابر همه ناخواسته خرده و نشت به ذکر خاک و مو و بیشتر که دروغ گفتن در اطراف. بسته به تنظیمات شما وجود دارد بسیاری از خلاء گزینه های: uprights به خورد تا بزرگ messes دستی برای سریع انتخاب یو پی اس, چوب, برای, سبک وزن, تمیز کردن یا رباتیک آنهایی است که می تواند حرکت در اطراف خانه در حالی که شما تمایل به چیزهای دیگر (برای مثال با بهره گیری از درمان شیرین با بچه ها و یا یک لیوان شراب برای یکی). در اینجا هشت بهترین جاروبرقی همه آمازون بهترین فروشندگان کمک خواهد کرد که شما را با برخی از کار کثیف در اطراف خانه.

بهترین دستی شارژی وکیوم

هنگامی که شما نیاز به تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر کوچک به سرعت به جای کشیدن یک اندازه کامل خلاء خارج از گنجه گرفتن راحت دستی یکی به جای. این dustbuster همراه با چهار ساعت شارژ سریع پایه و سبک و بدون سیم است که کسی که آن را در اطراف خانه تمیز کردن پس از بی ریخته و حوادث یک کمی آسان تر است. باریک نازل چرخش 180 درجه بنابراین شما لازم نیست که به پیچ و تاب و مچ دست خود را در موقعیت غیر طبیعی و خاک کاسه و فیلتر هر دو قابل شستشو. آن را نیز همراه با بیرون شکاف ابزار برای رسیدن به کسانی که سخت برای رسیدن به گوشه و همچنین به عنوان یک تلنگر تا برس برای مبلمان و اثاثه یا لوازم داخلی.

یک منتقد گفت: "بسیار خوب خرید!! این لیتیوم صفحه سیاه & دکر واتس شده است بسیار جامد علاوه بر این به انواع دیگر vacs ما خود را (6). آن را تبدیل به اولین چیزی که من برای رسیدن به خلاء 5+8 ساله messes. به نظر می رسد که آن را همیشه شارژ و همیشه بزرگ فراهم می کند مکش. خرید آن را برای تمیز کردن بستر زن سبک و جلف است که همیشه به پایان می رسد تا در طبقه در اطراف جعبه بستر. اما در این مرحله من استفاده از آن برای تمیز کردن آشپزخانه کف در زیر و اطراف میز بعد از بچه ها خوردن به دلیل آن است که بسیار کارآمد و بسیار آسانتر از بیرون کشیدن بزرگ vac. باید متعلق به چند دست vacs و همچنین خود شارژی دست/چوب vac. هیچ چیز کار می کرد به عنوان به خوبی به عنوان این است."

$37.31 در آمازونقابل حمل دیگر از گزینه 100W Homasy شارژی دستی خلاء که اجرا می شود بی سر و صدا و دارای یک زمان کار تا 30 دقیقه. آن شارژ در 3-4 ساعت است و دارای سه مرحله فیلتراسیون سیستم که شامل یک قابل شستشو غیر بافته شده فیلتر. طراحی ارگونومیک کمک خواهد کرد برای از بین بردن فشار بر روی مچ دست خود را. خلاء نیز می آید با سه نوع مختلف از فایل های پیوست به حمله فاجعه از همه نوع — یک قلم مو دلبستگی برای گرد و غبار و فرش و مبلمان و بیشتر; یک ابزار شکاف برای فضاهای تنگ و لاستیک شیشه دلبستگی به تمیز کردن مایعات ریخته که اجتناب ناپذیر هستند هنگامی که شما بچه ها در اطراف.

یک منتقد گفت: "ما عاشق این handheld vacuum. به نظر می رسد که قوی تر مکش از dustbuster اما آن را ساکت تر.. فایل پیوست به راحتی و به خوبی کار می کنند. طراحی فوق العاده است و بسیار کاربر پسند و آسان برای خالی کردن و دوباره سوار کردن تنها با یک کلیک سریع. ما فکر می کنیم یک دستگاه کوچک!"

$55.99 در آمازون

بهترین راست خلاء

صاحبان حیوان خانگی می دانم مبارزات نیاز به مقابله با داشتن به معنای واقعی کلمه همه چیز و هر کس در خانه خود را تحت پوشش در خز. این بیسل کمک خواهد کرد که مدیریت این مقدار بیش از حد مو حیوان خانگی در خانه خود را و اگر شما لازم نیست که یک خزدار عضو خانواده, مکیدن قدرت این خلاء را هنوز هم در مفید آمده است. سه گانه عمل برس آسانسور و حذف خاک جاسازی شده و موهای حیوان خانگی و پراکنده-رایگان تکنولوژی معنی است که شما در واقع شامل messes به جای باد همه آنها را در اطراف اتاق. این مفصل گردنده سر به شما امکان مانور آن را در اطراف مبلمان و یا پراکنده در اطراف اسباب بازی (توسط حیوانات خانگی و یا کودکان و نوجوانان). فیلتر قابل شستشو و با هر خرید بیسل اهدا پول برای کمک به نجات حیوانات بی خانمان.

یکی خوشحال داور گفت: "صرف نظر از چگونگی پاک کردن یک خلاء بعد از مدتی شروع می شود بوی ناخوشایند در راه است. این یک واقعیت است که من متوجه شده ام با من قبلی خلاء حتی پس از تغییر فیلتر و کیسه های. من به یاد داشته باشید چه می شود اگر من می تواند شستن برخی از بخش هایی از آن ؟ اما نبود یک گزینه است. و با این بیسل Cleanview خلاء هر بخش به جز موتور منطقه را می توان با آب و صابون شسته. بله از این فیلتر قابل استفاده مجدد به گرد و غبار بن و لوازم جانبی را می توان به راحتی حذف شده و قابل شستشو. البته باید صبر کنید تا زمانی که همه قطعات در حال خشک قبل از استفاده از آنها را دوباره."

$74.99 در آمازون

ابراز پیروزی از اکتشاف PowerSpeed bagless vacuum است که بسیار سبک وزن فقط 10 پوند, اما آن را دارای مکش قوی و یک XL گرد و غبار در جام حذفی به مراقبت از هر XL فاجعه در خانه خود را. وجود دارد پنج ارتفاع تنظیمات را انتخاب کنید با توجه به آنچه در سطح شما در حال جارو (فرش چوب جنگلی و بیشتر) و سریع رسیدگی انتشار به شما اجازه تمیز در مبلمان در اتاق گوشه ها در آستانه پنجره ، آن می آید با فایل های پیوست چندگانه از جمله یک ابزار شکاف برس گرد و اثاثه یا لوازم داخلی ابزار که به راحتی در فروشگاه به طور مستقیم در خلاء (نه بیشتر از طریق حفر گنجه برای سست و فایل های پیوست).

یکی خوشحال داور گفت: "من عاشق این جارو برقی!!! من احساس می کنم مثل من همیشه بد شانس با خلاء...آنها سخت به شکل آنها نمی انتخاب کنید تا به خوبی آنها لازم نیست که یک عمر طولانی و غیره. از آنجا که ترس من نمی خواهم به سرمایه گذاری بیش از حد پول به یکی از جدید پس من رفتم با این یکی به دلیل قیمت. ابراز پیروزی از اکتشاف تا مکیده من را fan club (دریافت آن)...برای زندگی! آن را سبک وزن و آسان برای استفاده فوق العاده آسان برای قرار دادن با هم کار می کند شگفت آور خوبی و آن را soooooooo آسان برای تمیز کردن. من در زمان آن بالا و پایین من دیوارهایی 2 اتاق با نخ فرش و یکی با پلی استر فرش...من تقریبا شرمنده در چه مقدار از آن را گرد و غبار و مسائل آن را برداشت. من مرتب کردن تقریبا روزانه و تمیز کردن هفتگی و من حتی نمی دانند که تمام که شد روی زمین."

$54.00 در آمازونبهترین چوب وکیوم

یک چوب جارو به شما می دهد یک گزینه این است که سبک تر از راست سنتی, وکیوم اما بزرگتر از یک دستی و یک. این Dyson V11 حیوانات جارو شارژی دارای سه حالت های تمیز کردن که آیا شما می خواهید چیزی را به طور خودکار انطباق با ساکشن بسته به طبقه خود, نوع, نیاز, سریع, شدید, تمیز کردن جلسه یا دیگر زمان اجرا تا 60 دقیقه. سیستم تصفیه قطاری 99.97 درصد از میکروسکوپی ذرات گرد و غبار به نگه داشتن خانه خود را به عنوان گرد و غبار به عنوان امکان پذیر است. آن را تبدیل به یک handheld vacuum و همراه با فایل های پیوست چندگانه از جمله یک ابزار شکاف خاک برس و مینی موتوری ابزار برای کمک به خلاص شدن از موهای حیوان خانگی. آن را آسان برای خالی کردن گرد و غبار bin که ejects خاک جمع آوری شده و آن طراحی باریک باعث می شود آن را دوستانه به فروشگاه در پستو و یا فضاهای.

این مؤلف و پدر و مادر دوقلوها گفت: "من نگران بود در مورد قیمت به نسبت ارزش, اما من نیاز به یک راه حل جدید برای مراقبت از یک به تازگی بازسازی خانه. مرسی. در کمتر از یک هفته آن را به طور کامل تغییر کرده من تمیز کردن عادات (سلام پدر و مادر دوقلوها با هیچ زمان!). من استفاده از آن برای همه چیز, طبقه, تمیز زیر میز شام پس از تمیز کردن به طور مداوم ریخته messes (10 lb bag از بلغور جو دوسر از Costco و یا پس از برش کودکان' مو) خلاء baseboards, پاک, پنجره, پرده, تمیز کردن بین پنجره و پنجره در صفحه نمایش که در آن خاک تجمع می یابد. من در حال حاضر خلاء به جای گرد و یا با استفاده از Swiffer. ویژگی های مورد علاقه در حال بالا میزان مکش با ماندگاری طولانی و قدرت باتری تخلیه بدون کیرمصنوعی دست سهولت تغییر attachments."

$494.99 در آمازون

بیسل ورزشکار پروزن سبک stick vacuum است که در واقع سه دستگاه در یک: چوب خلاء رسیدگی خلاء و پله خلاء. آن می آید با یک ابزار شکاف برای استفاده به صورت دستی گزینه را به عنوان به خوبی به عنوان یک نازل کف برای تمیز کردن پله ها. آن را جمع و جور و همه کاره و bagless بنابراین خاک بن آسان است برای تمیز کردن. بهترین از همه قیمت بسیار آسان در کیف پول به خصوص اگر شما به دنبال یک باریک خلاء به مکمل و یا جایگزین یک حجیم راست.

یک منتقد گفت: "این خلاء کوچک, سبک وزن, اما همچنین توانا! من در واقع آن را خریداری برای پسر من 2nd birthday چرا که او همیشه در تلاش برای خلاء با من بزرگتر و سنگین تر Dyson و من نمی خواهم او را به شکستن آن و مبارزات او با آن به دلیل آن را بسیار سنگین برای 2 سال. خوب, من در حال حاضر به واقعا لذت بردن از این بیسل. آن را بسیار آسان برای استفاده! این واقعا سبک وزن و پس از کشیدن آن به خلاء تا چیزهایی که من اطلاع در اینجا وجود دارد یک معامله بزرگ نیست و بنابراین من در واقع آن را انجام دهد! همچنین پسر من آن را باور یا نه خلاء زیادی در حالی که او را به "بازی" با آن است. من به سادگی نمی ضمیمه دیگر اداره کند در حالی که او با استفاده از آن به دلیل آن را به طول کامل برای او بدون آن. توصیه من این خلاء برای هر کسی که با بچه های کوچک هر کسی که به دنبال به را بدون هیچ زحمتی از جارو مشاغل کوچک در اینجا وجود دارد و برای کسانی که شاید یک جراحت یا ضعف ممنوع است که آنها را از با استفاده از خلاء سنگین تر."

$31.42 در آمازون

بهترین ربات خلاء

اگر گاهی اوقات شما می خواهید شما تا به حال یکی دیگر از مجموعه ای از دست برای کمک به شما پاک کردن یک ربات خلاء بهترین چیز بعدی. به سادگی اتصال iRobot Roomba با برنامه تلفن و شما می توانید تمیز کردن و یا برنامه و سفارشی تمیز کردن با یک لمس یک دکمه. همچنین با این نسخهها کار با الکسا بنابراین شما می توانید فقط آن را بگویید که برای تمیز کردن اگر دست خود را مشغول هستند. این Roomba 675 دارای سه مرحله تمیز کردن سیستم برای نرم کردن, بلند کردن و ساکشن کردن خاک و گرد و غبار از فرش و طبقه چوب جنگلی و اختراع خاک تشخیص سنسور بگویید آن را به کار سخت تر در مناطقی که نیاز به کمک اضافی. آن اندازه جمع و جور و هوشمند سنسور اجازه می دهد آن را به تمیز کردن اطراف و زیر مبلمان بدون نیاز به یادآوری آن را برای رسیدن به آن دسته از فضاهای فراموش شده. آن را می تواند اجرا تا 90 دقیقه قبل از به طور خودکار متصل و شارژ آن را احترام houseguest شما همیشه می خواهید به اطراف.

یکی از والدین و منتقد گفت: "iRobot 675 زندگی من تغییر کرده است. من یک مادر برای 4 جوان از زندگی کودکان در سال 1880 متر مربع خانه در بسیاری پوشیده شده از درخت. بچه ها من خارج از زیادی و آهنگ در تمام انواع خاک برگ و چمن و غیره. شوهر من در حالی که من او را دوست دارم همچنین نوع از ظروف سرباز یا مسافر است و یک عادت بد نه پاک کردن کفش های خود و آوردن در یک تن خاک اره از پروژه های خود را. در بالای همه که اضافه کردن به این واقعیت است که کودکان زیر 7 واقعا نمی دانم چه به غذا خوردن درست و رها کردن حدود هفت هزار و خرده در هر وعده غذایی هر کودک است. ما طبقه چوب و کاشی و فرش شده است یک فاجعه برای سال. وارد Roomba. من شده اند eyeing این قطعه کوچک از جادوگری برای سال ها و شاید اگر این می تواند ابزاری است که می تواند تغییر زندگی من است. من جاروب و دیوارهایی (با Dyson DC33) چند بار در روز. من به طور مداوم گفتن مهمان "با سلام با عرض پوزش در مورد طبقه اما من فکر می کنم ما فقط ناخالص و من هرگز می تواند در بالا از آن". خوب بالاخره بعد از گاز گرفتن گلوله من متاسفم که من نمی خرید Roomba سال پیش. من نباید عذر خواهی به مهمانان و من در نهایت می تواند پابرهنه راه رفتن در خانه من بدون داشتن 100 ریز خرده اتصال به پایین پای من. من عاشق این چیز بیشتر از من همیشه دوست داشتم هر دستگاه یا ابزار تمیز من هر متعلق به."

$181.58 در آمازوناین فوق العاده نازک RoboVac فقط 2.85 اینچ قد بلند, بنابراین آن را می توانید در زیر مکان بزرگتر خلاء نمی تواند (سلام مبل ما به دنبال در شما). آن را به یک سه گانه سیستم تصفیه و چرخ های بزرگ است که می تواند حرکت در سراسر طبقه چوب جنگلی و فرش. آن را بی سر و صدا پاک تا 100 دقیقه است و BoostIQ تکنولوژی برای افزایش قدرت مکش که فوق العاده برای تمیز کردن مورد نیاز است و همچنین رها کردن-سنجش از تکنولوژی برای جلوگیری از به طور تصادفی به غلت کردن مجموعه ای از پله ها. هنگامی که آن را کم قدرت آن را به طور خودکار پشت سر به ایستگاه docking برای شارژ و آن را همراه با یک کنترل از راه دور.

می گوید: یکی مؤلف "ما نبودند در بازار برای یک ربات خلاء تا یک روز یک داستان ظهور تا بر روی گوشی من بود که فروش رفتن و این یک انتخاب عالی است. من برخی از تحقیق و مثل یک بازیگر جامد نه من و نه همسرم در حال طرفداران جارو و جارو پس از آن نگاه مانند یک گزینه خوب است. ما عاشق این چیز کمی! من از نشستن در کامپیوتر من جرعه جرعه کاپوچینو در حالی که ما RoboVac است whirring دور نگه داشتن ما تمام خانه تمیز است. Upside - آن را بسیار آسان می کند و مانند یک کار خوب. آن را نشانی از خودی خود گیر گهگاه معمولا توسط wedging تحت یک کمد اما این بوق برای یک امدادگر و تعطیل صبر کنید. ما شده ایم در حال اجرا آن را برای حدود ده سال در حال حاضر و آن را جمع آوری مقدار زیادی از خاک و گرد و غبار در هر روز است. آن است که به اندازه کافی باریک است که به راحتی آن را می شود در زیر تمام تخت و بسیاری از مبل ها و صندلی ها و مکان هایی که ما درست vac نمی تواند رسیدن به."

$148.87 در آمازون

پس از ربات جدید خود خلاء انجام همه تمیز کردن را برای شما بررسی کنید ما دیگر خانه و آشپزخانه مواردی است که زندگی را فقط یک ریزه کمی ساده تر است.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان
stroke red


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب