8 بهترین بچه ها زندگی کت و گودال جامپر که آنها نمی B*tch در مورد پوشیدن

یکی از جالب ترین جنبه های مادری است که مستقیم ماراتن شما باید برای اجرای هر روز لعنتی به بچه خود را به انجا

توسط ETELARESANKHABAR در 3 مرداد 1399
Kids Life Jackets

یکی از جالب ترین جنبه های مادری است که مستقیم ماراتن شما باید برای اجرای هر روز لعنتی به بچه خود را به انجام آنچه کاملا ضروری است برای زنده نگه داشتن آنها—مانند پوشیدن یک ژاکت زندگی. "اگر شما می خواهید برای رفتن در دریاچه, شما باید برای پوشیدن کرم های ضد آفتاب و یک ژاکت زندگی" گفت: واقعا خسته مادر به او ناسپاس و تمایلی-به-گوش دادن 6 ساله eyeing جدید استخر. صدا آشنا است ؟

زندگی کت یکی از کسانی که استدلال شما حاضر به از دست دادن چرا که چگونه فوق العاده مهم آنها برای ایمنی آب. غرق شدن علت مرگ برای کودکان سنین 1-4 و دوم شایع ترین در کودکان زیر 5 — و آن را می تواند رخ دهد با کمتر از یک اینچ آب, یادداشت های آلیسون Mitzner, M. D., یک متخصص اطفال در شهر نیویورک است. "این بسیار مهم است که کودکان با پوشیدن یک ژاکت زندگی در حالی که در یا در نزدیکی آب از جمله قایقرانی و شنا در ساحل در اسکله قایق سواری در لوله و یا در نزدیکی دریاچه ها, رودخانه ها و یا اقیانوس ها و...." او می گوید:. "این یک راه ساده برای ایمن ماندن."

حتی اگر شما نگردند تا در boatload از floaties آب بال ضربه یو پی اس و حلقه های پلاستیکی آنها را نباید محل زندگی کت. آنها ضروری برای هر کودک خواهد شد که در معرض آب قرار دارند. "آنها تنها زمانی که فرسوده و البته آنها هرگز جای نظارت بزرگسالان" می افزاید: دکتر Mitzner. "و ما به عنوان بچه های ما بزرگترین نقش مدل پوشیدن باید یکی بیش از حد برای خود ما ایمنی و همچنین به مجموعه ای از مثال برای فرزندان ما حتی اوایل به یادگیری اهمیت ژاکت زندگی و ایمنی آب."

به درستی نصب شده, زندگی, ژاکت کلیدی است. آن را باید به صورت چسبیده متناسب در هنگام بسته و به صورت رایگان از, اشک, ریپ و یا نشانه هایی از فصل توضیح می دهد Jarret Patton, M. D., پزشک متخصص اطفال در غرب پنسیلوانیا است. "یک ژاکت زندگی است که بیش از حد کوچک ممکن است به اندازه کافی شناور و یک است که بیش از حد بزرگ ممکن است اجازه می دهد برای کودک به خارج از آن," او می گوید. "یک تست سریع شما می توانید برای دیدن اگر آن را مناسب است به آرامی به جلو و بر روی جلیقه در حالی که کودک خود را در آغوش دارد تا در هوا. اگر این جلیقه می تواند کشیده بالا گوش خود را در آن است به احتمال زیاد بیش از حد بزرگ است."

آماده برای شروع به خرید برای که زندگی قنتد, ژاکت یا گودال بلوز بنابراین شما می توانید برخی از صلح از ذهن است ؟ چک کردن مادر ما تایید گزینه های زیر کلیک کنید.

اگر شما واقعا با داشتن یک زمان سخت قانع کننده بچه خود را برای فصل کامل دمیده شده جلیقه نجات یک گودال بلوز جایگزین بسیار خوبی است. آنها در واقع بازوی floaties که تصویب تست ایمنی هستند و یکی از محبوب ترین شنا یاران عمدتا به این دلیل که بچه ها از ذهن نیست با پوشیدن آنها و آنها در واقع امن به خصوص استرنز اصلی انداز بلوز است که ایمنی تست شده و توسط U. s. Coast Guard-تایید شده به عنوان یک نوع V/III شخصی شناوری دستگاه. این طراحی شده است برای کودکان وزن 30 تا 50 lbs, ملاقات با الزامات سختگیرانه برای استفاده بر روی قایق در استخر های عمومی و در پارک آب است. پارچه های ساخته شده از پلی استر بافته ملایم است که در برابر فرزند خود حساس با کمتر از سایش. واقعی نقطه فروش برای بچه خود را است قطعا رفتن به این واقعیت است که او یا او می تواند را انتخاب کنید از یکی از 15 مختلف چاپ و طرح. خرچنگ و آناناس و البته پری دریایی در میان آنها است.

$18.18 در آمازوناگر شما نمی خواهید به یک ظرف غذا به اطراف وقتی که می آید به دانستن است که کودک خود را امن است در آب (همراه با یک پرستار نزدیک نظارت) شما می توانید بقیه مطمئن باشید که او با پوشیدن لباس های آبی را دیوانه ورزشی جهانی, نایلون, کودک, زندگی, ژاکت. این شناوری دستگاه طراحی شده است برای کودکان وزن در هر نقطه بین 30 پوند و 50 lbs معمولا پایدار تمام راه را از طریق سال و 7 برای بسیاری از کودکان است. آن است که گارد ساحلی ایالات متحده تایید شده و ساخته شده با نرم با هسته فوم و پیچانده شده در دوستداشتنی, نایلون, نیست که مالش در برابر فرزند خود پوست و باعث سوزش و یا سایش. وجود دارد مطمئن شوید که قفل سگک و همچنین به عنوان یک حلقه پا بند که برای اطمینان از امن و مناسب است. یک منتقد اشاره کرد که او چهار سال, دوست, ژاکت, بلکه از دیدگاه ایمنی او می تواند احساس اعتماد به نفس است که آن را نشانی از یک کار بزرگ از نگه داشتن او امن در حالی که او در آب است.

$42 در خارج

"نوزاد جلیقه نجات هستند به خصوص مهم است که آنها ارائه پشتیبانی به سر از آنجا که اکثر نوزادان و کودکان نوپا در حال بالا سنگین می گوید:" عیسی Alderete ارشد هماهنگ کننده برنامه های پیشگیری از آسیب در کودکان سلامت در دالاس تگزاس است. هنگامی که برای خرید یک نوزاد ژاکت زندگی و همچنین برای هر سنی مهم است که برای همیشه بررسی کنید که برچسب تایید می کند که این گارد ساحلی ایالات متحده تایید شده مثل این یکی توسط Stearns. آن را به یک نجات رسیدگی است که به پدر و مادر گرفتن شرکت در یک fidgety نوزاد, آیا شما در حال غوطه ور در آب یا حلق آویز کردن بر روی یک قایق. آن نیز قابل تنظیم قفسه سینه و کمربند و زیپ و قابل تنظیم پا بند است که متناسب با یک کمی خود را ایمن. نایلون با دوام و PE شناوری فوم نگه داشتن فرزند خود را بالاتر از آب است. آن است که مناسب برای نوزادان و همچنین کودکان نوپا زیر 30 پوند پس از آن خواهد شد به احتمال زیاد شما دو تابستان!

$18.47 در آمازون

عبور بالاترین US Coast Guard تایید برای هر دو استاندارد و تست این ژاکت زندگی ارائه می دهد همه چیز را از یک پدر و مادر نگران است که به دنبال در یک شناوری دستگاه است که محافظت از کودک خود را. آن است که تایید شده برای کودکان بین 30 و 50 lbs اگر چه با نام تجاری توصیه می کند اندازه به عنوان به زودی به عنوان فرزند شما بیش از 45 lb و اندازه کردن اگر فرزند شما در آستانه 25 پوند فوق العاده امن است. آن است که ساخته شده از نایلون با دوام مواد با ضخامت اپه شناوری فوم به نگه داشتن فرزند خود را سر بالاتر از آب است. آن را دارای سه تسمه قابل تنظیم است که به راحتی تا کودک خود را به حرکت در اطراف در آب است. در سال گذشته به تنهایی با نام تجاری طولانی قفسه سینه بند بهتر و مناسب حداکثر اندازه. این که آیا شما در حال قایقرانی و یا شنا, این, زندگی, ژاکت, برای خرید, برای کودک خود را.

$26.83 در آمازوننمی فریب خورده توسط این جلیقه نجات را در مدرسه نگاه کنید. آن را در واقع یک باد که بچه ها ممکن است به درک: بیشتر باز کنید به طوری که او احساس می کند کمتر به دام افتاده در حالی که با پوشیدن آن است. آن است که هنوز US Coast Guard-تایید شده برای کودکان با وزن بین 30 و 50 پوند با چند ویژگی های مختلف از رقبای خود است. برای شروع این زندگی جلیقه اتحاد انتشار سریع دست و پنجه نرم در جبهه که می گذرد بیش از زیپ منطقه برای امنیتی اضافه شده است. بر خلاف بسیاری از کودکان و یا جوانان جلیقه نجات این یکی خالی سر حمایت است که شبیه به آنچه که شما می خواهم پیدا کردن یک نوزاد جلیقه نجات. این می افزاید: حتی بیشتر از فوم برای افزایش شناوری و کمک می کند تا کودک خود را به طور طبیعی شناور در یک چهره ، تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, Stohlquist کودکان و نوجوانان ژاکت زندگی است که چنگ زدن به دسته است که به پدر و مادر دسترسی آسان تر این که آیا آنها در آب با فرزند خود و یا کمک به آنها را از آب خارج کرد.

$58.62 در آمازون

اگر شما نمی توانید بگویید با کمی شیرین پسر بچه خندان در این محصول, عکس بچه ها کاملا تایید این ژاکت زندگی. آن است که ساخته شده از با کیفیت بالا, نایلون, مواد است که سازگار با محیط زیست دوستانه و نرم در برابر فرزند خود پوست و انعطاف پذیر به طوری که او می تواند حرکت در اطراف به راحتی. این شهر همچنین دارای یک شناور و حفاظت از اشعه ماوراء بنفش برای حفظ آن اشعه های مضر uv از دور (حتی اگر شما در حال حاضر lathering خود را kiddo با تن از کرم های ضد آفتاب). این سه ایمنی سگک است که جلوگیری از ژاکت زندگی از سوار کردن یا شل به عنوان یک نتیجه از تاثیر آب. بر خلاف بسیاری از رقبای خود در این شنا جلیقه متناسب با طیف گسترده ای از گروه های سنی—به طور خاص کودکان با وزن 22 تا 66 پوند تا زمانی که آنها بین 37 تا 59 اینچ در ارتفاع. شما می توانید با خرید این ژاکت زندگی در پنج رنگ— سیاه و سفید اقیانوس آبی یا قرمز در هر دو کوچک و متوسط و یا بزرگ.

$28.99 قیمت در آمازون

اگر فرزند شما در هر نقطه بین سنین 1 و 4, آنها قدردانی سرگرم کننده و رنگارنگ چاپ از این گودال ژاکت کش باف پشمی. ساخته شده از مواد با دوام با دوخت بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی در مورد تبدیل آنها برای کودکان و نوجوانان با وزن بین 25 و 45 پوند است که تقریبا قابل مقایسه با دیگر گودال جامپر که مشابه هستند در ساختار است. آن را تایید استاندارد اروپا (ENs) به عنوان یک شناور کمک برای شنا آموزش. علاوه بر استاندارد floaty, اسلحه, این, زندگی, جلیقه اضافی سمت دست و پنجه نرم حتی برای امنیت بیشتر. آبی مریخ نیز ارائه می دهد 12 ماه گارانتی باید به شما تجربه هر گونه مسائل با جلیقه و همچنین به عنوان یک بخش خدمات به مشتریان که در واقع پاسخ در عرض 24 ساعته بازه زمانی (تصور کنید که!). یکی از بررسی این حال به می گویند: "طراحی بزرگ! ما نوه به نظر می رسد بسیار راحت و با اعتماد به نفس در استخر. ما عاشق راه این طرح را نگه می دارد کودک را فوقانی بدن را به خوبی می چرخاند."

$17.90 در آمازوناگر شما به دنبال یک ژاکت زندگی با تمام اصول است که مطابق با بچه تصویب این یک انتخاب عالی است. بچه شایان ستایش اسب دریایی طراحی و نگاه کلی این گارد ساحلی ایالات متحده تایید شده جلیقه نجات و شما می توانید بقیه مطمئن است که آن را در حال انجام کار خود را و محافظت از کودکان خود را در حالی که آنها بازی در آب است. این سه جداگانه و تسمه قابل تنظیم—دو در اطراف منطقه قفسه سینه و یکی در اطراف فاق برای امنیت فوق العاده. یک بسته پستی را فراهم می کند و حتی امن تر مناسب است که هنوز هم راحت است. این طراحی شده است برای کودکان 30 تا 50 lbs و ساخته شده است از hydropene با مواد PE شناوری فوم. این که آیا شما در حال لذت بردن از تعطیلات خانواده با ساحل دریا و یا اقیانوس یا فرار ژوئیه گرما در همسایه خود شما خواهد بود خوشحالم که شما این جلیقه نجات همراه برای سوار شدن.

$34 در رختخواب حمام و فراتر از آن

چرا که شما هرگز انجام خرید sh*t برای بچه خود را, بررسی کامل, مامان, تایید, تابستان, کودکان و نوجوانان دنده چک لیست.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان
stroke red


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن