8 بهترین بچه امن اشکال اسپری & دافع حشرات فقط در زمان برای فصل تابستان

برای کودکان و نوجوانان, تابستان بهترین زمان است. وجود دارد, شنا, دوچرخه سواری, اردو زدن, بستنی و روز را صرف

توسط ETELARESANKHABAR در 28 خرداد 1399
Kid Safe Bugspray

برای کودکان و نوجوانان, تابستان بهترین زمان است. وجود دارد, شنا, دوچرخه سواری, اردو زدن, بستنی و روز را صرف در حال اجرا در اطراف در خارج از بارانی. حتی با همه در جهان در این سال امیدوارم بچه های خود را هنوز هم به صرف زمان زیادی را به عنوان آنها می تواند در حیاط خلوت این فصل است. بعد از یک مدت طولانی (بسیار طولانی) بهار را صرف در داخل خانه ما قطعا اجازه نمی پشه توقف ما را از تابستان لذت ببرید. کسانی که پشه نیش wreaking ویران در بچه خود را شیرین و ظریف پوست. بدترین!

پیدا کردن یک دافع است که امن برای خانواده خود را به استفاده از می تواند یک چالش ، شما نمی خواهید هر چیزی بیش از حد خطرناک مانند DEET اما شما هنوز هم نیاز به چیزی است که رفتن به نگه داشتن آن مزاحم گزش در خلیج (برای سلامت عقل خود را تا آنجا که برای کودکان و نوجوانان). در اینجا برخی از بهترین دافع حشرات, لوسیون دستبند و بیشتر به استفاده از این تابستان. این خانواده دوستانه است و می تواند برای بزرگسالان و همچنین kiddos. مطمئن شوید که شما به سهام تا, این است که یکی از کسانی که محصولات شما نیاز دارید هنگامی که شما به آنها نیاز وجود ندارد ، در حال حاضر خود را روشن شمع سنبل هندی و خواندن جلوتر است.

اکثر اشکال اسپری آنقدر سخت بو. اگر بوی اذیت بچه های خود را, شما رو به سعی کنید اشکال تسکین دهنده است که دوست داشتنی سنبل و وانیل عطر و بوی خود خانواده را دوست دارم. اجازه ندهید که بی گناه عطر شما احمق است ، این است که بسیار موثر در نگه داشتن نه تنها پشه دور اما gnats, no-دیدن-ums شن و کک و مگس های سیاه و سفید بیش از حد. آن را خوب به استفاده از حیوانات خانگی و اسب هم که خیلی gnarly اگر شما نگه داشتن حیوانات در اطراف. از همه مهمتر عنصر لیست چک را به عنوان طبیعی, بنابراین شما لازم نیست به نگرانی در مورد پاشش خانواده خود را قبل از کمپ های یک سفر کمپینگ و یا هر آنچه که شما را در این تابستان. یک مادر مؤلف در آمازون نوشت: "خواهر من در قانون به حال این محصول شد و raving در مورد آن. ما با استفاده از آن در پسر من فوتبال بازی است و ما نمی کنید کمی. محصول بزرگ و نمی گند مانند برخی از دیگران است. بوی بسیار خوب است."

19 دلار در آمازونمانند مورد علاقه خود را شامپو/تهویه وجود دارد هیچ چیز بهتر از یک دو-در-یک. این چیزی است که شما با این دسته کوچک موسیقی جاز با spf30 کرم ضد آفتاب و لوسیون دافع حشرات. اگر بچه های خود را نمی تواند نشستن هنوز هم برای یک ثانیه (ما آن را دریافت تابستان کوتاه است و وجود دارد سرگرم کننده بود!) آنها را هیجان زده این طول می کشد مراقبت از حشرات مزاحم و ناراحت کننده آفتاب سوختگی در یک. به علاوه آن را مقاوم در برابر آب و PABA-رایگان به طوری که آنها حتی نمی خواهد که برای مقابله با درخواست مجدد پس از پریدن در استخر و یا دریاچه است. و حتی آن را حاوی آلوئه ورا و ویتامین E پس از آن تسکین دهنده خود را در رنگ پوست. آن را تا بیش از 2700 چهار و نیم بررسی ستاره در آمازون با یک مادر و نوشتن "این به این معنی است که با این نسخهها کار برای من 6 ساله به دختر. او می شود واکنش های بد از گزش پشه و من سعی کردم بسیاری از مواد دافع حشرات. من دوست دارم که این هم یک کرم ضد آفتاب! من به شدت توصیه این محصول و من ادامه خواهد داد به خرید این زمانی که آنها آن را به فروش برساند."

15 دلار در آمازون

بچه ها نفرت اسپری? جلوگیری از دعوا در این تابستان به سادگی با قرار دادن یکی از این دستی حشرات-دستبند دفع خود به مچ دست یا مچ پا به جای. این 10-بسته دستبند نمی کند بچه های خود را برای اسپری زمان. این امن برای کودکان سنین 3 و تا برای بچه های بزرگتر. شما می توانید با ارسال یک بسته یا دو برای آنها را به اردوگاه و یا برای استفاده روزمره است. آنها DEET و ضد آب تا تمام اطراف بچه پسند. آنها نیز پر از روغن های ضروری است بنابراین هیچ بوی تند و زننده آینده از آنها. یک مادر و آواز خود را ستود در آمازون و گفت: "من 6 ساله نمی مانند اسپری و اسپری اشکال این یک جایگزین کامل. من در ابتدا مردد بود اما این با این نسخهها کار فقط به عنوان به خوبی به عنوان اسپری اشکال. دختر من است در یک اردوگاه در تمام طول روز و این دستبند را نگه می دارد او را از گزش حشره در تمام طول روز. ما همچنین می توانید استفاده های متعدد از یک دستبند. قطعا توصیه می کنم."

13 دلار در آمازون

به عنوان یک پدر و مادر شما احتمالا به دنبال آلی بچه محصولات به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است. آنها را می توان گران است ، خوشبختانه این مورد نیست با سلام Bello آلی اسپری اشکال است که فقط 8 دلار و بسیار موثر در مبارزه با اشکال نیش با مواد طبیعی. نه تنها مواد تشکیل دهنده لیست اتمام آن نیز 100 درصد USDA آلی-گواهی DEET و ضد حساسیت برای پوست های حساس. این یک مورد علاقه در میان پدر و مادر با یکی از بررسی در خارج نوشتن "هر کسی که در فلوریدا زندگی می کند می داند که ما پشه. دختر من همواره وحشتناک واکنش به گزش پشه. ما تلاش کرده اند بسیاری از انواع مختلف اشکال دافع و او هنوز هم به نحوی گاز گرفته می شود. ما سعی کردیم از این اسپری اشکال به دلیل طبیعی و حداقل مواد تشکیل دهنده. من خیلی تحت تاثیر قرار ما در خارج بیشتر از روز است و هر دو از دختران نمی توانید یک اشکال نیش می زنند!"

$8 در خارجاگر شما نیاز به یک سفر-حجم اشکال اسپری برای نگه داشتن در ماشین و همراه بسته برای همه ماجراهای تابستان شما نمی توانید انجام دهید بهتر از این آلی دافع. این طراحی شده است که خانواده دوستانه و امن برای کودکان و نوجوانان به دلیل آن را DEET دیت رایگان نیست و حاوی مواد شیمیایی خشن, سموم و یا مواد نگهدارنده. یکی دیگر از مزایای بزرگ است که آن را موثر در برابر انواع ساس و کنه در مورد بچه های خود را بازی در پوشیده شده از درخت و یا گیاهی مناطق. این اسپری دارای بیش از 500 چهار ستاره در بررسی بر روی آمازون با یکی از والدین نوشت که این یک "موهبت الهی" گفت: "ما در زندگی کنه مرکزی. دیگر نه. این مسائل کار می کند. آن را توصیه می شود در UNH پس از یک سخنرانی در بیماری لایم و آنها آن را به میخ. من می توانم اسپری خانواده و بیرون رفتن با اعتماد به نفس ما خواهد شد و نه تسلیم به کسانی که وحشتناک کوچک انگل ها و بیماری آنها گسترش یافته است. همچنین با این نسخهها کار بزرگ برای سبز سر مگس در ساحل, پشه ها و سایر حشرات شما در حال تلاش برای فرار! یک جزء اصلی در ما خانه و ماشین."

5 دلار در آمازون

اگر شما در حال حاضر یک فن از کالیفرنیا نوزاد داخل بثورات پوشک و دیگر کودک پسند محصولات شما عشق خود را مبتنی بر گیاه طبیعی دافع حشرات بیش از حد. این یک گیاهی عطر به دلیل مواد تشکیل دهنده آن عمدتا سرو سنبل هندی و سنبل. شما می توانید احساس امن با استفاده از آن بر روی بچه های خود را به دلیل آن را DEET دیت رایگان و عاری از مواد شیمیایی خشن. شما می توانید آن را اسپری به طور مستقیم بر روی رنگ پوست اگر شما احساس می کنید راحت و یا بیش از خود لباس یا کوله پشتی. این بیش از 311 چهار ستاره آمازون, بررسی, تا کنون, و پدر و مادر بزرگ طرفداران. یکی نوشت: "این تنها اشکال repellant من استفاده خواهد کرد و با استفاده از بر بچه های من. تنها زمانی که من استفاده کردم چیز دیگری بود که من باردار بود و می خواست برای محافظت از خودم از Zika. من احساس امن با استفاده از این اسپری و آن را واقعا کار می کند. من یکی از کسانی هستم که باید 10 گزش در عرض 10 دقیقه از بودن در خارج در حالی که هر کس دیگری است none. این محصول اجازه داده است من به لذت بردن از بودن خارج است."

22 دلار در آمازون

برخی از اشکال اسپری حاوی مقدار زیادی از مواد تشکیل دهنده است که پدر و مادر فکر می کنم, "اوه!" شما لازم نیست که به نگرانی در مورد که با Babyganics نام تجاری است که هر دو متخصص اطفال و متخصص پوست تایید شده برای بچه خود را در پوست های حساس. لیست مواد تشکیل دهنده است که بیش از حد از جمله سنبل هندی, نعناع, رزماری, سنبل و گل شمعدانی روغن های ضروری است. این فرمول دارای بیش از 800 مثبت چهار ستاره بررسی در آمازون است. یک مادر و نوشت که از آن است که موثر و بی خطر و آسان با سفر گفت: "ما دو بار استفاده شود و خیلی خوب است. آن را ندارد بوی بسیار قوی آن است که آسان به درخواست و خشک به سرعت. عزیزم تا به حال چرت زدن در خارج در یک پتو برای حدود یک ساعت در وسط تابستان و بیدار شد بدون یک اشکال نیش می زنند. مواد در داخل این برچسب در پشت. تمام مواد باید به پدر و مادر صلح از ذهن است. من پیشنهاد می کنم همیشه به نوزاد حمام پس از شما انجام می شود با بودن خارج و به شستن آن دست خود را پس از استفاده."

20 دلار در آمازوناشکال اسپری های خوب برای بزرگسالان و بچه های بزرگتر اما آنچه در مورد نوزادان و کودکان نوپا? خوب نگه به خورشید کلاه زیرا این Nuby اشکال دافع کلیپ های مناسب برای کودکان و نوزادان. شما می توانید کلیپ های آنها را بر روی بچه خود را در پیراهن, کلاه, کوله پشتی, کیف پوشک و یا بر روی یک کالسکه و آنها را دفع اشکالات تا 30 روز. آنها DEET دیت رایگان و ساخته شده از مواد طبیعی. استفاده از آنها را در حیاط خلوت خود را در سفرهای کمپینگ—امکانات بی پایان هستند. به علاوه آنها زیبا و رنگارنگ. این که بیش از 100 چهار و نیم بررسی ستاره در آمازون است. یک پدربزرگ و مادر بزرگ نوشت که این دختر مورد علاقه دافع و گفت: "من دوست دارم این همه طبیعی کلیپ-ons برای ما 1 ساله و نوه! ما خریداری بسته های مختلف و کلیپ یکی در پشت یقه پیراهن او. او نمی همیشه سر و صدا با آن به دلیل آن را در یک محل راحت. استفاده از این ماه و گاز گرفته شده است هر چیزی حتی در خارج در گرما با شلوارک یا لباس ، ما در کالیفرنیا و پشه بسیار بالا در اینجا. من به شدت توصیه می شود. آنها همچنین قابل استفاده مجدد و آمد در یک زیپ کیسه را نگه دارید تازه برای ساعت های بسیاری از استفاده است."

6 دلار در آمازون

چک کردن خال خال برای بیشتر سرگرم کننده تابستان ملزومات برای کودکان و نوجوانان.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان
stroke red


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب