8 بهترین هممککس به نوبه خود خلوت به Fave خود را نقطه تعطیلات (نوع)

Vivere امام جواد وقتی که می آید به کم کردن سرعت و لذت بردن از چیزهای ساده در زندگی وجود دارد چند چیز به آرا

توسط ETELARESANKHABAR در 17 تیر 1399
Amazon Vivere Family Hammock
Vivere امام جواد

وقتی که می آید به کم کردن سرعت و لذت بردن از چیزهای ساده در زندگی وجود دارد چند چیز به آرامش به عنوان تخمگذار در بانوج. Swaying در نسیم گرم بین دو درخت (یا در موضع امام جواد) است که این مسائل از تعطیلات از رویاهای. البته در این سال اقامت در ساحل رفت و آمد مکرر ممکن است یک گزینه اما ما در حال لذت بردن از سرگرم کننده ما می باید در خود ما حیاط.

برای مثال سعی کنید ایجاد یک واحه کوچک در حیاط یا پاسیو کامل با بسیار راحت و امام جواد و یک کوکتل میوه ای با استخر و برای ثبت یک kiddie استخر می شمارد. به عنوان در یک سفر کمپینگ و یا کوله پشتی ماجراجویی ؟ قابل حمل امام جواد (اتمام سبک وزن و با دوام ENO زیر) مطلق است ضروری است. شاید شما کم و یا هیچ فضای در فضای باز خود را ؟ نگران نباشید — امام جواد صندلی های پر زرق و برق گزینه برای بالکن اتاق نشیمن و یا حتی یک اتاق خواب. نکته مهم این است که آن را تبدیل به یک آرام عقب نشینی که در آن شما می توانید نشستن و استراحت و اجازه دهید خود را مراقبت رانش دور.

بنابراین آیا این تابستان طول می کشد در نزدیکی و یا ... نه بیش از حد ما به گرد ما مورد علاقه هممککس به خانه خود را تبدیل به محبوب خود آرامش نقطه. هنگامی که شما در پیدا کردن خود را ذن در حالی که نوسانی در سایه این است که واقعا وجود دارد هیچ جایی بهتر شود ؟

بهترین قابل حمل هممککس برای کمپینگ & پیاده

مناسب برای comfort on-the-go! این آمازون پرفروش جواد با تقریبا 8,000 بررسی ساخته شده است با چتر نجات, نایلون, که هر دو صاف برای lounging و با دوام در برابر عناصر. آن می آید با درخت تسمه و carabiners به صورت سریع و آسان راه اندازی و حتی بهتر می توان آن را بسته بندی شده به خود را کمی کیسه. که خبر خوب اگر شما در حال برنامه ریزی یک طبیعت پر سفر جاده ای در تابستان امسال ... یا اگر شما به سادگی یک تعهد-phobe که مطمئن نیست که دو درخت به آن رشته ، را انتخاب کنید از ده ها ترکیب رنگ از خنثی سیاه و سفید و خاکستری به پررنگ بنفش یا زرد آفتابی; آنها نیز در یک و دو فرد اندازه.

مشتریان نمی خجالتی در مورد توپخانه پنج ستاره برای این آزاد ضروری است. "این جواد است که راحت و با دوام و سرقت با قیمت, می گوید:" یک خریدار. "من بسیار خوشحال بود با چگونه از آن آسان است به راه اندازی. از آن ساخته شده آن را از طریق بسیار بارانی کمپینگ آخر هفته و خشک به سرعت."

28 دلار در آمازوناینو که مخفف لانه عقاب Outfitters, یک نام تجاری مورد علاقه در میان علاقه مندان در فضای باز. در یک سفر کمپینگ شما را دوست دارم که آن را جمع و جور قابل حمل و آسان به راه اندازی و نگه داشتن آن در حیاط خلوت خود را و شما آن قدر دوام و ناهموار به نظر می رسد خوب. می آید در 18 رنگ روشن ترکیبی از زمرد سبز به موز زرد (*قرار دادن موز امام جواد شوخی در اینجا*) و دو محکم carabiners. نرم افزار نکته: برای گردیده, بدون, گره, دار, شما می خواهید برای دریافت ENO اطلس تسمه تعلیق بیش از حد (فروش جداگانه).

"پسر من خواسته برای یک ENO برای تولد او می گوید:" یک مؤلف. "در حالی که وجود بسیاری از بد گویی کردن آف در بازار من هم می دانستم که این امر می تواند چیزی است که او را برای سالهای زیادی را به آمده است – بنابراین ما به سادگی خرید یک ENO برای آن با کیفیت بالا و ساخت مواد با دوام و طیف گسترده ای از رنگ."

50 دلار در آمازون

بهترین امام جواد و ایستاده مجموعه

با آن رنگین کمانی از رنگ شربت و راحت پایه این چند راه راه امام جواد را اضافه کنید شاد پاپ در هر نقطه در حیاط خلوت خود را. آن را نگاه بزرگ قرار داده شده در کنار بچه های playsets دادن به شما یک فرصت برای *نهایت* پشت پا زدن و استراحت در حالی که آنها سوزاندن انرژی است. یا شاید شما همه شمع در در یک بار برای برخی از سرگرم کننده خانواده تحت پاسیو چراغ و خورشید در حال غروب. اما این که آیا شما در خلق و خوی برای یک حزب و یا یک خواب نیمروز در این فروشنده در انبار خانه است که پایین کلید گزینه شما بوده ام به دنبال.

"ما فقط دریافت این جواد و تا به حال آن را مونتاژ در کمتر از 5 دقیقه می گوید:" یک مؤلف. "این هم می رود که به راحتی بدون ابزار مورد نیاز است. رنگ ها زیبا هستند! آن را نگه دارید و 2 نفر به عنوان به خوبی. ما شگفت زده برای پیدا کردن که آن می آید با یک کیسه حمل بنابراین شما به راحتی می توانید آن را از هم جدا و با شما در هر کجا! آسان آسان آسان!"

$100 در انبار خانه

هیچ درختان است ؟ هیچ مشکل. این شیک جواد می آید با یک موضع بنابراین می توان آن را در هر نقطه که شما لطفا. پلی استر ساخت باعث می شود این انتخاب کمی فوق العاده لوکس (دافع آب مقاوم در برابر چین و چروک) و آب نبات-الگوی راه راه به شما ارسال خواهد شد مستقیم به استوایی است. کامل با یک فولادی محکم ایستاده شما می توانید راه اندازی خود را مینی واحه در حیاط خلوت بر روی عرشه و یا توسط آب — و بله, شما می توانید وانمود بچه ها در خانه لغزش 'N اسلاید کارائیب تالاب.

داوران آن را در غرفه به نظر می رسد برای راه اندازی ساده و راحتی است. سهام Wayfair خریدار "عشق این جواد است. بسیار آسان برای قرار دادن با هم. بسیار راحت و grandkids آن را دوست دارم."

$180 در WAYFAIRبهترین ساحل رفت و آمد مکرر به سبک هممککس

با آن روابط طناب و ساحلی راه راه این امام جواد به شما یک طعم و مزه از beachside livin' (حتی اگر شما محصور در خشکی). آن دوخته لایه و بالش آن را به خصوص چرت شایسته و محل مناسب برای پشت با یک لیوان (مشخصی?) لیموناد و یا یک کتاب خوب. یکی از چیزهایی است که مجموعه این امام جواد از هم جدا منحنی بامبو پخش میله که کمک به حفظ شکل آن به علاوه آنها به خصوص قوی و آب و هوا-مقاوم در برابر. جایزه: همچنین portable بنابراین شما می توانید سالن بر روی بروید.

"احساس ضخیم تر و نرم تر از دیگر hammocks با ما بود و من عاشق این منحنی چوبی به پایان می رسد می گوید:" یک مؤلف. "بسیار شیک و راحت است." می افزاید: یکی دیگر از "طراحی این جواد عالی است زیرا پخش میله نگه داشتن آن به اندازه کافی گسترده برای دو نفر برای رسیدن به آن به راحتی."

85 دلار در آمازون

تنبل خیرگی امام جواد می شود برای به نظر می رسد و این دوست داشتنی سونا ایده آل است اگر شما سبک آرامش بخش است کمی بیشتر لوکس. ویژگی های آن خالی دوخته پوشش و در دو طرف طناب پیچ خورده حساس هستند از طریق یک چوب جنگلی نوار پخش به صورت سنتی زیبایی. جادار به اندازه کافی برای دو نفر (یا یکی از والدین و یک زن و شوهر از بچه ها) این جواد مناسب برای ساحلی swingin' ... و یا برای تظاهر شما در ساحل, حداقل.

سهام مؤلف "ما vacationed در یک هتل زیبا که تا به حال هممککس در ساحل و حیاط و ما از آنها لذت می برد به طوری که من می خواستم برای به دست آوردن یکی مثل آن را برای خانه. من نمیفهمد هتل آنهایی که خاص/گران قیمت و هنگامی که در حال مشاهده آنلاین این نگاه نزدیک به اندازه کافی. خیلی راحت خیلی قشنگ خیلی محکم و با کیفیت عالی فقط عالی. Staycation هستید شکستن هر زمان که می خواهید! هر کس در خانواده ما آن را بسیار دوست دارد و من هیجان زده به آن را در خانه."

$84 در آمازون

بهترین جواد نوسانات

بیرون کشیدن فوری ساحل کلبه vibes با گرفتن یک صندلی در این مرسوم داخل سالن امام جواد صندلی. ایده آل برای اضافه کردن صندلی اضافی برای فضاهای کوچک و یا پشت گذاشته شخصیتی به خانه خود را در نظر بگیرید این طناب حلق آویز صندلی در اتاق نشیمن, اتاق بچه ها یا خورشید ایوان. اضافه کردن یک بالش یا دو و دنج پرتاب پتو و شما رو یک لحظه گوشه برای مطالعه, روزنامه نگاری, چرت زدن و یا — به خصوص از اواخر سال — کار از خانه. فقط به یاد داشته باشید, آن را نمی کند با یک پایه یا سقف بنابراین شما مجبور به انتخاب مجموعه تعلیق انتخاب اگر شما به آن نیاز دارید.

یکی آمازون مؤلف با خط موضوع "حتی باعث می شود نوجوانان لبخند" گفت: "این صندلی این است که در مجموع آمار. همه دعوا بر سر که به نوبه خود آن را به نشستن در آن است. به نظر می رسد و احساس می کند با کیفیت بالا. آن را بسیار آسان به جمع آوری و به راحتی شسته شود. با توجه به خرید یک دوم!"

$110 در آمازونتصور کنید با داشتن این زیبایی در خود fav0rite نقطه و ... که می تواند در هر نقطه از این به تنهایی جواد صندلی بدون نیاز به نصب. آب و هوا و اشعه ماوراء بنفش-مقاوم در برابر مواد معنی آن را نگه دارید تا برای استفاده, اما شما همچنین می توانید نگه داشتن آن در داخل خانه اگر شما فقط نیاز به یک گوشه کوچک خود را. اما بدون توجه به جایی که شما آن را مطمئن شوید که fam می داند که هنگامی که شما در حال swayin' شما نمی توانید شنیدن آنچه که آنها گفتم.' پس از نزول به نوبه خود از earbuds خود و احساس "oooommmmm."

"این comfiest چیزی که در حیاط خلوت من در حال حاضر می گوید:" یک Wayfair مؤلف. "من نشستن آن و شروع به بلافاصله خمیازه می کشند. هر کسی که نشسته در آن تا کنون حاضر به دست آوردن." می افزاید: یکی دیگر "من می خواستم چیزی جالب برای قرار دادن در اتاق نشیمن من به آپارتمان من برخی از شخصیت ها و این صندلی به انجام دقیقا همان است که. "اگر من در آن نشسته من نمی تواند به توقف خیره به آن!"

$320 در WAYFAIR

مشاهده بیشتر مادر-مصوب خانه و آشپزخانه میدارد برای راهنمایی و ایده برای زندگی خود را فقط یک کمی آسان تر است.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان
stroke red


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب