8 بهترین کتاب رنگ آمیزی برای بچه ها (و مادران) در تمام سنین— #Familyfun

صفحات رنگ آمیزی برای بچه ها یکی از کامل ترین راه برای عبور زمان (یک کیسه پوشک باید). نسبتا ظروف سرباز یا مس

توسط ETELARESANKHABAR در 17 اردیبهشت 1399
Best Kids Coloring Books

صفحات رنگ آمیزی برای بچه ها یکی از کامل ترین راه برای عبور زمان (یک کیسه پوشک باید). نسبتا ظروف سرباز یا مسافر رایگان (تا زمانی که کاربر باقی می ماند بر روی کاغذ) و باز به هر جا که تخیل آنها را می گیرد ما سخت و فشرده برای پیدا کردن بچه ها که نمی دانم شادی از رنگ آمیزی. رنگ آمیزی کتاب ها در دسترس هستند در بسیاری از گونه های فعالیت کتاب را برای بچه ها رنگ آمیزی قابل چاپ صفحات مضمون PDF بسته برای دانلود و حتی رنگ آمیزی دیجیتال گزینه های است که واقعا وجود دارد چیزی برای هر نوع از بچه. سایت های مانند BIC بچه های سایت حتی پیشنهاد رنگ آمیزی قابل چاپ ورق برای انواع تم اگر شما تا به حال اجرا. آنها روز مادر کارت سرگرم کننده برش رنگ آمیزی و تاشو فعالیت ها و فعالیت های کتاب را انجام سریع پروژه بدون ذهن و بسیار خوشحال.

اما با بسیاری از گزینه های در بازار چگونه ما می دانیم که سخت کپی رنگ آمیزی برای بچه ها واقعا ما بهترین شرط بندی ؟ یکی از مهم ترین چیزهایی است که ما نیاز به ارزیابی در هنگام انتخاب یک رنگ آمیزی کودکان و نوجوانان فعالیت های کتاب است که کیفیت کاغذ. به یاد داشته باشید ویرانی نشانگر خونریزی از طریق هر کسی ؟ (در حال حاضر به عنوان مادر که فکر می کنم در جدول اتاق ناهار خوری). آن را زیبا. همچنین شما می توانید به را انتخاب کنید تصاویر خود را. بچه های خود را ممکن است پیدا کردن یک تصویر از یک ضخامت اندود بچه ببر کاملا خسته کننده در مقایسه با بسیاری از محدود جزئیات (همان برای ما می آید را به رنگ آمیزی). اما برای ما کوچکترین kiddos ساده تر و ضخیم تر خطوط بهتر است. یک قاعده سرانگشتی مناسب این است که بزرگتر بچه های بزرگتر خود را رنگ آمیزی کنید.

مطمئن شوید که ما می تواند همه aimlessly از فهرست آمازون کتاب رنگ آمیزی برای ساعت اما جدی است که این نوع از زمان ؟ نگران نباشید ما وارد شده اند ما 8 مورد علاقه کتاب رنگ آمیزی و کیت برای بچه ها در تمام سنین برای لذت بردن از. فقط فراموش نکنید که نشانگر یا مداد رنگی!

بهترین کتاب رنگ آمیزی برای کودکان نو پا

برای رنگ آمیزی کودکان نوپا نیست و باعث آرامش ما خوش شانس هستید اگر آنها حتی می تواند کشف کردن که در پایان می نویسد. زمانی که آنها فراموش شکل که نگاه کردن – رنگ آمیزی می شود یک فعالیت دیگر فقط برای کاغذ. دیوار و صندلی و این همه بازی منصفانه. Melissa & Doug آب Wow رنگ آمیزی کتاب نگاهی به دور کنجکاو ایجاد هر جای دیگر از این کتاب است.

هر مارپیچی محدود پد قابل استفاده مجدد شامل چهار رنگ صفحات و قابل تعویض آب قلم. به سادگی پر کردن قلم با آب و اجازه دهید خود را پایین رنگ قلب خود را. عنوان صفحات مرطوب سرگرم کننده و رنگارنگ تصویر به نظر می رسد. وقتی که آب خشک تصویر از بین می رود و آماده است تا دوباره رنگ شود.

یک منتقد می نویسد:"به عنوان یک مادر به 9 grandkids پنج تن از آنها در سن 3 و در زیر من خریداری این چند بار برای سرگرم کردن آنهایی که جوان زمانی که ما در سفر, در رستوران ها و یا تنها با داشتن سرگرم کننده در خانه است. بچه ها به راحتی رسیدگی دلپذیری برس. من متوجه خود مهارت را بهبود می بخشد و بیش از حد از آن استفاده می کنند. در هر صفحه وجود دارد موارد به 'یافتن' و تعداد که hones مهارت های دیگر برای آنها. حتی بر روی صلیب کشور پرواز تنها ظروف سرباز یا مسافر " است که می تواند اتفاق می افتد این است که کمی آب به بیرون نشت میکند اگر آنها مدافع سرسخت 'نقاشی.' هیچ معامله بزرگ است. توصیه من این آب Wow کتاب... به خصوص برای بی قرار بود 2 ساله!"

15 دلار در آمازونگاهی اوقات کودکان نوپا می خواهید برای چسبیدن به کار خود را در یخچال خود را مانند خواهر و برادر یا خواهر. ما نیاز به یک راه برای آنها را به انجام است که بدون پوشیدن بیشتر نشانگر از صفحه. Crayola Color Wonder ظروف سرباز یا مسافر رایگان رنگ آمیزی کیت دقیقا چگونه ما این کار را انجام. رنگ تعجب نشانگر کار فقط بر روی کاغذ مخصوص بنابراین حتی اگر ما kiddo می رود کمی دیوانه رنگ آمیزی, آن را نمی خواهد نشان می دهد. نشانگر برچسب شده با رنگ آنها نشان می دهد در این مقاله پس بچه ها هنوز هم یادگیری رنگ خود را در همان زمان. بهترین قسمت در مورد این نشانگر آنها نیست و خشک شدن – تا کنون! درست است که شما می توانید زمان کمتری را صرف نظارت بر کلاه و بیشتر هم رنگ بیش از حد.

یک منتقد گفت: "این بزرگترین هدیه به مادران در همه جا! دختر من (18 ماه زمانی که او موفق به دریافت این) را دوست دارد رنگ آمیزی با این نشانگرها و آنها یک ظرف غذا را ندارد در هر نقطه از آنجایی که آنها نمی خواهد نوشتن در هر چیزی اما رنگ تعجب کاغذ. نه ما سفید نیمکت (بله ما دیوانه به اندازه کافی به یک نیمکت با یک کودک نو پا) نه دیوار نه فرش دست در هر نقطه."

18 دلار در آمازون

بهترین کتاب رنگ آمیزی برای کودکان پیش دبستانی

پر از 200 صفحات, دلپذیری, ضخیم سیاه و سفید اندود, رنگ آمیزی تصاویر اولین کتاب بزرگ از رنگ آمیزی از زنبور عسل کوچک کتاب است که باید در صنعت جدول. ضخامت خطوط آن را آسان تر برای بچه ها به ماندن در داخل خطوط را نیز تصاویر بیشتر ساده انگارانه است. این ترکیب کاملی برای بچه ها شروع کردن تلاش برای به دست آوردن مهارت های حرکتی آنها خوب در شکل. روشن و سفید با کیفیت خوب کاغذ ضخیم به معنی ما littles می توانید با استفاده از مورد علاقه خود را مداد رنگی و استفاده از نشانگر به رنگ دو طرفه تصاویر برای زمانی که قلب خود تمایل با هیچ خونریزی از طریق.

Pro-tip برای این کتاب این است که برای شکستن ستون فقرات پس از آن خیلی بزرگ است. که راه ما kiddos به راحتی می توانید رنگ هر دو طرف از صفحه بدون نیاز به گریبان با کتاب است. عکس های واقعی ویژگی های این کتاب مناسب برای آموزش کودکان پیش دبستانی جدید کلمات و عبارات در حالی که نگه داشتن آنها را مشغول طولانی مدت است. بله این معنی است که شما در واقع ممکن است به تلنگر لباس های شسته شده و شروع به شام بدون شرکت!

9 دلار در آمازون

بیش از فقط رنگ آمیزی Melissa & Doug نقطه-به-نقطه رنگ آمیزی پد نیز فعالیت های کتاب برای بچه ها در سنین 3 و تا. در این سال های شکل گیری یادگیری حروف و اعداد است که سرگرم کننده و جذاب. (ما فکر می کنیم این تعداد به عنوان یک مدرسه در منزل فعالیت است.) هر یک از 40 تا حدی رنگی صفحات شامل اتصال نقطه حروف الفبا یا اعداد تا 50 و به دنبال و پیدا کردن فعالیت است. هنگامی که بچه ها در پایان این خطوط وجود دارد یک تصویر حیوانات در مقابل آنها به رنگ در. تصاویر ویترین حیوانات وحشی در زیستگاه طبیعی خود را ارائه کمی از علم آموزش و پرورش به عنوان به خوبی. ما همچنین پشتیبانی از تصمیم به فقط آنها را به سوی یک نشانگر و اجازه دهید آنها را به شهر خود به خود!

دست های کوچک نیز می تواند از مزایای منحصر به فرد به شکل مداد رنگی. این مثلثی شکل مداد رنگی از Melissa & Doug نمی رول دور بر آنهایی که کمی خود را و یک کمی آسان تر به نگه دارید سپس بر روی به طور منظم به اندازه آنهایی که.

5 دلار در آمازونبهترین کتاب رنگ آمیزی برای بچه ها سن 5-8

تاسیس تقریبا 45 سال پیش Klutz کتاب آنچه همه ما mamas به یاد داشته باشید از دوران کودکی ما. نوارهای & کمان هر کسی ؟ تحصیلی کودکان و نوجوانان توصیف Klutz کتاب گفت: "با ترکیب شفاف, دستورالعمل مواد حق بیمه و یک دوز سالم از سرگرم کننده هر کیت ایجاد خلاق اعتماد به نفس در حالی که تشویق دست در یادگیری است." این Klutz رنگ آمیزی اسباب بازی زیبا از این قاعده مستثنی است.

یکی از ویژگی های مورد علاقه ما است و نکات رنگ آمیزی آموزش. بچه ها در این سن می دانم که چگونه به رنگ اما این نکات را به آنها فکر می کنم در مورد انتخاب های خود را از مداد کاغذی. ما می دانیم این است که تصور می شود یک فعالیت آرامش بخش اما خوب نکات طراحی برای بچه ها سخت است.

این رنگی-مداد-شامل-رنگ آمیزی کتاب سوراخ صفحات ساخت کودکان و نوجوانان خلق آسان به پاره کردن و قطع کردن. کارت پستال چاپ نیز گنجانده شده برای ارسال کمی پست الکترونیکی حلزون تشویق به دوستان. بزرگ برای هدیه و یا نگه داشتن خود را kiddos ساعت ها سرگرم این طرح در این کتاب کودک, زیبا و دلفریب!

17 دلار در آمازون

کودکان و نوجوانان عشق را به صرفه جویی در همه از کار سخت خود را (فکر می کنم از این به سر می برند یخچال) به همین دلیل است که ما عاشق Mudpuppy رنگ آمیزی رول. این برنامه شامل 10 پا مداوم تصاویر نشان دادن حیوانات جهان ما کودکان و نوجوانان ایجاد و صرفه جویی در کار خود را در همان زمان. رول به اندازه کافی آسان است به کار بر روی یک بخش در یک زمان و رول آن را به عقب تا زمانی که انجام می شود برای روز. جعبه همراه با شش مداد رنگی که به معنی این می تواند باز کردن و یا استفاده به عنوان به زودی به عنوان آمازون تحویل کامیون به نظر می رسد.

یک مادر مشترک مورد علاقه او راه را برای استفاده از این بود که به "قرار داده و آن را در امتداد جدول در یک جشن تولد و اجازه دهید همه بچه ها رفتن به شهر در حالی که انتظار برای پیتزا و کیک." هنگامی که آنها به پایان رسید بچه های ما (خوب ما playroom) به پایان خواهد رسید تا با 10 فوت نقاشی دیواری به آویزان بر روی دیوار. چه چیزی بیشتر سرگرم کننده تر از آن ؟

15 دلار در آمازون

بهترین کتاب رنگ آمیزی برای بچه ها در سن 8 و بالاتر

نیاز به نگه داشتن بچه ها مشغول برای ساعت در یک زمان ؟ این MindWare جهان ماجراهای کتاب رنگ آمیزی مجموعه این است که چگونه ما آن را انجام دهد. مناسب برای انجام با دوستان خود را بیش از FaceTime این MindWare رمز و راز موزاییک سری یک راه سرگرم کننده برای تشویق بازی تعاونی. بچه ها حتی نمی خواهد متوجه آنها در حال کار در سطح بالا مهارت های شناختی. این راز کوچک ما...

این مجموعه شامل دو کتاب یکی MindWare رمز و راز موزاییک و دیگر رنگ تعداد: سفر جهان و یک جعبه 18 مداد رنگی که هماهنگ با هر صفحه ، هر صفحه شامل یک رنگ با شماره تصویر. به شما به عنوان رنگ تصویر می شود نشان داد به بسیار سرد به دنبال هنر. بیش از فقط یک ورزش در آرامش این کتاب درگیر کردن ذهن از طریق پازل و رمز و راز. راستش ما نمی شود شگفت زده اگر شما با استفاده از یک کتاب را برای خودتان در حالی که یکی از کوچک خود را طول می کشد دیگر. این ورق ها بسیار سرگرم کننده آن را سخت خواهد بود برای فقط تماشا کنید!

23 دلار در آمازونتضمین شده برای نگه داشتن خود را tweens مشغول تمام روز, 3D رنگ آمیزی پازل مجموعه ای از DDMY آنها را به یک استراحت بسیار مورد نیاز از فن آوری است. این شش بسته پازل مجموعه همراه با 24 رنگ روشن و نشانگر تمام مزایای هر دو رنگ آمیزی و پازل برای کودکان و نوجوانان.

این دو فاز فعالیت برای کودکان و نوجوانان. اولین مرحله رنگ آمیزی و طراحی ، پیچیده دقیق طرح ایجاد که destress آرامش است که بچه ها در مورد رنگ آمیزی. زمانی که آنها در حال انجام حرکت آنها را به دو فاز است که در مجمع. مدل ساختمان را آموزش صبر و سازمان به عنوان ما kiddos شکل است که قطعه ای می رود که در آن. نتیجه نهایی این است که یک قطعه منحصر به فرد از هنر است که می توان در هر نقطه در خانه.

یک منتقد نوشت: "پسر من دریافت مجموعه ای کامل از این برای کریسمس. ما در میان یک subzero ضربه محکم و ناگهانی سرد و او تمام روز را صرف کار بر روی آن. آن را نگه داشته او را به طور کامل سرگرم و محصولات نهایی شد بسیار سرد است. در نتیجه من دستور داد چند از 4-بسته به طوری که من می تواند آنها را در دست برای جشن تولد. ما با استعداد است. به طور کلی این محصول بسیار عالی است."

25 دلار در آمازون

به دنبال راه های بیشتر برای سرگرم کردن خود را خلاق بچه ها ؟ اتمام همه ما مامان تصویب بچه, ابزار جنسی, توصیه هایی برای ساعت از سرگرمی.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان
stroke red


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب