5 راه برای آوردن یک کمی 'Hygge' به اقامت خود را در خانه زندگی

متی هنری/پشت سر هم در این میان از یک بیماری همه گیر به دنبال دانمارک (همواره در میان شادترین کشورهای در زم

توسط ETELARESANKHABAR در 23 اردیبهشت 1399
Hygge-in-home
متی هنری/پشت سر هم

در این میان از یک بیماری همه گیر به دنبال دانمارک (همواره در میان شادترین کشورهای در زمین) برای راهنمایی در تندرستی به نظر می رسد مانند یک بدون ذهن و بسیار خوشحال. بیایید آن روبرو هستند – ما می تواند استفاده از همه بیشتر شادی این روز است. Hyggeدانمارکی کلمه احساس دنج ارتباط باعث شوق در ایالات متحده در سال های اخیر برای آن وعده شادی بیشتر. اما hygge است نه یک سبک زندگی یا یک فلسفه بسیار به عنوان یک احساس تعلق و راحتی برانگیخته توسط یکی از محیط اطراف و روابط. این احساسات مشترک برای همه ما است و ممکن است (و بنابراین مهم است) برای کشت در شرایط فعلی ما. در اینجا پنج راه برای آوردن بیشتر "دنج اتصال" را به زندگی خود را – حتی در میان یک جنگ همه گیر.

دیدن خانه خود را به عنوان یک پناهگاه.

Five Ways To Bring A Little 'Hygge' To Your Stay-At-Home Life
دن طلا/Unsplash

شما ممکن است جذب نسبت به بیشتر hyggeligt (یا دنج) همه چیز در زندگی در حال حاضر پس از پیدا کردن خود را housebound. گره انداختن پتو یک لیوان مورد علاقه خود را برای برگزاری قهوه یا چای گرم و ورق جامه فلانل یا پشمی روی تخت می توانید خانه خود را احساس می کنید مانند بندر امن نیاز شما را در یک نامشخص زمان. خودتان را احاطه کرده با پارچه های نرم و سبز گیاهان و مقدار زیادی از نور طبیعی است. باز کردن پرده و اجازه دهید در خورشید نور خود را مورد علاقه شمع یا شومینه و یا حلقه با یک کتاب خوب در زیر تابش گرم از لهجه لامپ در شب را تحت اللفظی و مجازی گرما را به خانه خود را. رفتن هم بزنید دیوانه ؟ به خانه خود را تمیز کردن عمیق پس از آن احساس می کند مانند یک مکان شما می خواهید. سازماندهی مجدد خانه خود را اغلب سود اضافه شده با تغییر دیدگاه خود را در فضا و همچنین به عنوان کشف حدود یک میلیون و نیم به پایان رسید پروژه به شما را مشغول نگه دارید. اما بالاتر از همه آن برقرار کردن شما با گنجینه های از گذشته خود را در فرم از اموال شما را دوست دارم – که کمک به شما احساس امن و محور و به شما یادآوری می کنند که شما گیر کرده در خانه شما امن در خانه.

جمع آوری چیزهای مورد علاقه خود را.

در حال حاضر زمان برای رفتن از طریق جعبه تصاویر همه ما و نمایش مورد علاقه خود را. خرید آنلاین قاب و شروع به لذت بردن از عکس ها در حال حاضر با قرار دادن آنها را در یخچال و یا در مقابل شومینه گوشته تا فریم می رسند. (بیا نخست!) نکته این است که به اطراف خود با افراد و چیزهایی که شما را دوست دارم حتی اگر شما از لحاظ جسمی نمی تواند آنها را در آغوش در حال حاضر. شما لازم نیست به خودتان را محدود به تصاویر و یا. خدمت به شام در چین شما به ارث برده از مادر حتی اگر آن را فقط مک و پنیر – دوباره. حلقه برای یک شب دیگر از Netflix در پتو مادر بزرگ خود را گره شما. آن را به شما احساس می کنید که گاهی حس ارتباط به افرادی که بیشترین اهمیت را در زندگی خود را. که خیلی تعریف hygge.

دریافت خارج از منزل.

Five Ways To Bring A Little 'Hygge' To Your Stay-At-Home Life
لیزا Fotios/Pexels

احساسات hygge هستند از نزدیک مرتبط به ارتباط ما با جهان طبیعی است. بسته به منطقه شما آن را نمی ممکن است امن برای پیاده روی به ساحل و یا استفاده از شگفتی های طبیعی در اطراف شما در حال حاضر. اما حتی اگر شما تنها زمان دسترسی به خارج از منزل بزرگ است که خود را در حیاط و پاسیو یا بالکن استفاده از آن است. نوشیدن قهوه صبح خود را و یا چای خارج است. شروع یک باغ سبزی. خیس کردن نور خورشید بر روی پوست شما. فریاد زدن, سلام, بیش از نرده ها به یک همسایه. کوره شام خود را در barbeque. هر چیزی به صرف زمان کمی با خیال راحت در تماس با جهان خارج از چهار دیوار خود را.

اجازه دهید در خارج از منزل.

خیلی از کشور با بهره گیری از یک بهار زیبا در حال حاضر, بنابراین اگر آلرژی شما اجازه می دهد آن را پرتاب باز کردن آن ویندوز و اجازه دهید گرم و نسیم و آفتاب پاک کردن فضای خود را. خود را بشویید و منسوجات خانگی و قطع آنها را برای خشک شدن در حیاط. انتخاب برخی از گل در حالی که شما در خارج وجود دارد و ترتیب آنها را در یک گلدان یا یک شیشه مربای – هر دستی – خود را برای تزئین کنار تخت یا میز آشپزخانه. نگه داشتن قلمه از سبزیجات و مجددا آنها را در پنجره خود را. همه این راه برای دریافت خود را به طبیعت نزدیک تر آورد و کمی از آن انرژی به فضای خود را حتی در طول یک بیماری همه گیر.

همیشه در ارتباط ماندن.

Five Ways To Bring A Little 'Hygge' To Your Stay-At-Home Life
Mary N/Reshot

آوردن دیگران به احساس ارتباط در طول این زمان از انزوا است یک راه یقین به احساس بیشتر hygge خودتان. دریافت به دوستان خود و یا خانواده با هم برای زوم تاریخ و مجازی به اشتراک گذاشته شده وعده غذایی. تماس با مردم شما را دوست دارم به طور منظم به شنیدن صدای خود و اطمینان آنها را (و خودتان) که ما همه در این با هم. آیا شما نزدیک به یک همسایه ؟ پخت کوکی ها با بچه ها (بسیار hyggeligt فعالیت) و ترک آنها را به عنوان یک شگفتی در آستان آنها با توجه تشویق. قرار دادن بطری آب و یک "متشکرم" ثبت نام برای تحویل رانندگان که در حال آوردن تمام کسانی که فوق العاده قاب عکس به درب خود را. ارائه آنها را با یک لحظه از hygge ارتباط در شلوغ و در عین حال منزوی روز کاری است. مانند هر مهربانی آن را تحت تاثیر قرار دهنده به عنوان مقدار به عنوان گیرنده.

به یاد داشته باشید که ارتباط معنا نیست که به طور مداوم بررسی دقیق رسانه های اجتماعی. مطالعات نشان داده است که صرف زمان بیش از حد به دنبال افراد دیگر سرپرستی خودشان در رسانه های اجتماعی منجر به افسردگی و احساس انزوا و این آخرین چیزی است که هر یک از ما باید در حال حاضر. به خودتان کمی گریس. شما باید اجازه برای جلوگیری از مقایسه خود را به سوزان که یکپارچه به تصویب رسید مونته سوری-بر اساس برنامه درسی برای بچه های خود را برای اولین بار بعد از قرنطینه. به دنبال واقعی صفحه نمایش به صفحه نمایش ارتباط خود را با نزدیک ترین خدمه را به خانه خود را در Instagram و یا توییتر در تمام طول روز.

این اجرا زمان در خانه فرصت مناسبی برای آرام کردن و یادگیری به درک لحظه ها و روابط است که زندگی ما را به ارزش زندگی است. جهان ما در حال حاضر پر از نگرانی و سردرگمی است. کشت لحظات hygge در روز ما کمک می کند تا ما را به تعادل خودمان را برای پاسخ به مشکلات زندگی با امنیت و ارتباط به طور طبیعی خوشحال دانمارکی. چه هدیه ای برای خودمان در این زمان از عدم قطعیت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن