5 واقعیت در مورد خود لب

به لب نام مستعار واژن را تا فرج یا بیرونی بخشی از مهبل (واژن). وجود دارد دو مجموعه از لب; روی فلش زیبایی را بی

توسط ETELARESANKHABAR در 26 فروردین 1399

به لب نام مستعار واژن را تا فرج یا بیرونی بخشی از مهبل (واژن). وجود دارد دو مجموعه از لب; روی فلش زیبایی را بیرونی خود لب و لب minora درونی خود را ، Madge Vag نشسته با ما مورد علاقه زنان و متخصص زنان و زایمان به آشکار حقیقت پشت ما بانوی لذیذ بیت است. اشتراک مامان ترسناک در یوتیوب: https://www.youtube.com/user/ScaryMommyTV

دیده بان: 5 واقعیت در مورد خود لب

بیایید به این حقایق:

واقعیت #1اندازه: در هر کاری آنها است اما این بدان معنا نیست که همه لب نگاه و احساس همان. بله خود لب را می توان در اندازه های مختلف. این majora یا minora می تواند بزرگتر از دیگری است. آن را کاملا طبیعی! چگونه سرگرم کننده؟!

واقعیت #2 – رنگ: نیز می تواند متفاوت باشد. مهبل (واژن) خود لب ها معمولا رنگ پوست, اما آنها می تواند یک سایه روشن تر یا تیره تر از پوست نرمال تن. اما اگر آنها بیش از حد تیره و یا بیش از حد نور به پزشک خود مراجعه کنید. برو جلو خانم ها را نگاه کنید.

واقعیت #3 – ظاهر: شما سن خود را واژن و فرج می توانید از دست دادن رطوبت است که می تواند ترک لب ها را به دنبال کمتر چاق و چله تر از خود را سال جوان تر. هیچ ترس و مهبل (واژن) خود است که هنوز هم به دنبال خوب است.

واقعیت #4 – زایمان: داشتن بچه ها نیز می تواند باعث تغییرات به لب خود را. طول واژن زایمان خود را لب می توانید اشک از اینجا وجود دارد. می گویند آن لکه دار کردن ،

واقعیت #5 – آکنه: خود را فرج و لب باید غدد و آنها می توانند با عرق پوشیده شده و به چه معنا است ؟ آکنه. متاسفم بگویم اما شما می توانید یک جوش در چهره خود را.

خوب خانم ها عالی بود باز لب های من امروز با شما! نه آنهایی که در دهان آنهایی پایین جنوب! من Madge Vag و اگر شما هر گونه سوال و یا نظرات آنها را در جعبه صندوق است که: [email protected]

بیشتر در Madge Vag: Madge Vag است دمدمی مادر در یک ماموریت به گسترش (به معنای واقعی کلمه) این کلمه در همه چیز مهبل (واژن). او ممکن است یک 1950s اما روش زنان بهداشت و سلامت واژن در راه طراوت است که امروز. Madge برجسته یک تابو موضوع یا مسئله چالش برانگیز بسیاری از زنان است اما ممکن است ترس به صحبت در مورد. او در مصاحبه با کارشناسان در طیف وسیعی از موضوعات مانند عمومی, مو عفونت مخمر و رابطه جنسی.

دنبال مامان ترسناک:

سایت: https://www.scarymommy.com

Facebook: https://www.facebook.com/thescarymommy/

Instagram: https://www.instagram.com/scarymommy/

توییتر: https://twitter.com/scarymommy

Giphy: https://giphy.com/scarymommytinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب